Autor Wątek: Puchar Polski w Rzeszowie  (Przeczytany 88450 razy)

fanresrzeszow

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #120 dnia: Grudnia 29, 2011, 23:32:39 pm »
David, KChudz, kolos - dzięki za wyczerpujące informacje  :). Kamień z serca, bo rząd wysoki i tak na oko to jeszcze w obrębie boiska  ;). Także genialna zabawa murowana i zdarte gardło - zresztą jak zwykle u WAS ;D.
Pozdrawiam i do zobaczenia na hali!

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #121 dnia: Grudnia 29, 2011, 23:44:52 pm »
Niewiadomą jest za kim bedą kibice ZAKSY ::)
Obstawiam że za ZAKSĄ :D ale kto to wie  ;D

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #122 dnia: Grudnia 30, 2011, 07:41:58 am »
Sektor A3 był od początku zarezerwowany w całości, jak również wszystkie trzy sektory G(G1,G2,G3). Tak więc po naszej stronie, wszystkie pozostałe, w tym KK Resovii w B3, są Resoviackie.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #123 dnia: Stycznia 06, 2012, 20:15:12 pm »
Widzieliście jak Skra rozwaliła drugim składem Będzin? 3:0 i do 14,17,14  :o

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #124 dnia: Stycznia 06, 2012, 22:10:47 pm »
Widzieliście jak Skra rozwaliła drugim składem Będzin? 3:0 i do 14,17,14  :o

Nie ma raczej powodów, żeby się podniecać. Już przed tymi meczami było wiadomo że Skra jest o klasę lepsza. Gdyby zamiast Będzina grali i wygrali z jakimś zespołem z PlusLigi tym składem i takim samym stosunkiem punktów to wtedy byłby powód do dumy.

David

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #125 dnia: Stycznia 06, 2012, 22:36:18 pm »
"Trener reprezentacji w siatkówce mężczyzn Andrea Anastasi będzie w styczniu dwa razy obecny w Polsce. Obejrzy m.in. turniej Enea Cup 2012 finału Pucharu Polski w Rzeszowie"

Cytat z Plusliga.pl - musimy go gorąco przywitać za to co osiągnął i pewnie jeszcze osiągnie z Naszą Kadrą Narodową, pokażemy mu po raz 2 jak się bawi Rzeszów, namiastek widział w ubiegłym sezonie jak gościł na meczu z Treviso. A nóż mu się spodoba atmosfera na Podpromiu i zechce kiedyś trenować Sovię!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2012, 22:39:48 pm wysłana przez David »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #126 dnia: Stycznia 07, 2012, 11:01:43 am »
A czy ja się podniecam? Ja się dziwię że takim stosunkiem punktów wygrali chociaż grali uwaga - drugim składem. Będzin w ciemię bity nie jest, wygrali z zespołem z PL.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #127 dnia: Stycznia 07, 2012, 11:17:15 am »
Jak SKRA zagrała, jakim składem, ile wygrała, absolutnie mnie nie interesuje. Są w 1/2 PP i dla mnie ważne, jak My(Resovia) zagramy w sobotę 21.01. przeciwko nim.
Wyobrażam sobie super koncentrację naszych zawodników. Żadnego podchodzenia do siatki i ucinania pogawędek, skupienie i mają grać jak roboty. To nie będzie zwykły mecz ligowy, że jak się przegra to świat się nie zawali. Tu się stanie...... bo odpadniemy.
Super koncentracja u ........ kibiców. Taka szansa dopingowania w PP może się nie powtórzyć. Bądźmy siódmym zawodnikiem. Na pewno będziemy przeważać liczebnie i wykorzystajmy to.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2012, 11:19:00 am wysłana przez MarianG »

B54

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #128 dnia: Stycznia 07, 2012, 12:34:48 pm »
"Trener reprezentacji w siatkówce mężczyzn Andrea Anastasi będzie w styczniu dwa razy obecny w Polsce. Obejrzy m.in. turniej Enea Cup 2012 finału Pucharu Polski w Rzeszowie"

Cytat z Plusliga.pl - musimy go gorąco przywitać za to co osiągnął i pewnie jeszcze osiągnie z Naszą Kadrą Narodową, pokażemy mu po raz 2 jak się bawi Rzeszów, namiastek widział w ubiegłym sezonie jak gościł na meczu z Treviso. A nóż mu się spodoba atmosfera na Podpromiu i zechce kiedyś trenować Sovię!
A to tutaj dałeś odpowiedź. Po Memoriale Wagnera też miałeś takie zdanie? Nawiasem mówiąc - namiastka to "panna" nie "facet". Do usłyszenia na Pucharze Polski.

eweres

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #129 dnia: Stycznia 07, 2012, 12:42:52 pm »
Nie wiecie moze o ktorej jest planowany II polfinal, bo na ticketpro pisze  tylko ze I polfinal i final w nd jest o 14.30...