Autor Wątek: Puchar Polski w Rzeszowie  (Przeczytany 88454 razy)

Suchy

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
  • L3 R9 M27
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #580 dnia: Stycznia 22, 2012, 19:00:00 pm »
Moje takie osobiste marzenie po tyn turnieje PP aby znikła ta cała nienawiść do Mariusza. Jest on nadal niesamowitym siatkarzem, gość powiedział jak jest z kadrą. Nie należy szukać winy tylko po jego stronie. ... inna sprawa że on tą całą nienawiść skierowaną w jego kierunku przekuwa na jeszcze lepszą grę. Jak dla mnie MVP PP.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #581 dnia: Stycznia 22, 2012, 19:16:28 pm »
No to teraz trochę o stronie organizacyjnej.
Parę imprez w życiu zaliczyłem. Niejeden mecz na Podpromiu odbywał się przy komplecie publiczności, przy kamerach.
To, co zrobiono z halą w czasie PP... Po prostu obciach. Dlaczego nie skorzystano z doświadczeń Resovii w organizacji meczów?
Samo powierzenie ochrony ludziom w żółto-czarnych barwach zalatywało prowokacją  ;)
Bezsensowne wyłączenie głównego korytarza. Bezsensowne barierki, stwarzające więcej niebezpieczeństwa niż ochrony. Co to było?
Impreza spowodowała, że nabrałem jeszcze większego szacunku dla naszego klubu. Widać, nie tylko kibicowania można i trzeba uczyć się od Resovii. Organizacji wielkich sportowych wydarzeń też.  :)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #582 dnia: Stycznia 22, 2012, 19:27:10 pm »
Też miałem napisać coś o organizacji.
Przy samym wejściu zbulwersowałem się ponieważ kazano mi wyrzucić 1.5 litrową butelkę wody bo można wnosić tylko do 0.5 litra - gdzie to było napisane??? Jakiś koleś przeszukiwał mnie czy nie mam czegoś innego bo próbowałem wnieść wodę... Główne wejścia na poziom parkietu wyłączone, strasznie tłoczno było. Myślałem, że to koniec niespodzianek. A tu takie labirynty na hali że głowa mała. Trzeba było latać góra-dół aby dotrzeć na miejsce. Śmieszne dla mnie były też kwadraty dla rezerwowych. Wczoraj w przerwie między meczami chciałem wyjść na zewnątrz, lecz nie było to takie proste. Wyjścia dla palaczy były, małe ale były. Na tyle osób co było można było wyjść tylko przez dwoje drzwi i to jeszcze trzeba było swoje odstać. Kolejki do sklepików przeogromne.
Ochrona "wypraszała" ze schodów widzów a na pijane osoby nie reagowała..

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #583 dnia: Stycznia 22, 2012, 19:46:36 pm »
A bo to "gwiazdy" polityki(Pawlak,poseł Papke) i chgw kto jeszcze.Nie można było dopuścić aby gawiedź się rozpełzła  :D 

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #584 dnia: Stycznia 22, 2012, 19:51:10 pm »
No i brak szatni, gdy palto, kurtka mokra - to poziom jak z lat 20-tych >:(
Ponadto gastronomia zawiodła, szczególnie w sobotę. Czyżby nie wiedzieli o tym jaka będzie czaso-organizacja. W kasie powiedzieli mi, że będzie można wyjść na zewnątrz, ale jeśli mecz potrwa 5 setów to pewnie nie zdążę, czyli wiedzieli o długich przerwach między setami. Wąski hall główny (w zasadzie jego brak) to już jakieś targi czy co ? Znalazłoby się kilka innych braków. 8)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #585 dnia: Stycznia 22, 2012, 19:55:59 pm »
Połowa sezonu za nami, PP za nami - tak więc można już delikatnie podsumować to co widzimy od począku sezonu. Myślę, że skład mamy dobry, lekka korekta po sezonie 1 góra 2 zawodników na przyjęciu a co do reszty nie zmieniał bym nic. Oby tylko Grozer chciał u nas zostać bo ciągnięcie zespołu w pojedynkę i to bez sukcesów może zdeprymować wielu. Oby został, obyśmy dobrymi wynikami w lidze czy w pucharze CEV ułatwili mu wybór. Ale aby takie wyniki osiągnąć trzeba by wyciągnąć wnioski z tego co za nami i wprowadzic korekty!!! System gry z Grozerem/Alkiem/Lotmanem nie mógł wypalic i nie wypalił. Mamy olbrzymią dziurę w ofensywie i już wszyscy sie przekonali, że z Lotmanem nie wygramy niczego (za wysokie progi jednak) - możan powiedziec , że doświadczenia z ubiegłego roku z Cernicem nikogo nic nie nauczyły. Podobno mądry polak po szkodzie, ale .... . Myślę, że wprowadzenie Bojicia do 6ki to teraz podstawa i jedyna szansa na wygrane z potenetatami.

