Autor Wątek: Puchar Polski w Rzeszowie  (Przeczytany 88451 razy)

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #160 dnia: Stycznia 11, 2012, 11:27:31 am »
Oprócz trąbek i piszczałek i innych badziewi, na hali gościć będzie Pan Magiera i Pan Kułaga zapewne, wiec i oni w dopingu przeszkadzać będą ;)

Nie strasz...

tyszcz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 166
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #161 dnia: Stycznia 11, 2012, 11:45:58 am »
Oprócz trąbek i piszczałek i innych badziewi, na hali gościć będzie Pan Magiera i Pan Kułaga zapewne, wiec i oni w dopingu przeszkadzać będą ;)

Serio mówisz ? Bo w tym momencie to mnie załamałeś ....

rayan11

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #162 dnia: Stycznia 11, 2012, 11:55:54 am »
Oprócz trąbek i piszczałek i innych badziewi, na hali gościć będzie Pan Magiera i Pan Kułaga zapewne, wiec i oni w dopingu przeszkadzać będą ;)

A kogo będą dopingować?! :)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #163 dnia: Stycznia 11, 2012, 12:00:48 pm »
Oprócz trąbek i piszczałek i innych badziewi, na hali gościć będzie Pan Magiera i Pan Kułaga zapewne, wiec i oni w dopingu przeszkadzać będą ;)

W roli kibicow- nie ma problemu. Jako "wodzireje"- Boze uchowaj, wysoce zbedna obecnosc. To juz w ogole bedzie plazing.
Natomiast odnosnie "wuwuzel i innych badziewi"- naprawde nie da sie dopilnowac, by cos takiego nie zostalo wniesione na Podpromie?
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #164 dnia: Stycznia 11, 2012, 12:20:18 pm »
Mam nadzieję, że sobie nikt nie umyślał, że Kułaga i Magiera przyjadą doping prowadzić naszemu "dobru narodowemu" czyt. Skrze na Podpromiu, to by jakaś komedia totalna była.

A tak troszkę poważniej to raczej będą jako szeregowi kibice, prowadzenie przez nich dopingu nie ma żadnego sensu z wiadomych przyczyn.

rayan11

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #165 dnia: Stycznia 11, 2012, 12:22:56 pm »
Mam nadzieję, że sobie nikt nie umyślał, że Kułaga i Magiera przyjadą doping prowadzić naszemu "dobru narodowemu" czyt. Skrze na Podpromiu, to by jakaś komedia totalna była.

A tak troszkę poważniej to raczej będą jako szeregowi kibice, prowadzenie przez nich dopingu nie ma żadnego sensu z wiadomych przyczyn.

A kto im da mikrofon?  ;)

A tak poważnie, mogą być neutralnymi spikerami. Doping będą organizowali kibice.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #166 dnia: Stycznia 11, 2012, 13:05:21 pm »
Ani mi to do głowy nie przyszło, ale całkiem możliwe. że Panowie Magiera z Kułagą zagoszczą na Podpromie.
Nie mogę sobie przypomnieć jak to bywało na wcześniejszych finałach PP, Warszawa, Bydgoszcz?

kubuuu7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 189
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #167 dnia: Stycznia 11, 2012, 17:22:07 pm »
Ani mi to do głowy nie przyszło, ale całkiem możliwe. że Panowie Magiera z Kułagą zagoszczą na Podpromie.
Nie mogę sobie przypomnieć jak to bywało na wcześniejszych finałach PP, Warszawa, Bydgoszcz?
Nie było wodzireja, oni są tylko na meczach skry w LM i kadry, na innych sobie nie przypominam.


themiel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #168 dnia: Stycznia 11, 2012, 18:03:03 pm »
Z tego co pamietam, a nie wiele pamietam :D w Bydgoszczy Ci Panowie byli i zachęcali do dopingu, tylko ze tam połowa hali była pusta i doping taki nijaki.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #169 dnia: Stycznia 11, 2012, 18:20:18 pm »
Magiera jest chyba na tyle mądry i nie będzie Resoviakom przeszkadzał w dopingu ?!