Autor Wątek: Puchar Polski w Rzeszowie  (Przeczytany 88443 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #460 dnia: Stycznia 21, 2012, 10:10:16 am »
To niech się zaczną obawiać! >:(
Nigdy nie byłam zwolenniczką gwizdów itp, ale takimi wypowiedziami sami nas prowokują... Szowinizm??? Hahaha dobre sobie :o

Dzisiaj na hali żaden bełchatowski kibic nie ma prawa przebić się przez nasz doping! ;)

rayan11

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #461 dnia: Stycznia 21, 2012, 10:13:00 am »

Dzisiaj na hali żaden bełchatowski kibic nie ma prawa przebić się przez nasz doping! ;)


Może Magiera z Kułagą?!

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #462 dnia: Stycznia 21, 2012, 10:16:47 am »
Z nimi to będzie cyrk... ;D

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #463 dnia: Stycznia 21, 2012, 10:22:43 am »
mistrzowie Polski najbardziej zapamiętali szowinistyczne zachowanie miejscowych kibiców, obrażających przede wszystkim Mariusza Wlazłego. - Z takim szowinizmem i chamstwem jeszcze się nie spotkaliśmy - mówili jego koledzy. ..
Ciekawe.
Ciekawe? Nie. Po prostu głupie.
Byłem i jestem krytyczny, jeśli chodzi o gwizdy na Wlazłego. Dziś mogę stwierdzić, że "jego koledzy" to zwykli głupole.
Szowinizm to bezkrytyczne umiłowanie własnego narodu (grupy), połączone z przekonaniem o jego wyższości nad innymi narodami (grupami) i wrogością wobec nich.
Chamstwa definiować mi się nie chce, bo każdy ma własne, intuicyjne rozumienie tego słowa.
Szanowni Głupole ze Skry - wypowiadający się jako "koledzy Wlazłego", niewiele zrozumieliście z tego, co wydarzyło się przed tamtym meczem i miejcie o to pretensje do własnej abnegacji intelektualnej.
Publiczność podsumowała stosunek Wlazłego do reprezentacji narodowej. Nie określiłbym reakcji publiczności jako "chamskiej", gdyż gwizdy na trudną do zaakceptowania i bulwersującą wielu postawę jakiegoś gracza są reakcją przyjętą na siatkarskich arenach (o trybunach innych gier nie wspominając). Nie jestem miłośnikiem takiej reakcji, ale godzę się na nią, bo jest akceptowana przez ogół.
Tylko głupol używa słowa, którego znaczenia nie zna. Szowinizm? Co to miało wspólnego z szowinizmem?
Mogę zrozumieć decyzję Wlazłego. Mogę zrozumieć chęć "pomocy koledze", ale nie mogę zaakceptować wygadywania głupstw.
Jednocześnie bardzo proszę Forumowiczów o nie rozwijanie dyskusji na ten temat.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

rayan11

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #464 dnia: Stycznia 21, 2012, 10:29:35 am »
Ciekawe? Nie. Po prostu głupie.
Byłem i jestem krytyczny, jeśli chodzi o gwizdy na Wlazłego. Dziś mogę stwierdzić, że "jego koledzy" to zwykli głupole.
Szowinizm to bezkrytyczne umiłowanie własnego narodu (grupy), połączone z przekonaniem o jego wyższości nad innymi narodami (grupami) i wrogością wobec nich.
Chamstwa definiować mi się nie chce, bo każdy ma własne, intuicyjne rozumienie tego słowa.
Szanowni Głupole ze Skry - wypowiadający się jako "koledzy Wlazłego", niewiele zrozumieliście z tego, co wydarzyło się przed tamtym meczem i miejcie o to pretensje do własnej abnegacji intelektualnej.
Publiczność podsumowała stosunek Wlazłego do reprezentacji narodowej. Nie określiłbym reakcji publiczności jako "chamskiej", gdyż gwizdy na trudną do zaakceptowania i bulwersującą wielu postawę jakiegoś gracza są reakcją przyjętą na siatkarskich arenach (o trybunach innych gier nie wspominając). Nie jestem miłośnikiem takiej reakcji, ale godzę się na nią, bo jest akceptowana przez ogół.
Tylko głupol używa słowa, którego znaczenia nie zna. Szowinizm? Co to miało wspólnego z szowinizmem?
Mogę zrozumieć decyzję Wlazłego. Mogę zrozumieć chęć "pomocy koledze", ale nie mogę zaakceptować wygadywania głupstw.
Jednocześnie bardzo proszę Forumowiczów o nie rozwijanie dyskusji na ten temat.

Nic dodać, nic ująć.
My do tych wypowiedzi ustosunkujemy się dzisiaj na hali wspierając naszych chłopaków, a głupole ze Skry niech szczekają dalej......

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #465 dnia: Stycznia 21, 2012, 10:30:09 am »
Obym się mylił, ale na swoim bilecie znalazłem taki tekst:
"Ten bilet jest oznaczony indywidualnym kodem kreskowym, który będzie odczytany skanerem po okazaniu biletu przy wejściu na teren imprezy. Po zeskanowaniu biletu nie może on zostać powtórnie użyty.(...)"
Jeśli dobrze zrozumiałem, to chodzi o to, że tylko raz można wejść i raz można wyjść. Obym źle zrozumiał...

Jak wejdziesz to Ci go zeskanuja  a jak wyjdziesz to go "odskanują" ;)
innej sytuacji sobie nie wyobrażam
poza tym jak to wytlumaczyć setkom palaczy ,którzy napewno beda dzis na Podpromiu  :D

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #466 dnia: Stycznia 21, 2012, 10:51:29 am »
Ja mam nadzieję, że chłopaki dzisiaj mi i Mateuszowi Mice zrobią świetne prezenty urodzinowe. ;) Od wczoraj już godziny do meczu odliczam, a dzisiaj to już w ogóle sportowe święto: 14:30 pierwszy półfinał, o 16:00 Orły Wenty a o 18:00 Nasza Kochana Sovia.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #467 dnia: Stycznia 21, 2012, 10:56:15 am »
Za 3h 30min pierwszy meczyk!!!

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #468 dnia: Stycznia 21, 2012, 10:56:59 am »
Jak wejdziesz to Ci go zeskanuja  a jak wyjdziesz to go "odskanują" ;)
innej sytuacji sobie nie wyobrażam
poza tym jak to wytlumaczyć setkom palaczy ,którzy napewno beda dzis na Podpromiu  :D

Dla palaczy zawsze była wydzielona strefa na zewnątrz (tak jak na sparingach z Francją w maju 2010 czy eliminacjach do MŚ kobiet rok wcześniej)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #469 dnia: Stycznia 21, 2012, 11:24:09 am »
keicaM;, jesteś gdzieś we Wrocławiu i fajnie Ci, bo tylko przed telewizorem i zawsze możesz jakiś przerywnik sobie zrobić, a my tu będziemy walczyć, raz na wozie, raz pod wozem, ale ważne żeby w końcu być na wozie. Pozdrowienia z Nowej Sarzyny!
Ja już za jakąś godzinkę wyjeżdżam i walczymy.