Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 693615 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1840 dnia: Kwietnia 26, 2018, 08:31:58 am »
Również jestem za Lucio Oro, nie bardzo wiem jaki byłby sens zapraszania Andrzeja Kowala.
Jak już trener Kowal nie jest atrakcyjnym gościem to nie wiem kto mógłby takim być.

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1841 dnia: Kwietnia 26, 2018, 08:41:25 am »
Jak już trener Kowal nie jest atrakcyjnym gościem to nie wiem kto mógłby takim być.

Mi się wydaje, że większość z nas zna (przynajmniej domyśla się) co i w jaki sposób nasz trener będzie tłumaczył taki a nie inny wynik w tym sezonie.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1842 dnia: Kwietnia 26, 2018, 08:44:02 am »
Zdecydowanie Lucio Oro!

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1843 dnia: Kwietnia 26, 2018, 09:43:04 am »
Zgadzam sie z przedmowcami- Lucio Oro wydaje sie wlasciwa osoba do rozmowy.

Natomiast co do ostaniej audycji- byla bardzo zywa, mi sie podobala. A to, ze byly momenty, w ktorym kilka osob staralo sie przekrzyczec: i bardzo k...a dobrze, to jest sport, tu sa emocje.

Natomiast co do tej wypowiedzi:


Powiem Tobie i innym , którzy kwestionują/podważają  moje prawo ( i nie tylko moje) do utraty zaufania do ASSECO Resovii, że:
 gdyby dano szanse Roberto, aby zagrał sezon do końca z celem wejścia do czwórki i teraz tego celu, jako trener nie osiągnął, a  Zarząd podjął decyzję, że dziękuje trenerowi, nic bym nie powiedział.  Standardy zostałyby dochowane, oceniono bowiem pracę trenera po zakończeniu sezonu. Nawet, żeby podpisano dwuletni kontrakt z Andrzejem. Ale teraz, po sezonie.
A tak wyszło, że Asseco Resovia to korporacja, w której obowiązują podwójne standardy.

To jest najlepsze podsumowanie tego sezonu. Brawo, tak bardzo w punkt. Jesli dobrze pamietam, to podobne zdanie wyraziles w trakcie audycji. Chapeau bas.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1844 dnia: Kwietnia 26, 2018, 10:02:41 am »
Przysłuchiwałem się tej audycji w pracy z koleżanką która nie jest kibicem i ona skomentowała to tak : "O Boże, jakie emocje!"  ;) 8)

Trener Kowal nie przyjdzie do audycji. Przecież już nie raz Bogdan mówił,że zaproszenie ma ale konsekwentnie odmawia. Obraził się i tyle.

Liczę,że uda się zaprosić Oro. Jeśli nie będzie dostępny pod koniec maja (bo dwa terminy już zajęte) to może audycja z odtworzenia ?
Panie Redaktorze, czy można już zadawać pytania ?  ;D

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1845 dnia: Kwietnia 26, 2018, 10:07:28 am »
Kowal to osoba, która nie ma nic sensownego do powiedzenia ( tylko medialny bełkot ) a swoją postawą jest wręcz żenująca, więc po co taki ktoś na antenie radiowej.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2018, 10:09:16 am wysłana przez bos »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1846 dnia: Kwietnia 26, 2018, 10:15:25 am »
Z tego co mi wiadomo, trenera Serniottiego zwolniono z obowiązku świadczenia pracy/usług. Wykonano w stosunku do niego wszelkie umowne zobowiązania finansowe. "Podwójne standardy"? W jakim zakresie?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2018, 10:53:53 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1847 dnia: Kwietnia 26, 2018, 11:05:40 am »
Z tego co mi wiadomo, trenera Serniottiego zwolniono z obowiązku świadczenia pracy/usług. Wykonano w stosunku do niego wszelkie umowne zobowiązania finansowe. "Podwójne standardy"? W jakim zakresie?
Po tej wypowiedzi mam mieszane uczucia, Leszku.
Bo z jednej strony mam straszną ochotę przytoczyć Twoje własne słowa, że lepiej mądrze milczeć....
Z drugiej strony - aż się prosi rzucić typowo internetowym "nie karmić trolla, który chce na nowo wywołać tzw. góvnoburzę"

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1848 dnia: Kwietnia 26, 2018, 11:07:09 am »
A tak konkretnie...?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1849 dnia: Kwietnia 26, 2018, 11:15:02 am »
Po tej wypowiedzi mam mieszane uczucia, Leszku.
Bo z jednej strony mam straszną ochotę przytoczyć Twoje własne słowa, że lepiej mądrze milczeć....
Z drugiej strony - aż się prosi rzucić typowo internetowym "nie karmić trolla, który chce na nowo wywołać tzw. góvnoburzę"

Wojtek w punkt
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2018, 11:18:13 am wysłana przez Slawko »