Autor Wątek: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018  (Przeczytany 39843 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #170 dnia: Października 29, 2018, 23:33:09 pm »
Tak chcę łopatologicznie. Trudno korono mi z głowy nie spadnie.
Dlatego ponawiam pytanie.
Uwierz mi, nie chcesz tego, skąd moja pewność ?...... już raz się o tym przekonałem, Ty nie przyjmujesz żadnych argumentów i zdania innych forumowiczów,a po drugie sobie chcę oszczędzić Twojego niewybrednego języka. 8)

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #171 dnia: Października 30, 2018, 08:06:41 am »
"Nie miał jednak dotąd okazji trenować zespołu z tak duzymi aspiracjami jak Resovia."

Biełogorie Biełgorod to jest chyba jednak zespół z dużymi aspiracjami ?!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #172 dnia: Października 30, 2018, 08:10:07 am »
Uwierz mi, nie chcesz tego, skąd moja pewność ?...... już raz się o tym przekonałem, Ty nie przyjmujesz żadnych argumentów i zdania innych forumowiczów,a po drugie sobie chcę oszczędzić Twojego niewybrednego języka. 8)

Prawda sama się obroni. :) ;)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #173 dnia: Października 30, 2018, 08:31:51 am »
"Nie miał jednak dotąd okazji trenować zespołu z tak duzymi aspiracjami jak Resovia."
Biełogorie Biełgorod to jest chyba jednak zespół z dużymi aspiracjami ?!
Jak by to powiedzieć...?
Zostawmy ten incydent na boku. To była bardzo nietypowa sytuacja.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #174 dnia: Października 30, 2018, 08:35:07 am »
"WSZYSCY JESTEŚMY RESOVIĄ -myślę że to hasło jest znowu aktualne. ", a ono kiedykolwiek było aktualne, Slawko (Rayan) skoro piszesz znowu, to powiedz kiedy ono było aktualne..... no chyba że piszesz o latach 70-tych i 80-tych.
Nie wiem, może się nie znam, może wyidealizowałem w pamięci, ale wydaje mi się, że najbliżej aktualności było w okolicach BeRRlina.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #175 dnia: Października 30, 2018, 08:54:35 am »
Nie wiem, może się nie znam, może wyidealizowałem w pamięci, ale wydaje mi się, że najbliżej aktualności było w okolicach BeRRlina.
Też mam takie wrażenie. Nawet więcej: F6 w Krakowie niczego nie można zarzucić. Jakoś zapominamy, że fafnaście tysięcy kibiców było, dopingowało, graliśmy naprawdę dobrze, ale się nie udało. Te fafnaście tysięcy jest jednak dowodem na pewną jedność i zaufanie. Fakt, że Ty, Majer, strzeliłeś "Kurkowego" focha nie zmieni mojej oceny.
Coś się skitrało wraz z zamknięciem treningów (nawet gremialny atak forumowy na mnie, gdy przeciw temu protestowałem, był przejawem jakiejś jedności kibiców z drużyną) i nieszczęsnym finałem +L 15/16. Pojawiły się niezrozumiałe dla mnie niesnaski, które się nakręcały. Później było już tylko gorzej.
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2018, 08:57:31 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #176 dnia: Października 30, 2018, 09:53:32 am »
"Plusliga super sprawa, ale pierwsza też ciekawa"  ;D - to tak żartem, info jakie krąży w sieci.

Górski jeszcze do zwolnienia po sezonie (bo takie są plany) i oczyścimy atmosferę na Podpromiu. Będzie można z czystym sumieniem w przyszłym sezonie zakupić karnet i mieć niemalże pewność, że nie zostanie się wydymanym nagłym powrotem Magika.
Prezes-Ignaczak

tenmisza

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #177 dnia: Października 30, 2018, 10:24:56 am »
"Plusliga super sprawa, ale pierwsza też ciekawa"  ;D - to tak żartem, info jakie krąży w sieci.

Górski jeszcze do zwolnienia po sezonie (bo takie są plany) i oczyścimy atmosferę na Podpromiu. Będzie można z czystym sumieniem w przyszłym sezonie zakupić karnet i mieć niemalże pewność, że nie zostanie się wydymanym nagłym powrotem Magika.

Z końcem tego sezonu kończy się również kadencja w Zarządzie Prezesa Górskiego i to czy zostanie wybrany na kolejną w dużej mierze zależy od wyników tego sezonu (przy najmniej tak to sugerował Prezes u Bogdana na antenie RC przed sezonem). Ale ja nie cieszyłbym się ze zmian w Zarządzie, bo Bartek jest dobrym menadżerem, trzyma klub od strony finansowej i z tego co słyszałem akurat największym fanem AK był/jest sam Adam Góral.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #178 dnia: Października 30, 2018, 10:26:59 am »
@mediolan8- zanim dziecko zostanie w całości wylane z kąpielą, pamiętaj o tym, że m.in. dzięki BG Resovia ma markę wypłacalnego klubu, nie zapominaj także o palecie innych sponsorów, przez co klub nie jest wyłącznie uzależniony od Asseco. To coś znaczy.
Niemniej jednak zdecydowanie potrzebny jest większy nacisk na sprawy stricte sportowe a nie na tzw. wartość medialną.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #179 dnia: Października 30, 2018, 10:53:17 am »
@mediolan8- zanim dziecko zostanie w całości wylane z kąpielą, pamiętaj o tym, że m.in. dzięki BG Resovia ma markę wypłacalnego klubu, nie zapominaj także o palecie innych sponsorów, przez co klub nie jest wyłącznie uzależniony od Asseco. To coś znaczy.
Niemniej jednak zdecydowanie potrzebny jest większy nacisk na sprawy stricte sportowe a nie na tzw. wartość medialną.
Górski swoimi czynami i zaniedbaniami mocno zachwiał pozycję i stracił wiarygodność (jakie to czyny były już niejednokrotnie na tym forum klepane). Dlatego w roli Prezesa go nie widzę jak i przewaga osób którzy wypowiadają się w komentarzach na innych portalach. Może powinien go ewentualnie Pan Góral pozostawić w klubie ale w innym charakterze, jednak z tego co się orientuje sprawa jest przesądzona.
Prezes-Ignaczak