Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 693527 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1700 dnia: Grudnia 13, 2017, 19:15:04 pm »
Wiedział jakim składem będzie dysponował. I że to nie jest skład na Mistrza.

Z drugiej strony pewnie była "łzawia" opowieść o tym, iż budujemy przyszłość, nie podejmujemy pochopnie decyzji itp.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1701 dnia: Grudnia 13, 2017, 19:23:40 pm »
Wiedział jakim składem będzie dysponował. I że to nie jest skład na Mistrza.

Z drugiej strony pewnie była "łzawia" opowieść o tym, iż budujemy przyszłość, nie podejmujemy pochopnie decyzji itp.
Ale nikt go nie zwolnił za "niezdobycie mistrza".

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1702 dnia: Grudnia 13, 2017, 19:59:34 pm »
Nie przesadzajmy z tym "smrodem". Jakkolwiek to dziwnie brzmi, zwolnienie za słabe wyniki nie jest niczym niezwykłym. Ważne, aby kontrakt i kasa się zgadzała. A z tym problemu nie będzie. Bo Resovia płaci i to dobrze.

Wsadzili Roberto na minę, ale " widziały gały co brały".

Po pierwsze złe wyniki to ma BBTS, po drugie zdecydowanie to nie jest tak, część trenerów tych rozchwytywanych tak po prostu nie będzie chciała pracować w takich warunkach, tym bardziej że menago Sertniottiego jest dość potężny...

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1703 dnia: Grudnia 13, 2017, 23:29:51 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://youtu.be/Z5De8xSCG_s

 :o :o :o
Tylko się człowiek denerwuje na noc. Szkoda mi jeszcze bardziej trenera Serniottiego.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1704 dnia: Grudnia 13, 2017, 23:48:19 pm »
Marcin o czym Ty rozmawiasz? Jak trener może zmienić stosunek do kibiców, jak wiceprezes Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej Resovia radzi kibicom, żeby się pogodzili z faktem, że zdanie kibiców ma dla klubu marginalne znaczenie.

Warto się pogodzić z faktem, że dla klubu Asseco zdanie kibiców ma marginalne znaczynie, a jak Ci się coś nie podoba w klubie Asseco to nie przychodź na Podpromie.

Już rozumiesz?
Ktoś posługuje się jakimś cytatem nie podając źródła.
Cierpliwie czekam na wskazanie skąd ten cytat pochodzi.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1705 dnia: Grudnia 14, 2017, 00:05:35 am »
Jednego jestem pewny: to Góral będzie decydował o trenerze, o prezesie i o (przynajmniej niektórych) zawodnikach, a zdanie kibiców będzie miało dla niego marginalne znaczenie. I warto się z tym faktem pogodzić.

Źródło:
Forum Kibiców Resovii Rzeszów, dnia 11-12-2017 godz. 13:35:58. Wpisu dokonał użytkownik repres1.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1706 dnia: Grudnia 14, 2017, 00:09:19 am »
Źródło:
Forum Kibiców Resovii Rzeszów, dnia 11-12-2017 godz. 13:35:58. Wpisu dokonał użytkownik repres1.

Wog, to połowa cytatu. Daj znać, skąd wziąłeś drugą część, bo bardzo mnie nurtuje, gdzie repres to napisał. ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2017, 00:12:06 am wysłana przez Carpyook »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1707 dnia: Grudnia 14, 2017, 00:13:12 am »
Kolego Carpyook, to może najpierw Ty mi wskaż gdzie ja napisałem, że druga połowa mojego wpisu to cytat z repres1.
Uderz w stół...  ;D ;D ;D ;D

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1708 dnia: Grudnia 14, 2017, 00:19:05 am »
Kolego Wog, popełniłeś zwykłe łajdactwo.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1709 dnia: Grudnia 14, 2017, 00:59:31 am »
Kolego Carpyook, to może najpierw Ty mi wskaż gdzie ja napisałem, że druga połowa mojego wpisu to cytat z repres1.
Uderz w stół...  ;D ;D ;D ;D

O kurde, ależ to sprytna pułapka! Ale się dałem nabrać!
Przecież to dość oczywiste skojarzenie, że to cytat, skoro najpierw piszesz, że repres coś powiedział  i zaraz potem dajesz kursywą tekst, który w sporej części stanowi powtórzenie tego, co repres powiedział. Chcąc, nie chcąc, sugerujesz, że całość jest cytatem. A ponieważ ta druga część jest... hmm... dość mocna (i dobrze wiemy, do czego miała nawiązywać), to się nie dziw, że ktoś chce to zweryfikować.

Ot, tyle.

Ale ok - nie mam zamiaru włazić w drobiazgowe polemiki, bom człek prosty i nie bardzo ogarniam ten błyskotliwy kontekst stołu i nożyc ;)