Autor Wątek: Resovia -ZAKSA  (Przeczytany 7522 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Resovia -ZAKSA
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 23, 2020, 21:57:53 pm »

To forum zamiera. Kiedys się je bardzo fajnie czytało. Różne były opinie, były też spory ale było tak jakos inaczej. Przyjemniej.
Teraz co chwile albo podjazdy pod Andrzeja Kowala albo zwalnianie wszystkich.
Trochę żal.


Pełna zgoda. Kiedyś przed meczem z taką Zaksą wątek meczowy miał kilka stron a dziś? Ma mniej postów niż wtedy stron i to niezależnie od stawki: Zaksa to była Zaksa, drugi rywal po Skrze.
Cytując najpopularniejszy tekst z nosaczów: "Kurła kiedyś to było".
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Resovia -ZAKSA
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 23, 2020, 22:35:18 pm »
Pełna zgoda. Kiedyś przed meczem z taką Zaksą wątek meczowy miał kilka stron a dziś? Ma mniej postów niż wtedy stron i to niezależnie od stawki: Zaksa to była Zaksa, drugi rywal po Skrze.
Cytując najpopularniejszy tekst z nosaczów: "Kurła kiedyś to było".
Z forum jest podobnie jak z hala. Jak nie ma dobrej gry i walki to zaczyna świecić pustymi miejscami. Ile razy można pisać to samo ? W końcu nadzieja też się kończy i zapewne już wszyscy dali sobie spokój że w tym roku będzie cokolwiek z nich.

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Resovia -ZAKSA
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 23, 2020, 22:43:54 pm »
Wszyscy czekają na koniec sezonu. Począwszy od kibiców do... niestety zawodników.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Resovia -ZAKSA
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 23, 2020, 22:44:46 pm »
Są emocje związane z meczami, jest dyskusja. Naczynia połączone.
Hala też pustoszeje, a na zawołanie "Kto wygra mecz?" w meczu z Będzinem, odpowiedzieli chyba tylko kibice Będzina :D
Gramy tak, że nie ma niczego, co by rozbudzało emocje albo zachęcało do merytorycznej dyskusji. Chyba że np.: ile razy Schulz zaatakuje w siatkę, a Marechal w aut. Albo kto wygra wyścig na plasiki w ataku i baloniki z serwisu. Albo który sypacz jest bardziej niedokładny. Coś tam drgnęło w grze obronnej, ale kontr dalej nie potrafimy porządnie skończyć.

Wygrajmy dwa najbliższe mecze za 6 pkt :D , a forum się pewnie trochę reaktywuje.

Albo - poczekajmy na następny sezon, obyśmy znów mieli okazję zagrać z ZAKSĄ ;)





Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Resovia -ZAKSA
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 23, 2020, 22:46:55 pm »
Może ZAKSA się nie rozpadnie przez lato 😉

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Resovia -ZAKSA
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 23, 2020, 22:59:08 pm »
Tak swoją drogą ciekawe kto ma kontrakt na przyszły sezon a kto nie. Przecież zawodnicy nie grają już praktycznie o PO tylko o kontrakty.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Resovia -ZAKSA
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 24, 2020, 00:40:26 am »
Tak swoją drogą ciekawe kto ma kontrakt na przyszły sezon a kto nie. Przecież zawodnicy nie grają już praktycznie o PO tylko o kontrakty.

Pozwoliłem sobie sprawdzić- z Naszego potężnego składu, na przyszły sezon kontrakty mają: Kosok, Krulicki, Mariański i Rousseaux. Bartman też podpisał na 2 lata, jednak z tego co pamiętam, to mówił przy przyjściu, że jest to kontrakt 1+1.

Oczywiście nikt nie powiedział, że ww. zostaną- umowy za porozumieniem stron można trzeba rozwiązać za porozumieniem stron :)

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Resovia -ZAKSA
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 24, 2020, 17:03:00 pm »
Najważniejsze według mnie jest aby zostali Komenda i Lemański. Są najbardziej perspektywiczni.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka