Autor Wątek: Puchar Polski w Rzeszowie  (Przeczytany 88477 razy)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #520 dnia: Stycznia 21, 2012, 23:23:36 pm »
Tak się Tichacek Nowakowskim zachwycał, a dzisiaj ile dostał piłek, 4? Może i szkoda, że Grozer miał dzisiaj swój dzień bo tak to by wymusiło inny rozkład ataku, w konsekwencji wprowadzenie Bojicia na boisko wcześniej i może w końcówkach zagralibyśmy coś innego niż tylko przez Jurka...

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #521 dnia: Stycznia 21, 2012, 23:24:18 pm »
@dk91  Jest taka drużyna jak Barcelona (Skra) i Real Madryt (Resovia). Real przez ostatnie kilka lat praktycznie każdy mecz przegrywa chociaż budżet ma spory i kibice dostają coś więcej niż tylko cząstkę nadziei. Nikt tam po którejś z kolei porażce nie wycofał się i ich nie przekreślił. Wręcz przeciwnie próbują wyciągać wnioski po przegranych i WSZYSCY wierzą w końcowy sukces.

Akurat w tamtym roku zdobyli Puchar Hiszpanii :P

rayan11

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #522 dnia: Stycznia 21, 2012, 23:25:17 pm »
Repres z większością Twojej wypowiedzi się zgadzam jednakowoż?!
Jest wynik 21:22 w IV secie. Tichacek ma na lewym skrzydle środkowego i Grozera. Cała hala wie, że piłkę dostanie Grozer. Skra też wie, tracimy punkt po bloku na Dżordżu. Dlaczego nie nastąpił przerzut na prawe skrzydło. Odpowiedź jest prosta. W tym ustawieniu skrzydła prawego brak. Pytam się dlaczego? Czyżby Paul. Wszystko jasne. Dochodzimy do sedna sprawy. Paul zagrał dobry mecz. Błędów w przyjęciu nie popełniał, parę piłek skończył w ataku. Problem jest w tym , że ten mecz był dobry jak na możliwości Paula, nie zaś możliwości Skry.

Inną sprawą jest dyspozycja naszego Trenera podczas meczu. Cóż-trzy lata praktykowania zrobiły swoje.

waciki

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #523 dnia: Stycznia 21, 2012, 23:27:04 pm »
Co mnie najbardziej boli - Skra była do ogrania. Podawali nam rękę, nogę, nęrkę... a i tak miałam wrażenie, że jak nie będziemy prowadzic 5 punktami, to przegramy... tak się podziało, dvpa zbita.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #524 dnia: Stycznia 21, 2012, 23:30:03 pm »
Jest wynik 21:22 w IV secie. Tichacek ma na lewym skrzydle środkowego i Grozera. Cała hala wie, że piłkę dostanie Grozer. Skra też wie, tracimy punkt po bloku na Dżordżu. Dlaczego nie nastąpił przerzut na prawe skrzydło. Odpowiedź jest prosta. W tym ustawieniu skrzydła prawego brak. Pytam się dlaczego? Czyżby Paul. Wszystko jasne. Dochodzimy do sedna sprawy. Paul zagrał dobry mecz. Błędów w przyjęciu nie popełniał, parę piłek skończył w ataku. Problem jest w tym , że ten mecz był dobry jak na możliwości Paula, nie zaś możliwości Skry.

Gdybym potrafil kreslic nogami- podpisalbym sie czteroma konczynami.

rayan11

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #525 dnia: Stycznia 21, 2012, 23:34:55 pm »
Dk jak ja bym k****wa chciał się mylić i po zdobyciu MP powiedzieć:jestem siatkarskim laikiem .

waciki

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #526 dnia: Stycznia 21, 2012, 23:36:50 pm »
No to sobie odpowiem banałem - mało środka. Przyjęcie nie było złe. Jak ktos się zna lepiej, niech wytłumaczy, czemu Pietrek to opcja "od święta".  Paul - w porządku, choc bez szału. Jak zagrał Winiarski ? Też jako człowiek - widmo, choc nie mama satystyk.

rayan11

  • Gość
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #527 dnia: Stycznia 21, 2012, 23:41:02 pm »
No to sobie odpowiem banałem - mało środka. Przyjęcie nie było złe. Jak ktos się zna lepiej, niech wytłumaczy, czemu Pietrek to opcja "od święta".  Paul - w porządku, choc bez szału. Jak zagrał Winiarski ? Też jako człowiek - widmo, choc nie mama satystyk.

Tym gorzej dla nas. Musimy sobie zadać pytanie: jak wyglądałby mecz, gdyby jeszcze Winiar nie był człowiekiem-widmo?   

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #528 dnia: Stycznia 21, 2012, 23:42:50 pm »
A jak wyglądałby mecz gdyby Wlazły i Kurek byli ludźmi -widmo?


dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #529 dnia: Stycznia 21, 2012, 23:43:12 pm »
Dk jak ja bym k****wa chciał się mylić i po zdobyciu MP powiedzieć:jestem siatkarskim laikiem .

W pisaniu nogami stawiam pierwsze kroki- wystarczy, zeby sie teraz i nimi pod tym podpisac.