Autor Wątek: Puchar Polski w Rzeszowie  (Przeczytany 88464 razy)

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #500 dnia: Stycznia 21, 2012, 22:00:19 pm »
Bitwa przegrana ale wojna dalej trwa. Po dzisiejszym meczu nasuwa mi się kilka wniosków:

Po 1 od następnego treningu trzeba zacząć wprowadzanie Bojića do pierwszego składu. Powoli oswajać go z boiskiem.Jedno jest pewne. Paulem Lotmanem ze Skrą nie wygramy.A chcąc walczyć o mistrzostwo jeszcze się z nimi spotkamy.

Po 1 dzisiaj widać było ,że trener potrafi przygotować drużynę. Zawodnicy byli w formie. Tichacek jedynie trochę odstawał ale już było lepiej niż w ostatnich tygodniach. Ktoś krytykował Igłę ja się nie zgadzam. W dzisiejszym meczu blok nie istniał a praca Krzyśka uzależniona jest od bloku (inna sprawa as Kłosa na Ignaczaku).

Po 3 Andrzej Kowal musi przemyśleć kilka rzeczy dotyczących prowadzenia drużyny. Dzisiaj podczas meczu widać było jak nie wie co robić ,gdy przeciwnik odskakuje. Trzeba szybko reagować na sytuacje na boisku. Jak to się robi pokazał Nawrocki gdy wprowadził Kłosa i poszła seria.

Po 4 W tej drużynie jest potencjał na światową skalę. Dzisiaj jeszcze nie był wykorzystany na 100%. Gdyby nie para Winiar-Zator większość tych bomb Grozera czy Jurka lądowałaby w boisku czy na trybunach.

Po 5 Priorytet po zakończeniu tego sezonu to zatrzymać Grozera.Może i przytrafiają mu się nierówne spotkania ale gdy przychodzą te najważniejsze starcia to właśnie Dżordż ciągnie nam gre (mecz z Sisleyem w Cev ,dzisiaj).



To tylko kilka moich wniosków po dzisiejszym spotkaniu.Teraz nie chce mi się myśleć bo po takim meczu serce pęka....szkoda.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2012, 22:04:08 pm wysłana przez Shark1905 »


rayan11

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #501 dnia: Stycznia 21, 2012, 22:08:01 pm »
GAME OVER

Tyle w temacie. Jestem zdruzgotany.

RESKOK

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #502 dnia: Stycznia 21, 2012, 22:19:35 pm »
Tutaj nic sie nigdy nie uda.
Panie Goralu, mysle, ze wszyscy zyczymy Panu dobrze, wiec proponuje stad sie zmywac. Wszystko na marne...
Gratuluje wypowiedzi. My tu wszyscy żyjemy Resovią, a jak komuś się znudziła, zawsze może przerzucić się na szachy....
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2012, 22:23:33 pm wysłana przez RESKOK »

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #503 dnia: Stycznia 21, 2012, 22:25:17 pm »
Tutaj nic sie nigdy nie uda.
Panie Goralu, mysle, ze wszyscy zyczymy Panu dobrze, wiec proponuje stad sie zmywac. Wszystko na marne...


Nie no też jestem wku****y po dzisiejszym meczu ale to już jest przesada. Nie wiem czy widzisz co piszesz.

Przegrać ze Skra to nie katastrofa. Dzisiaj przegraliśmy ze Skrą ,mecz był na styku i może jakby trener inaczej rotował skłądem wynik byłby inny. Fakt jest jeden ,że to Skra gra w finale.

Podam jeden przykład.
Trentino rok temu też przegrało ze Skrą.W jeszcze gorszym stylu. Nikt tam nie rozwiązywał umów sponsorskich , nikt nie "zmywał się". Spokojnie przeanalizowali to co zrobili źle i w następnym meczu ze Skra to Trento wygrało.

Jaki z tego morał?? Bądzmy jak Trentino.


madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #504 dnia: Stycznia 21, 2012, 22:26:04 pm »
A co to nie można kibicować Resovii i lubić szachy? >:(

rayan11

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #505 dnia: Stycznia 21, 2012, 22:30:58 pm »

 Bądzmy jak Trentino.


Shark dzięki za optymizm (bez sarkazmu). U mnie dzisiaj nie ma, ani kropli nadziei.

Boję się, że w następnym sezonie zagramy Józkiem na ataku, Stachem Pieczonką na przyjęciu, może z Mateuszem Miką. I zaznaczam nikogo nie zwalniam..... Ostatni gasi światło.

ziemniaczany

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #506 dnia: Stycznia 21, 2012, 22:31:47 pm »
Szkoda tej przewagi z końcówki 4 seta. Który to był challenge Skry w tym secie? 2 czy 3? Bo w przepisach jest chyba 2 sprawdzenia na cały set, niezależnie od tego, czy był dobry czy zły? W tej jednej akcji żałuje, że został on wprowadzony...

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #507 dnia: Stycznia 21, 2012, 22:32:41 pm »
Nie no też jestem wku****y po dzisiejszym meczu ale to już jest przesada. Nie wiem czy widzisz co piszesz.

Widze, widze. Dostajemy regularny lomot od czolowki, jedyny nasz wynik przez te kilka lat ktory uznaje za Sukces to srebro MP. I to chyba dlatego, ze duch Ljubo jeszcze nie napsul wystarczajaco powietrza.
A przez to, ze mamy dosyc spory budzet dostajemy cos wiecej niz tylko czastke nadziei, z ktorej co rok zostaja tylko stwierdzenia typu: "wygramy z nimi za rok", "poczekajcie, jeszcze zobaczycie", "chlopaki potrzebuja zgrania" czy dzisiejsze "nie od razu Rzym zbudowano".
Dlatego zastanawiam sie, czy nie ciekawiej byloby walczyc z dolem tabeli, cieszyc sie kazdym zwyciestwem i kazdym zdobytym punktem niz liczyc co roku na jakies magiczne historie typu MP, PP, LM...



Szkoda tej przewagi z końcówki 4 seta. Który to był challenge Skry w tym secie? 2 czy 3? Bo w przepisach jest chyba 2 sprawdzenia na cały set, niezależnie od tego, czy był dobry czy zły? W tej jednej akcji żałuje, że został on wprowadzony...

sedziowie.pzps.pl/download,get,122.html
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2012, 22:34:22 pm wysłana przez dk91 »

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #508 dnia: Stycznia 21, 2012, 22:37:12 pm »
Menadzer Grzyb w wywiadzie powiedzial, ze lepiej bylo zainwestowac w jednego przyjmujacego ze swiatowej czolowki, zamiast kupowac Bojica i Lotmana, zostawic Buszka. Buszek tak samo jak Bojic moglby stac w kwadracie przez pol roku, a Lotman... wlasnie.
Brakuje silnego skrzydla.
Pozostaje w finale kibicowac JSW, zeby spektakularnie pokonal Skre.
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #509 dnia: Stycznia 21, 2012, 22:43:14 pm »
Pozostaje w finale kibicowac JSW, zeby spektakularnie pokonal Skre.
Jeśli chcemy grać w LM to wypada kibicować Skrze