Autor Wątek: Puchar Polski w Rzeszowie  (Przeczytany 88451 razy)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #150 dnia: Stycznia 10, 2012, 13:52:17 pm »
Mecz z Fartem jest w ramówce na IPLI, na stronie Plusligi jest tylko "Radio Polska Siatkówka", ciekawe czy znów coś wymodzą i w dzień meczu się okaże, że transmisji jednak nie ma.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #151 dnia: Stycznia 10, 2012, 13:53:24 pm »
ze Skrą gramy o 18.00

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #152 dnia: Stycznia 11, 2012, 07:51:35 am »
W sobotę 21.01. będzie prawdziwa uczta siatkarska. Kilka godzin spędzone na Podpromiu. Ciekawym, czy organizatorzy przygotowali jakieś gadżety i atrakcje?

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #153 dnia: Stycznia 11, 2012, 09:53:51 am »
Pisałem już w innym wątku, ale i tu napiszę kilka moich myśli na temat wielkiej czwórki. Uważam,że teoretycznie trafiliśmy najlepiej jak tylko mogliśmy. Myślę,że Skra jest najsłabsza w tym towarzystwie. Przy mocnej odrzucającej zagrywce jesteśmy w stanie wygrać z nimi nawet 3:0. Zaksa ma wirtuoza Gumę i dobre przyjęcie, Jastrzębie mocne skrzydła, Michała i doświadczonego trenera, my mamy zagrywkę, niezłe przyjęcie i przede wszystkim kibiców, a Skra ma tylko Kurka. Ot i cała filozofia, trzeba z nimi wygrać w pucharze i w dobrych nastrojach jechać do Bełchatowa.
PS. Czas na rewanż na Jastrzębiach.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #154 dnia: Stycznia 11, 2012, 10:17:19 am »
majer; pięknie to napisałeś. Oby się sprawdziło.
Właśnie, ta mocna odrzucająca zagrywka, oby wypaliła. Będzie zagrywka, będzie dobrze. Myślę, że rzeszowskich kibiców do mocnego dopingu nie trzeba będzie zachęcać

rayan11

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #155 dnia: Stycznia 11, 2012, 10:40:25 am »
Pisałem już w innym wątku, ale i tu napiszę kilka moich myśli na temat wielkiej czwórki. Uważam,że teoretycznie trafiliśmy najlepiej jak tylko mogliśmy. Myślę,że Skra jest najsłabsza w tym towarzystwie. Przy mocnej odrzucającej zagrywce jesteśmy w stanie wygrać z nimi nawet 3:0. Zaksa ma wirtuoza Gumę i dobre przyjęcie, Jastrzębie mocne skrzydła, Michała i doświadczonego trenera, my mamy zagrywkę, niezłe przyjęcie i przede wszystkim kibiców, a Skra ma tylko Kurka. Ot i cała filozofia, trzeba z nimi wygrać w pucharze i w dobrych nastrojach jechać do Bełchatowa.
PS. Czas na rewanż na Jastrzębiach.

Majer , z tym samym Kurkiem w Skrze, to tak troszkę przesadziłeś.Mają Mariusza, Michała, którzy są w stanie nam uprzykrzyć życie. Oby nie.
Myślę, oni (kibice bełchatowscy) myślą podobnie. Resovia ma tylko Grozera.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #156 dnia: Stycznia 11, 2012, 10:54:31 am »
Poza Kurkiem Skra ma również nieocenionego Winiarskiego który odwala świetną robotę w przyjęciu i dziurą w ataku nie jest, Wlazłego który spotkania potrafił wygrywać sam i jak się wstrzeli zagrywką to i Lotman nie pomoże, no i takiego Plińskiego który powrócił do dobrej gry. Myślę że Skra jest najmocniejsza w tym towarzystwie.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #157 dnia: Stycznia 11, 2012, 10:59:53 am »
Myślę że Skra jest najmocniejsza w tym towarzystwie.
Mam wrażenie, że najbliższy mecz ligowy to zweryfikuje ;)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #158 dnia: Stycznia 11, 2012, 11:13:43 am »
Wszystko będzie zależeć od dyspozycji dnia. SKRA zapewne zagości w Rzeszowie na co najmniej 2 dni przed meczem. Wynajmą hotel na wyłączność i szczególnie przygotują się na mecz z Resovią.
Musimy też byc przygotowani na..... wuwuzele i inne piszczałki oraz urządzenia zagłuszające nasz doping ze strony kibiców trutni.

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #159 dnia: Stycznia 11, 2012, 11:24:11 am »
Oprócz trąbek i piszczałek i innych badziewi, na hali gościć będzie Pan Magiera i Pan Kułaga zapewne, wiec i oni w dopingu przeszkadzać będą ;)