Autor Wątek: Puchar Polski w Rzeszowie  (Przeczytany 88460 razy)

dzuzka86

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 167
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #110 dnia: Grudnia 29, 2011, 18:34:31 pm »
Kibice JW to fajne dziewczyny i chłopaki!!! To tzw. SWOJAKI  ;D - Teraz to na czasie będzie - "oj sie będzie działo...".
etatowy CLOV(N)IAK ;)))

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #111 dnia: Grudnia 29, 2011, 18:40:18 pm »
Ciekawe, gdzie się usadowił KK JW?? Wie ktoś ??

fanresrzeszow

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #112 dnia: Grudnia 29, 2011, 18:43:16 pm »
A czy może ktoś z "tu-bywalców" ma miejsca w sektorze N środkowym?? Podpowiecie jak ogląda się spotkania z tego miejsca?? I czy będzie biało-czerwono w tym sektorze  ;)??

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #113 dnia: Grudnia 29, 2011, 18:45:12 pm »
Ciekawe, gdzie się usadowił KK JW?? Wie ktoś ??

Jakiś sektor A (chyba A3) był od samego początku zajęty więc być może tak jakiś klub kibica będzie siedział, skoro Skra ma w J to zostaje Zaksa albo Jastrzębie tam. Fajnie by było jakby Jastrzębie było tam, to z jednej strony miałby KK Sovii a z drugiej KK Jastrzębia.

dzuzka86

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 167
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #114 dnia: Grudnia 29, 2011, 18:46:07 pm »
KK JW może w sektorze G - tam o ile pamiętam od razu jeden z sektorów był wyłączony z rezerwacji. To moje domysły...
etatowy CLOV(N)IAK ;)))

Kasia93

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #115 dnia: Grudnia 29, 2011, 18:58:43 pm »
jeden z sektorów L też jest w całości zajęty ...

David

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #116 dnia: Grudnia 29, 2011, 19:05:20 pm »
A czy może ktoś z "tu-bywalców" ma miejsca w sektorze N środkowym?? Podpowiecie jak ogląda się spotkania z tego miejsca?? I czy będzie biało-czerwono w tym sektorze  ;)??

Powiem Ci tak raz siedziałem w sektorze z ktorego widać plecy graczy, moim zdaniem jest to specyficzne miejsce do którego trzeba się przyzwyczaić, doping jest tam bardzo fajnie słyszalny lecz nie panuje na tych bocznych sektorach taka gorąca atmosfera jak na centralnych, lecz to będzie specyficzna impreza i może wyglądać zupełnie inaczej a jak wiemy na meczach z Bełchatowem zawsze wszyscy kibice starają się pomóc chociażby oklaskami, więc powinno być ok ;)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #117 dnia: Grudnia 29, 2011, 19:10:50 pm »
sektor n to w ostateczności. raz tam byłem i wysoko jest ok, ale nisko to jakaś masakra :P

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #118 dnia: Grudnia 29, 2011, 19:14:25 pm »
sektor n to w ostateczności. raz tam byłem i wysoko jest ok, ale nisko to jakaś masakra :P
Barierki ;) C4 rządki ;d

kolos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 188
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #119 dnia: Grudnia 29, 2011, 19:44:45 pm »
A czy może ktoś z "tu-bywalców" ma miejsca w sektorze N środkowym?? Podpowiecie jak ogląda się spotkania z tego miejsca?? I czy będzie biało-czerwono w tym sektorze  ;)??
Jeśli masz tak od 5-6 rzędu w górę i "mieścisz się" w polu gry to te miejsca są całkiem przyzwoite. Jak dla mnie lepsze od takich sektorów jak G,I,J,L. Bardzo dobrze widać pracę rozgrywającego, bloku a także można dokładnie widzieć jak piłki spadają blisko linii bocznych. Minus to stosunkowo daleko od boiska. Jednak jeśli jest dobra atmosfera to takie rzeczy nie przeszkadzają, bo wtedy boisko samo do Ciebie przychodzi.:D