Autor Wątek: Puchar Polski w Rzeszowie  (Przeczytany 88453 razy)

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #450 dnia: Stycznia 21, 2012, 08:49:34 am »
Pomysł faktycznie genialny ;D Tylko repres zapomniałeś,że jesteśmy już po sezonie gumi-jagodowym - ale może ktoś ma zimowe zapasy ;)

Piotrek Nowakowski ma zapasy...  :D

rayan11

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #451 dnia: Stycznia 21, 2012, 09:09:35 am »
http://www.plusligatv.pl/Prezent....html

Krzysiu Wanio zawsze wpadnie na coś oryginalnego.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #452 dnia: Stycznia 21, 2012, 09:11:55 am »
Już nie mogę się doczekać :D za 5 godzin będę już na hali :D jupi

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #453 dnia: Stycznia 21, 2012, 09:13:27 am »
Wejść może, ale chyba musi mieć bilet. Zapewne tutaj obowiązują inne zasady, ale na mecze Resovii bez biletu można wejść z dzieckiem do lat 3.
Skąd taka informacja? Jest to w jakimkolwiek regulaminie? OD 4 lat chodzę ze starszym synem na mecze ligowe, teraz ma lat 8 i jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktokolwiek wymagał od niego biletu. Kilka razy nawet syn zabrał ze sobą kolegę (rówieśnika) i wchodziłem sam z nimi dwoma bez problemu.
Myślę, że może faktycznie 10 lat jest wielkością graniczną, ale do czasu, jak gość nie zajmuje krzesełka (sieci mi na kolanach albo lata po hali) nie powinno być problemu. Taką zresztą informację otrzymałem przy zakupie karnetu.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #454 dnia: Stycznia 21, 2012, 09:22:53 am »
Wanio wygląda na starszego gościa, który powinien pamiętać przynajmniej puchar z 1987 roku, tymczasem on mówi że Resovia nie miała finału pucharu Polski. Jeśli ma na myśli organizację FF to ma rację, ale jemu chyba w ogóle chodziło o trofeum. Oj Krzysiu więcej lecytyny, bo pamięć kiepska.

kornelito147

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #455 dnia: Stycznia 21, 2012, 09:42:56 am »
PGE Skra po raz drugi w tym sezonie zagra w rzeszowskiej hali. W trzeciej kolejce PlusLigi przegrała tam 2:3, a mistrzowie Polski najbardziej zapamiętali szowinistyczne zachowanie miejscowych kibiców, obrażających przede wszystkim Mariusza Wlazłego. - Z takim szowinizmem i chamstwem jeszcze się nie spotkaliśmy - mówili jego koledzy. Dziś dodają, że wspomnienie o tamtym pojedynku tylko ich mobilizuje, a rzeszowskich fanów się nie obawiają.
http://www.sport.pl/sport-lodz/1,124022,11004933,PGE_Skra_Belchatow_broni_Pucharu_Polski__Tylko_ta.html
Ciekawe.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #456 dnia: Stycznia 21, 2012, 09:44:18 am »
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2012, 09:45:58 am wysłana przez Kasja »

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #457 dnia: Stycznia 21, 2012, 09:50:22 am »
Czy orientuje sie ktos czy istnieje jakakolwiek szansa nabycia biletu na pp przed meczem zaksa jw? :) tzn czy istnieje szansa ze ktos mogl nieodebrac czy raczej uwazacie to za niemozliwe? :)
ps. w ogole gdzie odbierane sa zamawiane bilety? w tej kasie przy wejsciu co zawsze? :)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #458 dnia: Stycznia 21, 2012, 09:56:12 am »
Cytuj
PGE Skra po raz drugi w tym sezonie zagra w rzeszowskiej hali. W trzeciej kolejce PlusLigi przegrała tam 2:3, a mistrzowie Polski najbardziej zapamiętali szowinistyczne zachowanie miejscowych kibiców, obrażających przede wszystkim Mariusza Wlazłego. - Z takim szowinizmem i chamstwem jeszcze się nie spotkaliśmy - mówili jego koledzy. Dziś dodają, że wspomnienie o tamtym pojedynku tylko ich mobilizuje, a rzeszowskich fanów się nie obawiają.
ojojoj ;/

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #459 dnia: Stycznia 21, 2012, 10:05:21 am »
Mi już się po nocach śni ten PP. Śniło mi się, że w finale PP Resovia przegrywa ze Skrą 3:1 :( Wiem, że to nie możliwe ale czasami mam takie głupie sny. Jak stali na podium to się obudziłem cały spocony i przestraszony... Niech już Resovia wygra ten PP i będzie święty spokój!! Koszmary się tylko przez ten PP śnią.

A co do wypowiedzi Wlazłego to już dawno to powiedział. Ich mobilizuje ostatni mecz z Resovią a nas ich wypowiedzi :) Będzie po równo.