Autor Wątek: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.  (Przeczytany 32233 razy)

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 12, 2018, 16:26:24 pm »
No i co macie tego świetnego trenera .Trzy mecze trzy porażki.
 Jak Kowal w tamtym  sezonie przejął klub to wygrał pierwszy mecz i następne.
Wystarczyło trochę poczekać i drużyna zaczęła by wygrywać a tak to nie będzie cudu, nie będzie wygrywania i nie będzie sponsora.
Ale "kibice" będą zadowoleni, że udało im się wywalić znienawidzonego /nie wiem za co/ trenera. Czy to zazdrość ,że wybił się ponad przeciętność
 mieszkańców tego regionu. Zamiast wsparcie to tylko hejt. hejt i hejt.
Powodzenia w  lidze.

Inni forumowicze już zdążyli Cie skrytykować i słusznie.
Ale co do meritum. Fakty są takie że gra zespołu pod wodzą Andrzeja Kowala nie ulegała poprawie, a raczej stawała się coraz gorsza. Obecnie mamy sytuację odwrotną z meczu na mecz gramy co raz lepiej. Owszem przegrywamy, ale jest światło (nie światełko) w tunelu.
Przestańmy już wracać do tego co było a patrzmy w przyszłość.
A Twoje tezy o zazdrości itd... to naprawdę nie mają nic wspólnego z realnymi faktami. Kibiców interesuje gra drużyny, a nie to kto ile zarabia i jak żyje, bo te argumenty podnosisz.
Cytując Twojego idola: "Napij się wody".

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 12, 2018, 16:49:51 pm »
Klub wiedział, że na meczu będzie 3 mistrzów świata i Heynen i dlatego poprosił 4 kibicki o wręczenie kwiatów. Z jakiegoś powodu tylko 3 wręczały kwiaty. Jedynym wytłumaczeniem tego faktu jest to, że Heynen nie życzył sobie fety na swoją cześć. A że się nie ukrywał... Po co miałby to robić?
Boguś, Abdull, ludzie mają różne charaktery i różne osobowości. Naprawdę nie wszyscy kochają być na świeczniku. Jeśli tak jest, warto to uszanować.
Nadal jesteście pewni, że to "wielki wstyd" i "żenada"? Warto cokolwiek wiedzieć zanim zacznie się rzucać gromy.
PS. Myślę, że Bartek Górski już się przyzwyczaił zbierać gromy za nie swoje winy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2018, 17:09:25 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 12, 2018, 17:17:55 pm »
Klub wiedział, że na meczu będzie 3 mistrzów świata i Heynen i dlatego poprosił 4 kibicki o wręczenie kwiatów. Z jakiegoś powodu tylko 3 wręczały kwiaty. Jedynym wytłumaczeniem tego faktu jest to, że Heynen nie życzył sobie fety na swoją cześć. A że się nie ukrywał... Po co miałby to robić?
Boguś, Abdull, ludzie mają różne charaktery i różne osobowości. Naprawdę nie wszyscy kochają być na świeczniku. Jeśli tak jest, warto to uszanować.
Nadal jesteście pewni, że to "wielki wstyd" i "żenada"? Warto cokolwiek wiedzieć zanim zacznie się rzucać gromy.
PS. Myślę, że Bartek Górski już się przyzwyczaił zbierać gromy za nie swoje winy.

Wystarczyła by odpowiedź Bartka na zadane przeze mnie pytanie w innym temacie. I po sprawie, jeśli nie chciał, i to jego było życzenie to nie można mieć pretensji do nikogo.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 12, 2018, 17:41:20 pm »
Wystarczyła by odpowiedź Bartka na zadane przeze mnie pytanie w innym temacie. I po sprawie, jeśli nie chciał, i to jego było życzenie to nie można mieć pretensji do nikogo.
Jeśli chce się otrzymać odpowiedź od prezesa to polecam jednak zadać mu pytanie na TT, zauważyłem że odpowiada średnio 9 na 10 pytań/tweetów związanych z jego osobą  ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 12, 2018, 17:48:23 pm »
Klub wiedział, że na meczu będzie 3 mistrzów świata i Heynen i dlatego poprosił 4 kibicki o wręczenie kwiatów. Z jakiegoś powodu tylko 3 wręczały kwiaty. Jedynym wytłumaczeniem tego faktu jest to, że Heynen nie życzył sobie fety na swoją cześć. A że się nie ukrywał... Po co miałby to robić?
Boguś, Abdull, ludzie mają różne charaktery i różne osobowości. Naprawdę nie wszyscy kochają być na świeczniku. Jeśli tak jest, warto to uszanować.
Nadal jesteście pewni, że to "wielki wstyd" i "żenada"? Warto cokolwiek wiedzieć zanim zacznie się rzucać gromy.
PS. Myślę, że Bartek Górski już się przyzwyczaił zbierać gromy za nie swoje winy.
Dobra, przekonałeś mnie. Ciul z kwiatkami. Ale przywitać tak znamienitą postać przed meczem by wypadało.
Tak jak było powiedziane później po interwencji Wojtka.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 12, 2018, 17:51:42 pm »
A propos podziękowań...
Nie wiem czy zagląda tu jakiś kibic ZAKSY, jak tak to proszę przekazać dalej:

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim kibicom ZAKSY, którzy zjawili się wczoraj na Podpromiu za to, że podczas gdy Strzelcy Podhalańscy odgrywali, a reszta hali śpiewała Hymn Polski, powstrzymaliście się przed okrzykami "ZAKSA!!!" i waleniem w bęben.
Zdaję sobie sprawę, że musiało wam (małe "w" nieprzypadkowe) być ciężko, zapewne strasznie korciło żeby zagłuszyć Mazurka Dąbrowskiego gromkim "Szły raz mróweczki przez las..." a jednak daliście radę się powstrzymać. I to całe cztery zwrotki!
Wyobrażam sobie jakie katusze cierpieliście...

