Autor Wątek: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia  (Przeczytany 12552 razy)

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 19, 2020, 12:34:32 pm »
Taka refleksja...
Nie żebym był adwokatem diabła, ale jechanie po Prezesie po każdej kolejnej porażce jest po prostu bezzasadne. Nasz, kibiców, problem polega na tym, że jesteśmy kilka miesięcy do tyłu z informacjami. Bo winimy go obecnie za coś co zrobił przed sezonem, budując drużynę, podczas gdy teraz jego decyzje dotyczą już sezonu kolejnego. A o tych dowiemy się za 3-4 miesiące.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 19, 2020, 13:29:58 pm »
Taka refleksja...
Nie żebym był adwokatem diabła, ale jechanie po Prezesie po każdej kolejnej porażce jest po prostu bezzasadne. Nasz, kibiców, problem polega na tym, że jesteśmy kilka miesięcy do tyłu z informacjami. Bo winimy go obecnie za coś co zrobił przed sezonem, budując drużynę, podczas gdy teraz jego decyzje dotyczą już sezonu kolejnego. A o tych dowiemy się za 3-4 miesiące.
Ja w ogóle uważam że niektórzy skupiają sie na trenerze, prezesie, zarządzie czy niewiadomo kim jeszcze, zapominając kto gra na boisku. Nawet jak komuś się obecny skład nie podoba( mi też) to są to klasowi gracze od których musimy wymagać jakości. Myśle że trener czy prezes nie rzucają tym zawodnikom kłód pod nogi że ci nagle nie potrafią zagrać przyzwoicie. No ale to taki nasz sport narodowy, lubimy demonizować pewne rzeczy lub osoby.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 19, 2020, 15:02:05 pm »
Kiedyś mi przyznacie racje, że Pan Andrzej Kowal to świetny trener, bo gdyby było inaczej to nie zdobył by dla Resovi 3-człotych medali a szczególnie ten pierwszy z sezonu  2011/2012 gdzie pokonał hegemona Skrę /często oglądam te mecze na Ipli serce rośnie/.
Gdyby kibice i dziennikarze Go nie hejtowali byłoby inaczej. Dobrze że teraz trenuje Suwałki i zadziwia chyba nawet komentatorów z Polsatu /bardzo mu nieprzychylnych/  jak ta drużyna się prezentuje aż ,miło patrzeć. Wyraźnie się odbudował z czego się bardzo cieszę.
A propos Gruszki to naprawdę myślałam, że będzie miał "jaja" /bo radził sobie w Katowicach/ a On ich nie ma, stoi na boisku i nie wiem na co liczy.
Jego dalsze trwanie to katastrofa.

Wydaje mi się, że nikt dokonań i warsztatu trenera Kowala nie neguje, bo facet faktycznie ma osiągnięcia. U tego Pana problem leży gdzie indziej.

Co do Gruszki, to jest to trener na dorobku, który się dopiero uczy fachu. Był świetnym zawodnikiem, jest wybitnym reprezentantem Polski i mam nadzieję, że wyciągnie wnioski z lekcji jaką aktualnie dostaje.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2020, 15:05:50 pm wysłana przez Kiko1905 »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 20, 2020, 08:04:49 am »
Taka refleksja...
Nie żebym był adwokatem diabła, ale jechanie po Prezesie po każdej kolejnej porażce jest po prostu bezzasadne. Nasz, kibiców, problem polega na tym, że jesteśmy kilka miesięcy do tyłu z informacjami. Bo winimy go obecnie za coś co zrobił przed sezonem, budując drużynę, podczas gdy teraz jego decyzje dotyczą już sezonu kolejnego. A o tych dowiemy się za 3-4 miesiące.

Jest też całkiem świeża decyzja Prezesa....

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 20, 2020, 10:23:27 am »
Jest też całkiem świeża decyzja Prezesa....
Nie mająca wpływu kompletnie na nic. Achrem nikomu miejsca nie zajmuje, nie ma żadnego (przynajmniej na razie) wpływu na wyniki drużyny (nie grając ani nie zawala, ani nie wyciąga). Jedyne co to uszczupla budżet klubu, ale chyba bez istotnego wpływu na jego płynność lub możliwości transferowe na sezon 2020/21.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 20, 2020, 13:32:08 pm »
Mógłbym się tu podeprzeć żartobliwym wpisem jaki dostałem na priv od kolegi, ale mi się nie chce.

Nasz, kibiców, problem polega na tym, że jesteśmy kilka miesięcy do tyłu z informacjami. Bo winimy go obecnie za coś co zrobił przed sezonem, budując drużynę, podczas gdy teraz jego decyzje dotyczą już sezonu kolejnego. A o tych dowiemy się za 3-4 miesiące.
W telegraficznym skrócie, nigdy nie jest dobry moment, bo zawsze jesteśmy z tyłu z informacjami.

Taka refleksja...
Nie żebym był adwokatem diabła,
Ale tu już posłużę się dobrze znanym i oklepanym cytatem:
Nie chcem, ale muszem!

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 20, 2020, 17:33:18 pm »
Jedyne co to uszczupla budżet klubu

Alek nie uszczupla budżetu klubu, Góral zatwierdził, dał extra środki, Alek ma klub do końca sezonu, po sezonie pewnie zakończenie kariery.
W końcu.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 21, 2020, 07:54:41 am »
A propos Gruszki to naprawdę myślałam, że będzie miał "jaja" /bo radził sobie w Katowicach/ a On ich nie ma, stoi na boisku i nie wiem na co liczy.
Jego dalsze trwanie to katastrofa.
Naprawdę "jaja" ? Z kolesiami? Z własnym zaciągiem? "Jaja" to robią z kibiców - udało się to im względem klaskaczy.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 22, 2020, 08:07:43 am »
Wczoraj długimi fragmentami oglądałem mecz Warszawy z Suwałkami...
Mimo, że przez Suwałki mecz przegrany to naprawdę...praca wykonana przez Andrzeja Kowala w zespole Ślepska przynosi bardzo dobre efekty. Podkreślali to nawet komentatorzy z Wojtkiem Drzyzgą na czele...
Brawo Andrzej!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 22, 2020, 13:27:46 pm »
Wczoraj długimi fragmentami oglądałem mecz Warszawy z Suwałkami...
Mimo, że przez Suwałki mecz przegrany to naprawdę...praca wykonana przez Andrzeja Kowala w zespole Ślepska przynosi bardzo dobre efekty. Podkreślali to nawet komentatorzy z Wojtkiem Drzyzgą na czele...
Brawo Andrzej!
Poldek jeszcze chwilę i będziesz robił ołtarzyk Andrzejowi  ;) ;D