Autor Wątek: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.  (Przeczytany 32255 razy)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 12, 2018, 23:07:31 pm »
Repres dziękuję za odpowiedź i wyjaśnienie, tamta wersja nie mieściła mi się w głowie.
jak widać forum tworzy własne historie, niczym głuchy telefon, dlatego dopytałem.
w takim razie wszystko wyjaśnione

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 12, 2018, 23:38:45 pm »
Ty robisz z siebie... czy nim jesteś. Szkodnik Kowal zostawił po sobie spaloną ziemię a Ty byś chciał teraz poziomu gry z topu światowego. Przestań pisać te brednie bo jesteś śmieszny.

bos nie pisz o sobie , ale coś o meczu  ;) śmieszny owszem może w swoim mniemaniu jesteś, ale faktycznie może przestań pisać brednie i przypomnij mi, bo jakoś kiepsko u mnie z pamięcią, kto wygrał z zaksą ze składem o wiele gorszym niż ma Cretu, To ja pisze bzdury czy to fakty mówią same za siebie, napij się wody i ochłoń trochę w tej zajadłej nagonce, piszę to co Ty. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć, aby Kowal przegrał kiedykolwiek seta do 13, jak Cretu wygra z Zaksą to zasłuży na moje słowa uznania. Porażka z ogórkami chluby mu również nie przynosi, Ty będziesz zaklinał rzeczywistość, dla Ciebie porażka z Będzinem to wygrana, tryumf, zwycięstwo, resztę synonimów sam sobie dodaj. Jeśli ktoś może pisać takie bzdury jak Ty niejednokrotnie pisałeś, to nie odmawiaj mi mojej oceny meczu.

Spokojnie . Próbowali sklonować Pawła i wyszła im alfreda ;D

Boguś ten żart to taki sobie, stać Cię na więcej, a może jednak nie ? w końcu znam Cię już chwilę........  ;)

Każdy ma prawo do swojego zdania.
Tak tylko przypominam.

Darek nie przypominaj tylko reaguj, bo to są już nieprzyjemne wpisy.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D kabaret

KrisT wg Ciebie kabaretem jest to co pisał mediolan ? dla mnie również , więc tu się zgadzamy. Dalej pisałem że skoro urwaliśmy punkt Zaksie to może być już tylko lepiej, to dla Ciebie też kabaret, więc Ci co piszą że cieszy ich porażka, bo jednak widać światło w tunelu, to w takim razie to jest super kabaret. Brawo Ty  :D

Sorry że tyle postów jeden pod drugim , ale w ten sposób jest bardziej przejrzyście dla tych, którzy uwielbiają czytać moje posty  ;D ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2018, 07:34:19 am wysłana przez repres1 »

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 13, 2018, 06:09:51 am »
Majer, mimo wszystko mogłeś w jednym poście swoją filozofię umieścić bo na ten moment wygląda to jak spam ;)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 13, 2018, 07:39:52 am »
Filozofia Majera jest nie do pomieszczenia w jednym poście  ;D ;)
Z nim, jak z Chuckiem Norrisem...ze wszystkiego wychodzi obronną ręką  ;D
A wracając jeszcze do meczu...chyba już nikt nie ma wątpliwości, że drużyna jest dobrze przygotowana fizycznie. W piątek ponad dwugodzinny bardzo intensywny trening, a w niedzielę pięciosetowy mecz graliśmy bez żadnych zmian na pozycjach. Pojawiały się jedynie zmiany zadaniowe.
I trzeba przyznać, że fizycznie dźwignęliśmy temat. 

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 13, 2018, 07:50:58 am »
Filozofia Majera jest nie do pomieszczenia w jednym poście  ;D ;)


Poldek miałem napisać innymi słowami, ale prawie trafnie oceniłeś mój wpis. Na forum są osoby, którym trzeba jasno napisać, bo nie potrafią wyłuskać z moich wypowiedzi istoty. Jeśli ktoś odnosi się do całej wypowiedzi (całość cytuje),  a następnie pisze że to kabaret, to nie wiem czy się śmiać, czy po prostu ubolewać nad jego formą umysłową.  :) Kolego tomi92 zapewne niektórzy potraktują mój wpis jak spam, ale są również tacy, którzy będą dogłębnie analizować na wszystkie sposoby, będą szukać riposty. Dlaczego nie dać satysfakcji małym , niech i oni mają uciechę  ;)
chyba już nikt nie ma wątpliwości, że drużyna jest dobrze przygotowana fizycznie.


Poldek, "chyba " - słowo klucz, bo nie byłbym taki pewien czy na pewno "nikt nie ma wątpliwości"  ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2018, 07:58:21 am wysłana przez Majer »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 13, 2018, 07:53:32 am »
A nie pisałem, że Chuck Norris!  ;D ;)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 13, 2018, 07:59:50 am »
A nie pisałem, że Chuck Norris!  ;D ;)
Jest postęp - nauczył się cytować...chyba że to poprawka Represa... ;)

Repres dziękuję za odpowiedź i wyjaśnienie, tamta wersja nie mieściła mi się w głowie.
jak widać forum tworzy własne historie, niczym głuchy telefon, dlatego dopytałem.
w takim razie wszystko wyjaśnione
Ciekawe, bo mi Bartek Górski wprost powiedział, że to Polsat nie zgodził się na kwiaty dla zawodników. Być może temat ilości zwrotek hymnu był (nie)dogadywany z PLS, albo zastosowany został wprost skrót myślowy. Rozmowę słyszało kilka osób, więc nie czuję się zobowiązany do zachowania jej w tajemnicy.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 13, 2018, 08:23:04 am »
Wojtek, najlepiej dla tego sporu byłoby, żeby w odpowiednim wątku tego forum Prezes Górski odpowiedział na zadane pytanie. Mam nadzieję, że Bartek nie zakończył z nami swojej komunikacji w związku...ze zwolnieniem trenera Kowala?!  ;)
Po kiego wafla tworzyć teorie mniejsze i większe. Nawet jeśli zdarzyło się niedopatrzenie w kwestii gratulacji dla trenera Mistrzów Świata to warto się do tego zwyczajnie przyznać. Nie powinno, a zdarzyło się. I co? Vital Heynen na śmierć się na nas obrazi i...więcej do Rzeszowa nie przyjedzie?
Przyjedzie. A jak przyjedzie to można naprawić ten błąd.
A może była jakaś przyczyna?
Najgorsze to jest pisanie pokręconych teorii, a potem bronienie ich za wszelką cenę. Więcej przynosi to szkody niż pożytku.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2018, 09:07:20 am wysłana przez leon »

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 13, 2018, 14:45:41 pm »
Otrzymałem informacje, które nieco zmieniają moją ocenę banera zaprezentowanego przez SSPS.

Jak się okazało, baner ten został wykonany przez czlonków stowarzyszenia własnoręcznie, kosztem nawet urlopów. Chwała im za to. A jeśli tak, to szkoda, że fakt ujawnienia banera przeszedł niejako bez echa. A wystarczyło, by moment jego prezentacji zauważył prezenter i informując jak on powstał a hala na pewno obdarzyła by Was brawami. Można bylo znaleźć na to moment. 

Niemniej podtzymamam mój, żal, że nie znalazło się tam odniesienie do rzeszowskiej tradycji związanej z odzyskaniem niepodległości.
I nie wiem skąd pogarda dla swojej tradycji, którą nazywa się ją ,,rzeszowską cepeliadą''.

Pozostaję z nadzieją, że nawiązania do lokalności znajdą się przy kolejnej okazji. I że nie będzie nim pewien rzeszowski pomnik postawiony przez komunistyczne władze zwany w Posce ,,rzeszowską ....'' :)

,,Wsiowy głupi Jasiu''  :) vel ,,Samotny wilk''  :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2018, 15:41:29 pm wysłana przez fanzwawy »

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA 11.11.2018 r.
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 13, 2018, 18:24:26 pm »
bos nie pisz o sobie , ale coś o meczu  ;) śmieszny owszem może w swoim mniemaniu jesteś, ale faktycznie może przestań pisać brednie i przypomnij mi, bo jakoś kiepsko u mnie z pamięcią, kto wygrał z zaksą ze składem o wiele gorszym niż ma Cretu, To ja pisze bzdury czy to fakty mówią same za siebie, napij się wody i ochłoń trochę w tej zajadłej nagonce, piszę to co Ty. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć, aby Kowal przegrał kiedykolwiek seta do 13, jak Cretu wygra z Zaksą to zasłuży na moje słowa uznania. Porażka z ogórkami chluby mu również nie przynosi, Ty będziesz zaklinał rzeczywistość, dla Ciebie porażka z Będzinem to wygrana, tryumf, zwycięstwo, resztę synonimów sam sobie dodaj. Jeśli ktoś może pisać takie bzdury jak Ty niejednokrotnie pisałeś, to nie odmawiaj mi mojej oceny meczu.

Twoja odpowiedź jest, że delikatnie to ujmę, niekompatybilna z moim pojęciem dobrego smaku.
Pisałem wyraźnie o Tobie, człowieku zapatrzonym w Kowala jak w ołtarzyk, który widzi tylko to co chce widzieć i każdy inny punkt widzenia niż Twój nie ma racji bytu na tym forum.
Jak masz takie parcie na Kowala i jego zasługi to postaw mu pomnik, ale przestań co chwile pisać jaki to on by wspaniały, a każdy inny trener do pięt mu nie dorasta.
Masz jakąś obsesję na jego punkcie?