Autor Wątek: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.  (Przeczytany 32224 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 12, 2018, 14:25:50 pm »
Pablo, powstrzymaj się z pomstowaniem na klub. Nie wiem dlaczego nie powitano Heynena. Mogę się jedynie domyślać powodów i nie leżą one po stronie Resovii. Wiem natomiast jak wielkim problemem ze strony władz +L była chęć Resovii nagrodzenia mistrzów świata przed meczem. Wiem jakim problemem było to, żeby odegrać hymn, a już odegranie 4 zwrotek hymnu było dla władz +L nie do zaakceptowania. Te decyzje podjęliśmy samowolnie i być może spotkają nas za to kary finansowe. A jednak podjęliśmy te decyzje. I dobrze.
Jesteśmy związani postanowieniami władz +L i Polsatu. Wczoraj wyłamaliśmy się z tych postanowień.
Szanowny Represie, przecież ja nie pomstuję na klub. Piszę o oczywistym i niezaprzeczalnym fakcie, z powodu którego było i wciąż jest mi smutno, z powodu którego byłem i jestem zły i z powodu którego kierownictwo klubu powinno czuć wstyd i zażenowanie. Gdzie i w którym miejscu doszukałeś się z mojej strony "pomstowania" na klub? Repres, myślę że z racji uprawianego zawodu powinieneś bardziej odpowiednio dobierać słowa :P. No chyba że diametralnie inaczej rozumiesz pojęcie słowa "pomstować", ale na to już nie poradzę.

Repres, nie przesadzaj z tym Polsatem. Na Zeusa!! Przecież nikt nie oczekiwał organizowania na Podpromiu jakiegoś apelu czy capstrzyku na cześć Haynena. Wystarczyło TYLKO aby przed meczem Pan konferansjer krótko wypowiedział jedno zdanie: "Witamy Trenera Mistrzów Polski - Vitala Heynena". Tyle Repres. Naprawdę, tylko tyle!  Przestańmy pewne nieprofesjonalne i nieudaczne zachowania klubu usprawiedliwiać zewnętrznymi czynnikami, w tym przypadku zakazami czy nakazami Polsatu. Gdyby się tak zadziało jak napisałem wyżej to ile czasu byśmy "ukradli" widowisku i Polsatowi? 15 sekund? 20 sekund? Ile czasu zajęłoby owacyjne przywitanie i podziękowanie oklaskami Heynenowi? Repres, moim zdaniem teraz to Ty grubo przesadzasz i demonizujesz zakazy i nakazy Polsatu, chcąc tym samym na siłę usprawiedliwić mało profesjonalne podejście klubu. Jeszcze trochę a rzeczywiście sam zacznę podejrzewać że jesteś na jakimś cichym etacie w klubie, gdzie robisz za PRowca i/lub nieformalnego rzecznika prasowego klubu :P ::)

Ps: Represie, a czy wówczas kiedy po raz pierwszy przyjechał do nas Piotrek Nowakowski z Treflem Gdańsk również był jakiś zakaz ze strony Polsatu aby kierownictwo klubu przed meczem nie wręczyło Mu jakiegoś drobnego upominku czy kwiatów ::)?  Czy może to działa na zasadzie: tego lubimy, a tamtego nie lubimy. Tego (np: Damian Wojtaszek) godnie przywitamy na Podpromiu, a tamtego (to nic że był 3-kronie Mistrzem Polski i że był przez lata podstawowym zawodnikiem) ...... przemilczymy? 



 


« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2018, 14:42:50 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 12, 2018, 14:31:48 pm »
fragmenty wczorajszego meczu:
https://youtu.be/geoPL1aySD4

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 12, 2018, 14:32:11 pm »
A głupi Jasiu chodzi po wsi przepraszam po forum i zawija sreberka .

