Autor Wątek: Puchar Polski w Rzeszowie  (Przeczytany 88437 razy)

sovik

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #190 dnia: Stycznia 12, 2012, 20:34:37 pm »
hm, jako staremu ... (vide pierdoła - stary pryk) i bicie serca i warczenie odbytnicą nie są mi obce... Ale na hali całym sercem jestem za bębnami ;) - i ewentualnie dudami, choć tych jeszcze nie wnosi się...

dzablon222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #191 dnia: Stycznia 12, 2012, 22:27:45 pm »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #192 dnia: Stycznia 12, 2012, 22:54:43 pm »
Kolego Wiggy Wombat, jeżeli nie widzisz różnicy, to podam Ci porównanie. Jeśli masz w rodzinie jakiegoś lekarza, albo masz możliwość skorzystania ze stetoskopu (dla ułatwienia powiem,że to takie słuchawki którymi lekarz osłu...e pacjenta), posłuchaj przez nie bicia serca małego zdrowego dziecka, to na prawdę coś wspaniałego, a później wyszukaj w internecie odgłosów rykowiska, lub wsłuchaj się w reklamę żubra (to takie piwo), ale zrób to na pełnej mocy głośników, wtedy jestem pewien,że nie będziesz miał problemów ze zrozumieniem jaka jest różnica między tymi dwoma przedmiotami (chodzi mi oczywiście o bęben i tzw. wuwuzele)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #193 dnia: Stycznia 12, 2012, 22:58:28 pm »
Mam tylko nadzieję i apel, aby nikomu nie przyszło do głowy w sobotę gwizdać na Michał Kubiaka i Zibiego.
rayan11, no co Ty? Z byka spadleś :P? Jakie gwizdac? Przecież nie tylko Kubiakowi czy Bartmanowi, ale wszystkim BEZ WYJĄTKU  kadrowiczom którzy wywalczyli awans do Londynu należą się od nas na Podpromiu olbrzymie brawa. Ba, należy się "standing ovation". Podkreślę jeszcze raz: WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU. Zarówno tym którzy na co dzień grają w JW, ZAKSIE czy SKRZE. Szczerze na to liczę i jestem przekonany że tak będzie.No i nie zapominajmy o AA i Jego asystencie Gardinim, którzy z pewnością na PP również będą.

Z drugiej strony jestem ciekaw jakie będzie przywitanie Wlazłego. O ile w ostatnim meczy przy przywitaniu i wywołaniu jego nazwiska ja w ogóle nie reagowałem, o tyle teraz - uczciwie przyznaję się bez bicia - nie wiem czy mnie emocje nie poniosą.  Nagrabił sobie Pan Skarpeta (osobiście u mnie, ale myśle że nie tylko u mnie) nazywając publiczność na Podpromiu chamstwem rodem ze boiskowych stadionów.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2012, 23:01:33 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #194 dnia: Stycznia 12, 2012, 23:50:49 pm »
Tak rozmyślam i nie wiem czy nie lepsza będzie grobowa cisza niż gwizdy ;) niech poczuje że mamy go daleko w d...

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #195 dnia: Stycznia 13, 2012, 07:40:36 am »
Może zamiast zastanawiać się kogo wygwizdac a kogo nie, skupilibysmy się na dopingu dla Resovii? Jako kibiców Sovii będę dopingował Resovie na zagrywce, i demotywował przeciwnika bez względu na przynależnosc klubową. (może Skre mocniej). To jest Puchar Polski i w ciągu tych dwóch dni trzeba dać z siebie maxa. Walczymy o ligę mistrzów i nie ma co się oglądać się na innych.

WiggyWombat

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #196 dnia: Stycznia 13, 2012, 08:59:58 am »
Kolego Wiggy Wombat, jeżeli nie widzisz różnicy, to podam Ci porównanie. Jeśli masz w rodzinie jakiegoś lekarza, albo masz możliwość skorzystania ze stetoskopu (dla ułatwienia powiem,że to takie słuchawki którymi lekarz osłu...e pacjenta), posłuchaj przez nie bicia serca małego zdrowego dziecka, to na prawdę coś wspaniałego, a później wyszukaj w internecie odgłosów rykowiska, lub wsłuchaj się w reklamę żubra (to takie piwo), ale zrób to na pełnej mocy głośników, wtedy jestem pewien,że nie będziesz miał problemów ze zrozumieniem jaka jest różnica między tymi dwoma przedmiotami (chodzi mi oczywiście o bęben i tzw. wuwuzele)
Pytałem o to w czym są gorsze a nie czym się różnią........
Dziwne, że nie zrozumiałeś, przecież w tej dyskusji to Ty jesteś tym mądrzejszym. Znasz nazwy piw i przyrządów medycznych...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #197 dnia: Stycznia 13, 2012, 09:10:50 am »
Pytasz, ale nie czytasz odpowiedzi.
Rozumiem, że niektórym podoba się muzyka a'la "Symfonia Pierdnięć Ranionego Węża". Mi się nie podoba. Wolę rytm bębna. Są różne gusty muzyczne. Będę bronił swoich upodobań.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

WiggyWombat

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #198 dnia: Stycznia 13, 2012, 09:39:48 am »
Odpowiadasz a nie rozumiesz.
Broniąc swoich upodobań nie zakazuj innym żeby robili to samo. Pucharu Polski nie organizuje Resovia. Możesz żadać, żeby nie wnoszono trąbek, kibice Skry mogą żądać, żeby nie wnoszono bębna.  Czym to się skończy?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #199 dnia: Stycznia 13, 2012, 10:06:49 am »
Oczywiście, że każdy ma prawo kochać "Symfonię Pierdnięć Ranionego Węża". Ja mogę co najwyżej współczuć miłośnikom takiej muzyki.
Widzisz, Szanowny WiggyWombat, znam np. miłośników walca, tanga i mazura. Oni kochają swoje tańce, ale nie żądają by dyskotece odgrywano mazury. Szanują pewien "obyczaj miejsca". Nie dostrzegam niczego złego w graniu mazura w dyskotece i odbycia w niej tanecznych pląsów, opartych na wielowiekowej tradycji. Jednak narażanie stałych bywalców dyskotek na dźwięki mazura uważałbym za nietaktowne.
Człowiek tym różni się od jelenia na rykowisku, że wydaje z siebie dźwięki artykułowane a rytmy uporządkowane i nie poddaje się wszelkim odruchom fizjologicznym w każdym miejscu i każdym czasie. Człowiek to także pewna kultura: inna w knajpie, inna w filharmonii, inna na stadionie piłkarskim, inna w hali siatkarskiej, inna w Rzeszowie, inna w Bełchatowie, inna w Teheranie, inna w Amsterdamie. Jeśli w Bełchatowie jest zgodne z obyczajem pierdzieć wuwuzelą i nie używać bębna, niech wszyscy pierdzą do woli i ku swojej satysfakcji, a bębnów niech nie wpuszczają. Jeśli w Rzeszowie pierdzenie nie jest mile widziane, trzeba ten zwyczaj uszanować.
Można to zrobić bez wyrzekania się swojej miłości do pierdzenia wuwuzelą.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2012, 10:10:11 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.