Sprawa druga - po wczorajszym półfinale w studio trener Anastasi mówi, że "mecz był piękny, ale nie rozumiem dlaczego Resovia nie wykorzystuje wogóle najlepszego środkowego świata, aż się prosiło aby grać Nowakowskim". Ja też tego nie rozumiem, ale myślę, że problem leży po połowie w taktyce trenera i w głowie Tichacka. Czech nie lubi grac środkiem, szybko sie zraża. To trzeba zmienić, wszyscy to widzą i podkreślają.

Taktyka trenera na PP czyli serwis na Zatorskiego, 90% do Grozera i brak gry środkiem nie mogła i nie przyniosła efektu. Czas na zmiany - Bojić w 6ce i gramy zrównoważonym atakiem przez wszystkich tzn. atakujący, WSZYSCY przyjmujący i środkowi. Wtedy twierdzę, że jesteśmy w stanie nawet w tym składzie zdobyć MP. ZMIANY, ZMIANY - dotychczasowy system gry z Lotmanem padł na pysk, ale stac nas na zmiane wizerunku, wierzę, że trener Kowal wyciągnoł wnioski i zacznie sie dziać tylko lepiej!!!

A działacze juz dzis powinni zacząc rozmowy o nowym sezonie z Grozerem i juz szukać ... wiadomo kogo... ofensywnego przyjmującego, nikogo więcej.

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #586 dnia: Stycznia 22, 2012, 19:58:04 pm »
Też miałem napisać coś o organizacji.
Przy samym wejściu zbulwersowałem się ponieważ kazano mi wyrzucić 1.5 litrową butelkę wody bo można wnosić tylko do 0.5 litra - gdzie to było napisane??? Jakiś koleś przeszukiwał mnie czy nie mam czegoś innego bo próbowałem wnieść wodę... Główne wejścia na poziom parkietu wyłączone, strasznie tłoczno było. Myślałem, że to koniec niespodzianek. A tu takie labirynty na hali że głowa mała. Trzeba było latać góra-dół aby dotrzeć na miejsce. Śmieszne dla mnie były też kwadraty dla rezerwowych. Wczoraj w przerwie między meczami chciałem wyjść na zewnątrz, lecz nie było to takie proste. Wyjścia dla palaczy były, małe ale były. Na tyle osób co było można było wyjść tylko przez dwoje drzwi i to jeszcze trzeba było swoje odstać. Kolejki do sklepików przeogromne.
Ochrona "wypraszała" ze schodów widzów a na pijane osoby nie reagowała..
sorry ale to podlegało pod zablokowanie imprezy przez straż pożarną; NIE WOLNO!! jeszcze raz NIE WOLNO!! blokować dróg pożarowych ani ewakuacyjnych przy organizacji imprez ; w przepisach p.poż i warunkach jakim powinny odpowiadać budynki użyteczności publicznej sa określone max odległości z każdego miejsca budynku do wyjścia ewakuacyjnego (a najistotniejsze) z każdego miejsca budynku do wyjścia ewakuacyjnego; i wynoszą one bodajże max 50 metrów; nawet organizatorzy meczów Resovii działają niezgodnie z przepisami ppoż blokując wyjścia na pylony (kl. schodowe) od strony południowej czy nawet wyjście w stronę szatni (narożnik pd-wsch). Wyjść ewakuacyjnych nie wolno blokować w jakikolwiek sposób!!!
Normalnie powinien wejść sikawkowy z PSP i powiedzieć; sorry proszę opuścić salę! żadnego meczu nie będzie, aż zrobicie przejścia ! (jednym słowem) WYP...AĆ!!! Niestety odpowiedzialność nie jest mocna stroną naszych organizatorów >:(
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2012, 20:13:16 pm wysłana przez Toms »