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 12, 2018, 14:42:21 pm »
Leszku nie przyjmuję tłumaczenia '' a może Heynen sobie nie życzył '' Jeśli tak było  i chciał być na tym meczu anonimowy, to mógł mecz oglądnąć z vipowskiego akwarium ,i zostać tam do końca .Jeśli Twoje info jest pewne , to w złym świetle postawił Bartka Górskiego , bo znowu na Niego spłyną wszystkie h...e. A skoro Klub w Tym szczególnym dniu postawił się Polsatowi i Pls-owi to mógł do końca trzymać kinder sztube i podziękować Vitalowi

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 12, 2018, 15:20:07 pm »
No i co macie tego świetnego trenera .Trzy mecze trzy porażki.
 Jak Kowal w tamtym  sezonie przejął klub to wygrał pierwszy mecz i następne.
Wystarczyło trochę poczekać i drużyna zaczęła by wygrywać a tak to nie będzie cudu, nie będzie wygrywania i nie będzie sponsora.
Ale "kibice" będą zadowoleni, że udało im się wywalić znienawidzonego /nie wiem za co/ trenera. Czy to zazdrość ,że wybił się ponad przeciętność
 mieszkańców tego regionu. Zamiast wsparcie to tylko hejt. hejt i hejt.
Powodzenia w  lidze.

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #85 dnia: Listopada 12, 2018, 15:34:14 pm »
No i co macie tego świetnego trenera .Trzy mecze trzy porażki.
 Jak Kowal w tamtym  sezonie przejął klub to wygrał pierwszy mecz i następne.
Wystarczyło trochę poczekać i drużyna zaczęła by wygrywać a tak to nie będzie cudu, nie będzie wygrywania i nie będzie sponsora.
Ale "kibice" będą zadowoleni, że udało im się wywalić znienawidzonego /nie wiem za co/ trenera. Czy to zazdrość ,że wybił się ponad przeciętność
 mieszkańców tego regionu. Zamiast wsparcie to tylko hejt. hejt i hejt.
Powodzenia w  lidze.

Ojoj a tyś skąd się urwał/a ??

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #86 dnia: Listopada 12, 2018, 15:40:43 pm »
Spokojnie . Próbowali sklonować Pawła i wyszła im alfreda ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #87 dnia: Listopada 12, 2018, 15:44:48 pm »
Leszku nie przyjmuję tłumaczenia '' a może Heynen sobie nie życzył '' Jeśli tak było  i chciał być na tym meczu anonimowy, to mógł mecz oglądnąć z vipowskiego akwarium ,i zostać tam do końca .Jeśli Twoje info jest pewne , to w złym świetle postawił Bartka Górskiego , bo znowu na Niego spłyną wszystkie h...e. A skoro Klub w Tym szczególnym dniu postawił się Polsatowi i Pls-owi to mógł do końca trzymać kinder sztube i podziękować Vitalowi
Myślę podobnie. Przestańmy przejmować się innymi i zacznijmy robić coś co jest przyzwoite. To nie jest koncert życzeń czy ktoś sobie życzy czy nie życzy. Dajemy wszystkim podziękowania i kropka. Jak sobie nie życzy ktoś podziękowań to trudno, przełknie to. Właśnie przez takie pierdoły PR klubu leci na " łeb i szyje". Nawet najwspanialsze akcje jak te patriotyczne, gdzie został odwalony kawał dobrej roboty i nagle wyskakuje taki Zonk. Widziałem przed meczem Heynena z kwiatami jak szedł na swoje miejsce obok statystyków Zaksy. Myślałem, iż to kwiaty od nas. Ktoś zadał to pytanie w temacie zarządu. Może coś zostanie wyjaśnione.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #88 dnia: Listopada 12, 2018, 16:13:10 pm »
No i co macie tego świetnego trenera .Trzy mecze trzy porażki.
 Jak Kowal w tamtym  sezonie przejął klub to wygrał pierwszy mecz i następne.
Wystarczyło trochę poczekać i drużyna zaczęła by wygrywać a tak to nie będzie cudu, nie będzie wygrywania i nie będzie sponsora.
Ale "kibice" będą zadowoleni, że udało im się wywalić znienawidzonego /nie wiem za co/ trenera. Czy to zazdrość ,że wybił się ponad przeciętność
 mieszkańców tego regionu. Zamiast wsparcie to tylko hejt. hejt i hejt.
Powodzenia w  lidze.
A to kto? Rodzina Kowala?!  Nikt inny, by takich bredni nie wypisywał.  ::) :o

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #89 dnia: Listopada 12, 2018, 16:17:40 pm »
Każdy ma prawo do swojego zdania.
Tak tylko przypominam.