Autor Wątek: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018  (Przeczytany 39843 razy)

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #120 dnia: Października 29, 2018, 08:51:00 am »
W tym wszystkim jest jedna niewiadoma ? Andrzej Kowal przestaje być trenerem i całkowicie rozstaje się z klubem, czy też będziemy świadkami kolejnej farsy ?

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #121 dnia: Października 29, 2018, 08:53:54 am »
czy też będziemy świadkami kolejnej farsy ?
Eeee, drugi raz ten sam numer nie przejdzie.
Może pozostanie w Klubie, bo umowę przecież ma i może tylko z roli Trenera został usunięty - no chyba ze całkowicie rozwiązali stosunek pracy.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #122 dnia: Października 29, 2018, 09:35:53 am »
"Dziękujemy Trenerze za lata pracy w naszym klubie, wszystkie sukcesy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!"

Oświadczenie jest wymowne.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #123 dnia: Października 29, 2018, 10:10:58 am »
To w sumie wychodzi na to, że w związku z decyzja Klubu, zaczynamy sezon na nowo, w sobotę u siebie na hali ;)

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #124 dnia: Października 29, 2018, 10:19:04 am »
"Oto jest dzień który dał nam Pan, Weselmy się i radujmy się nim..."
Poniedziałek a tu taka piękna wiadomość mnie dochodzi  ;D.
Jeszcze Górski Auf Wiedersehen w przyszłym roku i możemy bardzo optymistycznie patrzeć w przyszłość.
Gdzie są piewcy talentu trenera co twierdzili, że Kowal jest nie do ruszenia. Jak jest taka kompromitacja to nie ma takiego układu żeby go nie złamać. Dodatkowo "bunt" kibiców, ostentacyjne gwizdy to nie mogło nie odbić się echem obok Górala.

Wracając do teraźniejszości. Można było powierzyć pierwsze skrzypce na pewien czas Lucio Oro żeby zespół wrócił fizycznie do stanu normalności i na spokojnie wybrać najlepszą opcję trenera najlepiej po jakiejś głębszej weryfikacji i ewentualnemu konkursowi  8)
Lecz stało się inaczej, nieco pochopnie jeśli chodzi o wybór ale i tak powinniśmy być zadowoleni bo gorzej drużyny nie jest w stanie przygotować żaden inny trener (mając na uwadze obecną kadrę o dużym potencjale),  no może poza małymi wyjątkami: Such i Luks od tych Panów również jak najdalej.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2018, 11:10:31 am wysłana przez mediolan8 »
Prezes-Ignaczak

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #125 dnia: Października 29, 2018, 10:21:49 am »
Straciliśmy rok. Czasu nie cofnie ale... lepiej późno niż... później.
Tyle jeśli chodzi o poprzedniego trenera. Ja podobnie jak Slawko pożegnałem i podziękowałem mu przed ostatnim meczem sezonu 2016/2017. Teraz...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
...mamy nowego trenera, którego serdecznie witam. Zadanie, którego się podejmuje jest... arcytrudne. Bo nie jest problemem, że przegraliśmy cztery mecze. Nie jest problemem, że tracimy ileś punktów do najlepszych. Forma, a właściwie jej brak, wszystkich zawodników też nie jest wielkim problemem.
Wszystko idzie nadrobić, odrobić...
Ale problem zdaje się jest dużo głębszy i sięga...

Skład jest, jaki jest. Nie wiem czy to skład na Mistrzostwo Polski (raczej nie, choć daj Boże) ale z całą pewnością nie jest to potencjał na taką grę jak teraz ta grupa prezentuje.
Cudów nie oczekuję ale...
Krok po kroku, od najbliższego meczu zacznijmy się odbudowywać.
ZacznijMY - zawodnicy, nowy sztab, cały klub i my, kibice. ZacznijMY odbudowywać formę sportową, atmosferę w drużynie, na Podpromiu. A wyniki... same przyjdą (choć dla mnie tak naprawdę to sprawa drugorzędna)
Przed nami wszystkimi ciężka i mozolna praca.
Zróbmy to RRazem!!!

DO BOJU GIANNI!!!
DO BOJU DRRUŻYNO!!!
DO BOJU RESOVIO!!!

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #126 dnia: Października 29, 2018, 10:39:56 am »
Z tym potentatem to bym nie przesadzał...



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #127 dnia: Października 29, 2018, 10:44:30 am »
"Oto jest dzień który dał nam Pan, Weselmy się i radujmy się nim..."
Poniedziałek a tu taka piękna wiadomość mnie dochodzi  ;D.
Jeszcze Górski Auf Wiedersehen w przyszłym roku i możemy bardzo optymistycznie patrzeć w przyszłość.
Gdzie są piewcy talentu trenera co twierdzili, że Kowal jest nie do ruszenia. Jak jest taka kompromitacja to nie ma takiego układu żeby go nie złamać. Dodatkowo "bunt" kibiców, ostentacyjne gwizdy to nie mogło nie odbić się echem obok Górala.

Wracając do teraźniejszości. Można było powierzyć pierwsze skrzypce na pewien czas Lucio Oro żeby zespół wrócił fizycznie do stanu normalności i na spokojnie wybrać najlepszą opcję trenera najlepiej po jakiejś głębszej weryfikacji i ewentualnemu konkursowi  8)
Lecz stało się inaczej, nieco pochopnie jeśli chodzi o wybór ale i tak powinniśmy być zadowoleni bo gorzej drużyny nie jest w stanie przygotować żaden inny trener (mając na uwadze obecną kadrę o dużym potencjale),  no może poza małymi wyjątkami: Such i Lux od tych Panów również jak najdalej.
Raduj się , niedługo będzie trwała Twoja radość, bo za chwilę będziesz miał kolejną ofiarę, tylko trener Cretu parę meczów przegra i.... Ja jestem smutny wobec sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, ale Ty się raduj, nikt Ci tego nie zabroni.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #128 dnia: Października 29, 2018, 12:27:34 pm »
Raduj się , niedługo będzie trwała Twoja radość, bo za chwilę będziesz miał kolejną ofiarę, tylko trener Cretu parę meczów przegra i.... Ja jestem smutny wobec sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, ale Ty się raduj, nikt Ci tego nie zabroni.

Skąd wiesz ile jego radość będzie trwała, idealnie wrzucasz wszystkich ludzi do jednego worka i pięknie to wszystko generalizujesz.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #129 dnia: Października 29, 2018, 12:43:28 pm »
W sobotę na własnej hali rozpoczynamy ten sezon jak by od nowa i cieszmy się tym i dopingujmy Drużynę  :)
Nie cieszę się, że Klub zwolnił Andrzeja a zatrudnił Cretou - cieszę się, że Klub wykonał w końcu jakiś ruch, który może przynieść pozytywny skutek dla Drużyny. W końcu doczekaliśmy się tych "koniecznych i zdecydowanych działań" i to powinno cieszyć i dawać jakieś lepsze prognozy na przyszłość.
Andrzejowi należy się chwała za Jego dokonania i mam nadzieję, że uda się Go sensownie i godnie pożegnać. Najgorsze co by mogło Jego, Klub i nas wszystkich spotkać, to Jego odejście w niechwale - w końcu sporo ugrał i nie raz Drużyna pod Jego wodzą dała nam radość. Nie wolno o tym zapomnieć przez pryzmat tego i poprzednich nieudanych sezonów.