Autor Wątek: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)  (Przeczytany 27986 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 17, 2019, 15:14:45 pm »
Panowie siatkarze, nie można było tak grać wcześniej?
Dziwny sezon. Normalnie po takim początku ligi już powinno być dawno po ptakach i Resovia nie powinna mieć żadnych szans na awans. A my wciąż liczymy się i wszystko mamy w swoich rękach. Mamy niesłychaną huśtawkę nastrojów. A mam dziwne wrażenie, iż w końcu narodziła się drużyna która włączy się w walkę o play off. My grajmy swoje a inni powinni zrobić nam drogę do 6.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 17, 2019, 16:48:09 pm »
Właśnie w Prawdzie Siatki panowie Lepa i Mielewski stwierdzili że środkowy palec Cretu po meczu był w stosunku do planów zarządu klubu co do jego przyszłości hmm
Ktoś już chce nam Rossarda wyciągnąć na poważnie i jest to klub z PL, przynajmniej tak twierdzą panowie redaktorzy.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2019, 17:19:04 pm wysłana przez tomi92 »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 17, 2019, 18:00:26 pm »
Właśnie w Prawdzie Siatki panowie Lepa i Mielewski stwierdzili że środkowy palec Cretu po meczu był w stosunku do planów zarządu klubu co do jego przyszłości hmm

Do tego te  wrzuty  Bartosza Górskiego z prywatnej  rozmowy z George Cretu, które niestety nie budują nic dobrego. Dziwię się Bartoszowi Górskiemu takim wpisom. Gdy odchodził, mówił że będzie zawsze do dyspozycji, że będzie służył radą.  Niestety były to tylko słowa, taka korpo papka.
Tak jestem wkurzony.  Trener wali do kamery z fuckiem, a były prezes nazajutrz  z laurką dla niego, jakim to jest wspaniałym człowiekiem i trenerem. Żenada

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 17, 2019, 18:15:52 pm »
Do tego te  wrzuty  Bartosza Górskiego z prywatnej  rozmowy z George Cretu, które niestety nie budują nic dobrego. Dziwię się Bartoszowi Górskiemu takim wpisom. Gdy odchodził, mówił że będzie zawsze do dyspozycji, że będzie służył radą.  Niestety były to tylko słowa, taka korpo papka.
Tak jestem wkurzony.  Trener wali do kamery z fuckiem, a były prezes nazajutrz  z laurką dla niego, jakim to jest wspaniałym człowiekiem i trenerem. Żenada

Ehh, wszystkiego się czepiacie, po co po co po co?
Charakter prawdziwego Resoviaka - bez zbędnego pier****enia. Jeśli mielibyśmy wygrać wszystkie 6 meczów i awansować, to po każdym może pokazywać palec, taki fakerek szczęścia  ;D

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 17, 2019, 18:19:27 pm »
Ehh, wszystkiego się czepiacie, po co po co po co?
Charakter prawdziwego Resoviaka - bez zbędnego pier****enia. Jeśli mielibyśmy wygrać wszystkie 6 meczów i awansować, to po każdym może pokazywać palec, taki fakerek szczęścia  ;D
Coś czuję że po tych wydarzeniach z wczoraj znowu nasza drużyna pójdzie w dół ehh

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 17, 2019, 18:23:51 pm »
Ehh, wszystkiego się czepiacie, po co po co po co?

Szczerze?! Nie lubię chamówy, wręcz mam alergię. A wczorj tym zajechało......

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 17, 2019, 18:53:45 pm »
Szczerze?! Nie lubię chamówy, wręcz mam alergię. A wczorj tym zajechało......

W sporcie nie takie rzeczy się zdarzają, a Ty od razu, że Cretu to cham ?! Nie wiemy tak naprawdę co się stało i o co trener ma pretensje do Kadziewicza. Jednak jego zachowanie pokazuje, że jest "grubo" .

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 17, 2019, 19:20:38 pm »
Nie zgadzam się z tezą z Prawdy siatki, że ten gest był w stronę zarządu klubu. Trener jest a przynajmniej tak mi się wydaje na tyle dojrzaly, że jeśli nawet klub nie przedłuży z nim kontraktu to przyjmie lub przyjmuje tą informację normalnie. Zna swój zawód i wie, że takie rzeczy są normalne w świecie sportu. Moim zdaniem ten gest był w kierunku wszelkiej maści "ekspertów" (K.W), którzy nie krytykują a hejtują drużynę.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2019, 19:23:07 pm wysłana przez arni »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 17, 2019, 19:29:38 pm »
Nie słyszałem jeszcze wczorajszego komentarza, więc nie wiem, co Kadziu nawygadywał. Wiem, że podniósł ciśnienie nawet osobom wielce statecznym.
Gest Cretu raczej nie odnosił się do zarządu Resovii.
Zgadzam się, że gest trenera Cretu jest przekroczeniem granicy, której nie powinno się przekraczać. Ani to godne, ani (wbrew pozorom) skuteczne.
Prezes Dyzma zabłysnął swoim "A g...!", ale wtedy był to rodzaj obyczajowego szoku. Dziś takie słowa/gesty w życiu publicznym na tyle spowszedniały, że trudno je uznać za coś innego niż...
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 17, 2019, 19:32:01 pm »
Nie zgadzam się z tezą z Prawdy siatki, że ten gest był w stronę zarządu klubu. Trener jest a przynajmniej tak mi się wydaje na tyle dojrzaly, że jeśli nawet klub nie przedłuży z nim kontraktu to przyjmie lub przyjmuje tą informację normalnie. Zna swój zawód i wie, że takie rzeczy są normalne w świecie sportu. Moim zdaniem ten gest był w kierunku wszelkiej maści "ekspertów" (K.W), którzy nie krytykują a hejtują drużynę.
Też jestem przekonany że to było skierowane w/w wymienionym kiernuku, szczególnie właśnie do tego Pana K.W.  Natomiast Panowie redaktorzy  bronią swoją "drużynę" wymyślając tezę o Prezesie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2019, 19:44:02 pm wysłana przez tomi92 »