Autor Wątek: Puchar Polski w Rzeszowie  (Przeczytany 88438 razy)

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #240 dnia: Stycznia 15, 2012, 20:38:30 pm »
Obydwie drużyny są spokojnie w naszym zasięgu , psują dużo zagrywek dzisiaj zaskoczyła mnie Skra środkiem oj będzie się działo w sobotę mniam mniam !!!! i do d... z wideo weryfikacją jak sędziowie widzą inaczej niż wszyscy - spowodowało to że po raz pierwszy kibicowałem Skrze (ZAKSY nie lubię dodatkowo strasznie za sytuację Zagumnego i Rafy )
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2012, 20:42:37 pm wysłana przez mumcio »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #241 dnia: Stycznia 15, 2012, 20:44:04 pm »
Obydwie drużyny są spokojnie w naszym zasięgu , psują dużo zagrywek dzisiaj zaskoczyła mnie Skra środkiem oj będzie się działo w sobotę mniam mniam !!!! i do d... z wideo weryfikacją jak sędziowie widzą inaczej niż wszyscy - spowodowało to że po raz pierwszy kibicowałem Skrze (ZAKSY nie lubię dodatkowo strasznie za sytuację Zagumnego i Rafy )

Ostanie piłki do Mariusza ..... trzeba aby "Cichy Pit" utarł nosa Mariuszowi. Będą mieć robotę Nasi środkowi ....

rayan11

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #242 dnia: Stycznia 15, 2012, 20:44:35 pm »
Spokojnie. Ten mecz pokazał słabość Zaksy, a nie wielkość Skry. Słabość przede wszystkim w krótkiej ławce rezerwowych, a raczej jej braku. W II-im secie Samik nadawał się do zmiany. Nie było w kwadracie jokera, który by wszedł i utrzymał, co dopiero poprawił poziom gry. Skra dobrze przyjmowała zagrywki z wyskoku. Zaksa jednak nie ma maszyny o nazwie Grozer. Rouzier serwował jakby z Paniami grał, nie  zaś z killerami.  Poza tym, widzę jak się pszczoły przyciśnie, to jakoś u nich się nerwowo robi. A nasze piekiełko będzie pomagać im tę nerwówkę utrwalić
Siłą Resovii jest wyrównany skład.  Każde nasze ustawienie może być dla trutni wielkim kłopotem. My wiemy czego się spodziewać po Panach z Bełchatowa. Oni po wczorajszym naszym meczy mają małą zagwostkę.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #243 dnia: Stycznia 15, 2012, 20:54:56 pm »
Turniej PP nie ma faworyta. Zdecyduje dyspozycja dnia.
Jakie wnioski płyną z dzisiejszego meczu? Dużo zepsutych zagrywek. Kto będzie zagrywał lepiej, ten będzie wygrywał. Pewnie Skra popróbuje na nas flota, więc mecz będzie wyglądał inaczej niż dzisiejszy.
Na Zaksę wystarczyła gra środkiem. Z nami postawią na skrzydła.
Masz rację Rayan, w Skrze mentalnie coś pęka. Nie przywiązywałbym jednak do tego nadmiernej wagi. My też do mentalnych mocarzy nie należymy.
Zaksa w miarę meczu słabnie. Nie po raz pierwszy. Czy JW urwie coś w pierwszych trzech setach?
Na półfinały wszyscy będą "jednakowo wypoczęci". Skra zagra o I miejsce w grupie LM, my o awans. JW nie zagra, Zaksa zagra treningowo. Hala Podpromie jest wygodna do gry dla wszystkich.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

rayan11

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #244 dnia: Stycznia 15, 2012, 21:03:18 pm »
Repres oczywiście nie jesteśmy mentalnymi mocarzami, nasza mentalna forma jednak idzie w górę. W Skrze jakby tendencja była w drugą stronę. Zauważyłem, że Skrzaki stały się bardziej wrażliwe na stracone punkty. Jak byli mocni, to odrobienie straty 5-u punków, było jak wypicie herbaty. Teraz 2 punkty jest trudno im zniwelować
Jeszcze jedno. U nich jakoby trenera nie słuchali, nawet Zator zaczyna fochy strzelać, u nas zaczyna być inaczej. Wszyscy się przekonują do gry obronnej, to zaś wielka zasługa Andrzeja . Czyli chłopaków przekonał do swojej wizji gry. Wizję tę ma bardzo ciekawą.