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #587 dnia: Stycznia 22, 2012, 20:01:29 pm »
Połowa sezonu za nami, PP za nami - tak więc można już delikatnie podsumować to co widzimy od począku sezonu. Myślę, że skład mamy dobry, lekka korekta po sezonie 1 góra 2 zawodników na przyjęciu a co do reszty nie zmieniał bym nic. Oby tylko Grozer chciał u nas zostać bo ciągnięcie zespołu w pojedynkę i to bez sukcesów może zdeprymować wielu. Oby został, obyśmy dobrymi wynikami w lidze czy w pucharze CEV ułatwili mu wybór. Ale aby takie wyniki osiągnąć trzeba by wyciągnąć wnioski z tego co za nami i wprowadzic korekty!!! System gry z Grozerem/Alkiem/Lotmanem nie mógł wypalic i nie wypalił. Mamy olbrzymią dziurę w ofensywie i już wszyscy sie przekonali, że z Lotmanem nie wygramy niczego (za wysokie progi jednak) - możan powiedziec , że doświadczenia z ubiegłego roku z Cernicem nikogo nic nie nauczyły. Podobno mądry polak po szkodzie, ale .... . Myślę, że wprowadzenie Bojicia do 6ki to teraz podstawa i jedyna szansa na wygrane z potenetatami.

Sprawa druga - po wczorajszym półfinale w studio trener Anastasi mówi, że "mecz był piękny, ale nie rozumiem dlaczego Resovia nie wykorzystuje wogóle najlepszego środkowego świata, aż się prosiło aby grać Nowakowskim". Ja też tego nie rozumiem, ale myślę, że problem leży po połowie w taktyce trenera i w głowie Tichacka. Czech nie lubi grac środkiem, szybko sie zraża. To trzeba zmienić, wszyscy to widzą i podkreślają.

Taktyka trenera na PP czyli serwis na Zatorskiego, 90% do Grozera i brak gry środkiem nie mogła i nie przyniosła efektu. Czas na zmiany - Bojić w 6ce i gramy zrównoważonym atakiem przez wszystkich tzn. atakujący, WSZYSCY przyjmujący i środkowi. Wtedy twierdzę, że jesteśmy w stanie nawet w tym składzie zdobyć MP. ZMIANY, ZMIANY - dotychczasowy system gry z Lotmanem padł na pysk, ale stac nas na zmiane wizerunku, wierzę, że trener Kowal wyciągnoł wnioski i zacznie sie dziać tylko lepiej!!!

A działacze juz dzis powinni zacząc rozmowy o nowym sezonie z Grozerem i juz szukać ... wiadomo kogo... ofensywnego przyjmującego, nikogo więcej.


Moje marzenie - wypożyczyć Mateusza niech gra i pokaże czy warto w niego inwestować , za Paula zawodnik bardziej ofensywny  z dobrym atakiem z 6 strefy i cierpliwość p. Górala żeby nie skończyło się Olsztynem  :-X
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2012, 20:10:57 pm wysłana przez Piotras »

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #588 dnia: Stycznia 22, 2012, 21:32:22 pm »
A mnie rozśmieszyło stoisko z gadżetami Skry w holu hali :D

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Puchar Polski w Rzeszowie
« Odpowiedź #589 dnia: Stycznia 22, 2012, 21:49:05 pm »
A mnie rozśmieszyło stoisko z gadżetami Skry w holu hali :D
Niby czemu, było do zarobienia parę złotych więc... Skra ma fanów w całej Polsce, a właśnie ludzie z kraju się zjechali, nawet o zgrozo w Rzeszowie na ligowych meczach bywa sporo SkroFanek.