Brawo zuchy!!!

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 12, 2018, 18:05:45 pm »
Klub wiedział, że na meczu będzie 3 mistrzów świata i Heynen i dlatego poprosił 4 kibicki o wręczenie kwiatów. Z jakiegoś powodu tylko 3 wręczały kwiaty. Jedynym wytłumaczeniem tego faktu jest to, że Heynen nie życzył sobie fety na swoją cześć. A że się nie ukrywał... Po co miałby to robić?
Boguś, Abdull, ludzie mają różne charaktery i różne osobowości. Naprawdę nie wszyscy kochają być na świeczniku. Jeśli tak jest, warto to uszanować.
Nadal jesteście pewni, że to "wielki wstyd" i "żenada"? Warto cokolwiek wiedzieć zanim zacznie się rzucać gromy.
PS. Myślę, że Bartek Górski już się przyzwyczaił zbierać gromy za nie swoje winy.
Były cztery dziewczyny, bo we cztery trzymały biało-czerwoną flagę w trakcie hymnu. A podchodząc w moje okolice trzy z nich miały kwiaty...

A propos podziękowań...
Nie wiem czy zagląda tu jakiś kibic ZAKSY, jak tak to proszę przekazać dalej:

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim kibicom ZAKSY, którzy zjawili się wczoraj na Podpromiu za to, że podczas gdy Strzelcy Podhalańscy odgrywali, a reszta hali śpiewała Hymn Polski, powstrzymaliście się przed okrzykami "ZAKSA!!!" i waleniem w bęben.
Zdaję sobie sprawę, że musiało wam (małe "w" nieprzypadkowe) być ciężko, zapewne strasznie korciło żeby zagłuszyć Mazurka Dąbrowskiego gromkim "Szły raz mróweczki przez las..." a jednak daliście radę się powstrzymać. I to całe cztery zwrotki!
Wyobrażam sobie jakie katusze cierpieliście...

Brawo zuchy!!!
Z tego co wiem kilku czytuje. Podpisuję się zatem pod wypowiedzią imiennika, ze swej strony chciałbym podziękować, bo swoim zachowaniem w trakcie naszego hymnu klubowego "podgrzaliście mocno pod kotłem Podpromia", dzięki czemu łatwiej było o głośne kibicowanie  8)

Tibo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 12, 2018, 18:12:01 pm »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 12, 2018, 18:26:15 pm »
Klub wiedział, że na meczu będzie 3 mistrzów świata i Heynen i dlatego poprosił 4 kibicki o wręczenie kwiatów. Z jakiegoś powodu tylko 3 wręczały kwiaty. Jedynym wytłumaczeniem tego faktu jest to, że Heynen nie życzył sobie fety na swoją cześć. A że się nie ukrywał... Po co miałby to robić?

To dalej robienie z ludzi durni.  Gdyby tak było, jak bredzisz, to Adrian nie przywitałby Trenera Heynena nawet po mojej interwencji. Powiedziałby Wojtkowi, że trener Heynen nie życzy sobie, aby go witać. Jednak to zrobił. . Zatem przeciwskazań nie było. Tylko  komuś się zapomniało, że na hali jest trener reprezentacji Polski. Czyli jednak WIELKI WSTYD, ŻE Kibice musieli ratować sytuację.
PS. Tylko nie bredź, że Adrian nie wiedział o intencjach trenera Heynena . Bo tym  walniesz w klub.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 12, 2018, 18:52:36 pm »
Klub wiedział o wizycie Heynena co najmniej od piątku. Nie było żadnego zaskoczenia i nie istniały żadne powody (poza osobistymi Heynena), żeby nie podziękować mu za mistrzostwo świata. Inicjatywa podziękowania płynie z klubu i nie ma się co doszukiwać afery tam, gdzie jej nie ma. Spisku się doszukujesz, czy jakiejś osobistej niechęci? Wzięliśmy na siebie odegranie hymnu, wzięliśmy na siebie podziękowania dla zawodników, dlaczego nie mielibyśmy wziąć na siebie podziękowania Heynenowi?
Antiga był witany za każdym razem, więc nie jest to jakieś lekceważenie trenera reprezentacji.
-------------------------------------------
Jeśli ktoś pamięta wizytę Heynena w Zawierciu, świeżo po objęciu reprezentacji, nie absorbował on swoją osobą publiczności. Chyba nie lubi się eksponować poza meczami, które prowadzi.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2018, 18:56:35 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.