Powtórzę się: mamy najbardziej wyrównaną 12- ę z całej wielkiej czwórki. To duży plus.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2012, 21:09:22 pm wysłana przez rayan11 »

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #245 dnia: Stycznia 15, 2012, 21:04:58 pm »
Na półfinały wszyscy będą "jednakowo wypoczęci". Skra zagra o I miejsce w grupie LM, my o awans. JW nie zagra, Zaksa zagra treningowo. Hala Podpromie jest wygodna do gry dla wszystkich.
Nie sądzę. My gramy ważny i pewnie ciężki mecz we wtorek, ZAKSA zagra łatwiznę w czwartek i do tego podróż do Rzeszowa. Skra gra też łatwiznę w Łodzi w środę, no i podróż autokarem do Rzeszowa. Mamy zatem jeden dwa dni więcej na regenerację i spokojny trening. Niewiadomą będzie JW ;D

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #246 dnia: Stycznia 15, 2012, 21:42:41 pm »
Wlazły jak to Wlazły wiedziałem że wygra to mecz, jak był na zagrywce byłem przekonany że będzie as.

Będzie piekielnie trudno, Skra to w sumie drużyna która jest w stanie najlepiej niwelować złe przyjęcie, jedyny problem to Falasca, liczę że któryś pierwszoszóstkowiec się zatnie i wtedy jesteśmy w domu i do przodu.
Na tą chwilę personalnie mają najlepszą 6, ale mają brak rezerwy, dodatkowo na nasz plus jest Nawrocki.
Wydaje mi się że teraz wszystko jest w rękach trenerów, kto jak kogo przygotuje, kto w jakiej formie będzie itd?

Ale Zaksa ma fajny hymn!

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #247 dnia: Stycznia 15, 2012, 22:59:30 pm »
Dzisiejszy mecz oglądałem bez jakichkolwiek emocji, w 200% skoncentrowany na taktyce i sposobie gry obu zespołow. Oto moje spostrzeżenia (zaznaczam czystego kibica - amatora :))
1) ZAKSA na kontrach gra o wiele bardziej czytelnie aniżeli Skra. Tak było przynajmniej dzisiaj. Patrząc kto jest rozgrywającym w obu zespołach można być ....... zaskoczonym. Praktycznie każda piłka która nie była dograna dość blisko siatki była na kontrze kierowana do Rouziera. W Skrze rozkład ataku na kontrze był dzisiaj dużo bardziej urozmaicony;
2) Kurek gdy jest w pierwszej linii jest praktycznie wyłączony z przyjęcia. A już jest pozbawiony jakichkolwiek zadań w przyjęciu gdy obok siebie na środku ma Zatorskiego który praktycznie pokrywa wtedy dwie strefy (szóstą i piątą). Uważam że celowanie w tym ustawieniu w Kurka mija się z celem. Piłka jest jeszcze w powietrzu a Kurek już zbiera się na lewe skrzydło do ataku. Warto wtedy próbować grać między Winiarskiego a Zatorskiego (to jeżeli chodzi o floata). Albo prać mocno ile sił i tym samym zmusić Kurka do ustawienia się w przyjęciu. Zatorski przy silne zagrywce nie będzie w stanie pokryć 2 stref.
3) ZAKSA grając w pierwszym ustawieniu gra tylko lewym skrzydłem (Rouzier) lub pipe (Samica). Ruciak w całym meczu dostał do ataku tylko dwie (słownie: DWIE) piłki na prawe skrzydło.
4) Kurek atakuje praktycznie tylko po skosie lub ........... nad blokiem. Na to drugie nie ma rady. A na pierwsze? Może warto zostawiać częściej prostą.

W sobotę wszystko zdarzyć się może. Zadecyduje dyspozycja dnia, oraz kto kogo złamie zagrywką i /lub taktyką. Pocieszające jest to że z meczu na mecz psujemy coraz mniej zagrywek. 
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

kolos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 188
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #248 dnia: Stycznia 16, 2012, 00:26:42 am »
na nasz plus jst
... zagrywka Kurka :)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #249 dnia: Stycznia 16, 2012, 11:30:07 am »
Tak, czy owak, emocje gwarantowane. Kto się nie załapał na wejściówkę, niech żałuje.
Ciekawym, które KK, jakie wykupiły sektory górne? Kto bedzie w sektorze G, J, L ?
Odnośnie sobotnich spotkań, oba będą interesujące i oba o życie.