Autor Wątek: Asseco Resovia sezon 2023/2024  (Przeczytany 44984 razy)

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #400 dnia: Kwietnia 20, 2024, 22:19:47 pm »
Masz rację Carpyook z tym "frajerstwem", jednakowoż jestem pewny, że to tylko pojedyncze przypadki i zdecydowana większość kibiców Resovii po 4 secie krzyknęła "Motyla noga, cóż za niefrasobliwość Resovii!"

Doceniam dyskretną złośliwość. Zazdroszczę tej pewności.

PewnySiebie

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #401 dnia: Kwietnia 20, 2024, 22:26:03 pm »
Czyli rozumiem ze przy takim wyniku lepiej za 5 lat pamiętać Resovię o brąz i świetną rywalizację z JW niż walczącą o złoto . Okej

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #402 dnia: Kwietnia 20, 2024, 22:53:35 pm »
Czyli rozumiem ze przy takim wyniku lepiej za 5 lat pamiętać Resovię o brąz i świetną rywalizację z JW niż walczącą o złoto . Okej

Piękna definicja nadinterpretacji. A w zasadzie przeinaczenia.

blowoff

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #403 dnia: Kwietnia 21, 2024, 12:07:47 pm »
Wiadomo, że każdy był wczoraj wkurzony. Ale nie nazwę naszych zawodników frajerami, bo mimo kłopotów zdrowotnych stworzyli jedną z najlepszych rywalizacji w historii tej ligi. A co najważniejsze, dali nam wszystkim te emocje i walkę o najwyższe cele, której od tylu lat nam brakowało. Szkoda tylko, że to koniec Louatiego w Rzeszowie, zawodnicy o podobnym profilu tacy jak Lotman czy Penchev byli w przeszłości bardzo ważni w sukcesach, które osiągaliśmy. Liczę na to, że uda się znaleźć kolejnego takiego zawodnika.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #404 dnia: Kwietnia 22, 2024, 14:57:01 pm »
Do znudzenia przypominam, że słowa mają swoje znaczenie i warto o nie dbać. Lepiej jest nie wyskakiwać z nieodpowiednim słowem.
------------------------------------------------------------------
Żałuję, że nie wyciągnęliśmy wniosków z niedawnej historii.
22 marca 2023 r. gramy na Podpromiu z JW. Jest 2:2 w setach i prowadzimy 12:8. Przy 12:9 wchodzi Gładyr na zagrywkę i robi się 12:13 dla JW.
Czy wyciągnęliśmy z tamtego meczu wnioski. Mam wrażenie, że nie.
Dla mnie właśnie to jest trochę smutne.
Ale życie toczy się dalej, a historia uczy nas, że jeszcze nikogo niczego nie nauczyła.
Gramy dalej.

Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #405 dnia: Kwietnia 22, 2024, 20:10:43 pm »
@repres1 - trafne spostrzeżenie, tylko co jeszcze mógł zrobić Medei? Fabian miał jedną perfekcyjną piłkę, gdzie przerzut do Klemena na prawe załatwiłby, lecz wybrał Kochanowskiego, który miał przed sobą podwójny blok. Cóż, przeczytały go Ptoki...

Podwójna zmiana?
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #406 dnia: Kwietnia 22, 2024, 21:34:30 pm »
Nie wiem i nie chce mi się wiedzieć. Od tego jest trener, żeby wiedział. A jeśli tego nie wie, niech sobie znajdzie inne zajęcie.
Wiem, że jeden blok nas nie załatwił. Załatwiło nas słabiutkie przyjęcie (to się zdarza) i dezynwoltura Defalco (to nie powinno się zdarzyć).
Różnica pomiędzy Defalco a Fornalem jest taka, że Torey wchodzi na zagrywkę (bodajże 23:21 dla nas) i puszcza jakiegoś balona, a JW strzela jak w kaczy kuper, następnie wchodzi na zagrywkę Tomek, strzela asa i jest 23:23.
Ostatniej zagrywki Defalco w siatkę nie chce mi się komentować, bo emocje spowodowałyby u mnie brak dbałości o słowo, tzn. czteroliterowe (trzygłoskowe) słowa latałyby jak skowronki.
Co mógł przez cały sezon zrobić trener, żeby Defalco grał jak Fornal? Ten trener pewnie nie mógł nic zrobić, skoro nic nie zrobił.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #407 dnia: Kwietnia 22, 2024, 21:59:24 pm »
Ja dzisiaj obejrzałam trzeci set, w którym przegrywaliśmy 19:22 i to my wygraliśmy końcówkę na 2:1. Czwarty set był równy do połowy , później my wyszliśmy na prowadzenie i powiększyliśmy to prwadzenie do 21:15 i wtedy nastąpiła katastrofa gdy na zagrywkę wszedł Gladyr. Wszyscy zagrali źle, łącznie z Fabianem, który też spanikował i fatalnie wystawiał . Każdy mógł skończyć .Kochanowski mógł uderzyć mocno , wybić tą piłkę a uderzył w środek bloku i to słabo. Mogli asekurować którąkolwiek z tych piłek i powtórzyć /JW jedną piłkę kończył na 3 razy/. Proszę odczepić się od Defalco bo gdyby nie jego gra w dwumeczu i najwięcej podbijanych piłek to byłoby zwykłe 0:3 i 3:0. Fornal znowu nie jrest jakimś cyborgiem bo przy stanie 15:20 seta 4-go uferzył w siatkę a przy stanie 22:23 miał trochę szczęścia a naszych to szczęście opuściło bo ono też jest potrzebne.
Ja bardzo się cieszę, że oglądałam 2 piękne mecze niestety nie na naszą korzyść i serce mnie do dzisiaj boli. Myślę, że nasi za wcześnie /ja też już byłam w eufori/
rozluźnili się ito ich zgubiło. Szkoda. Teraz bardzo ważna walka o brąż.

Bartek944

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #408 dnia: Kwietnia 22, 2024, 22:39:53 pm »
Może tak pół żartem pół serio, bo cóż innego nam pozostało, w ostatnim meczu to jedynie "pan w niebieskiej marynarce" mógłby wybić jsw w rytmu 😀

A przy stanie 23:21 to kochanowski zepsol zagrywke w 4 secie
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2024, 22:45:15 pm wysłana przez Bartek944 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #409 dnia: Kwietnia 22, 2024, 23:21:14 pm »
Było. Minęło. Czasu nie przywrócimy.
Gramy dalej.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.