Autor Wątek: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 23597 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #120 dnia: Lutego 25, 2016, 16:25:56 pm »
Repres1, byliśmy obaj zwolennikami że Bartek powinien grać u nas od początku na lewym. Ale właśnie ..... słowo "byliśmy" nie jest tutaj przypadkowe bo ja uważam że odkąd niestety nie ma u nas Schoepsa problem "czy Bartek na prawym czy na lewym" jest już nieaktualny. Niestety :(. I ja Ciebie Repres1 tak po ludzku nawet rozumiem. Rozumiem że w desperacji chwytasz się niczym tonący brzytwy.
Dywagacje czy Kurek na ataku czy na przyjęciu miałby WIELKI sens gdyby był z nami Heniek. Dzisiaj to czysta abstrakcja.
Nie chcę wracać do tego o czym wielokrotnie pisałem kilka miesięcy temu, ale nasze dzisiejsze problemy zaczęły się jeszcze zanim zaczął się sezon. I proszę bardzo nie przeinaczać moich wypowiedzi ani myśli, bo ja nie chcę powiedzieć że zakup Bartka to błąd czy nasze przekleństwo, aczkolwiek z uporem maniaka będę powtarzać że w tym sezonie słabością Resovii jest siła Kurka.. Wracam do mojej myśli i ku przypomnieniu:
1/ w maju 2015 roku Pan Trener w wywiadzie mówi jednoznacznie że Bartek przychodzi do nas jako przyjmujący na lewe. I o.k.! Było wówczas dla mnie jasne i oczywiste że szukamy wówczas naprawdę co najmniej solidnego zmiennika na atak do Heńka;
2/ w lipcu 2015 roku ....... zonk :o. Pan Trener w kolejnym wywiadzie mówi że jednak Bartek będzie u nas grać na ataku (cóż za "konsekwencja" Pana Trenera - to wręcz do Niego niepodobne ::)). Nie ukrywam, że ten wywiad mnie zszokował i decyzja o Kurku na ataku automatycznie oznaczała że tak fantastyczny zawodnik jak Schoeps będzie większość sezonu marnować się w kwadracie. Ale pomyślałem sobie "nie mój cyrk nie moje małpy" i na pewno teraz będą szukać jakiejś armaty na lewe (przypominam że w tamtym czasie na 300% było już wiadomo że nie ma u nas Marco i Busza, a co z Alkiem i Jego zdrowiem to był jeden wieli znak zapytania). No i znaleźli cały tabun "armat" na lewe: Niko, Lynell, Śliwka, Rześki i .......... wielka niewiadoma Alek. O tych pierwszych czterech przyjmujących można napisać wszystko tylko nie "armata" czy "młot" do wysokich piłek.
Jednym słowem, bez ładu składu i jakiejkolwiek strategii. Łapanka na zasadzie jakoś to będzie (z naciskiem na słowo "jakoś"). Ważne i byle byłby Bartek. Dlaczego o tym piszę. Bo już tamten czas CHAOSU transferowego był - z perspektywy teraźniejszości - zapowiedzią CHAOSU który będzie nam towarzyszyć przez cały sezon 2015/2016.
==================================================================
wog, to co piszesz o naszych rozgrywających w tym sezonie to jest dokładnie to samo co miało miejsce dwa sezony temu, gdzie cudem weszliśmy do finału +L i skończyło się na srebrnym medalu. Ba, napiszę więcej to nie tylko kwestia rozgrywających. Tak jak dwa lata temu tak i w tym sezonie nie wiesz jaką parą przyjmujących wyjdzie w kolejnym meczu Pan Trener. A jak wyglądał ubiegły sezon. Po pierwsze, prawie od początku wiedzieliśmy kto jest sypaczem nr 1, oraz mniej więcej od drugiej połowy listopada jaka była podstawowa para przyjmujących. Tak było w ub. sezonie. A jak jest w tym? CHAOS, widzę CHAOS >:( 
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2016, 16:48:22 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

skibens

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #121 dnia: Lutego 25, 2016, 16:59:15 pm »
Dywagacje czy Kurek na ataku czy na przyjęciu miałby WIELKI sens gdyby był z nami Heniek. Dzisiaj to czysta abstrakcja.
Nie chcę wracać do tego o czym wielokrotnie pisałem kilka miesięcy temu, ale nasze dzisiejsze problemy zaczęły się jeszcze zanim zaczął się sezon. I proszę bardzo nie przeinaczać moich wypowiedzi ani myśli, bo ja nie chcę powiedzieć że zakup Bartka to błąd czy nasze przekleństwo, aczkolwiek z uporem maniaka będę powtarzać że w tym sezonie słabością Resovii jest siła Kurka.. Wracam do mojej myśli i ku przypomnieniu:
1/ w maju 2015 roku Pan Trener w wywiadzie mówi jednoznacznie że Bartek przychodzi do nas jako przyjmujący na lewe. I o.k.! Było wówczas dla mnie jasne i oczywiste że szukamy wówczas naprawdę co najmniej solidnego zmiennika na atak do Heńka;
2/ w lipcu 2015 roku ....... zonk :o. Pan Trener w kolejnym wywiadzie mówi że jednak Bartek będzie u nas grać na ataku (cóż za "konsekwencja" Pana Trenera - to wręcz do Niego niepodobne ::)).

Ja tak do siebie tych wypowiedzi bym nie brał. Ot po dobrym sezonie reprezentacyjnym na ataku trener powiedział co wiedział i to właściwie tyle. Forma obudwu (Kurka i Jochena) zweryfikowałaby gdzie kto gra w zależności od potrzeb. A tak kontuzja i wszystko się wyjaśniło, a na kupno lewej armaty było za późno/za drogo/wstaw cokolwiek.
Przynajmniej ja to tak odbieram.
Ja w obliczu takiej miernoty grałbym na 3ch przyjmujących jak swego czasu Lube właśnie z Kurkiem :)

A propos rozgrywających, ciekawe jak Łukasz Żygadło po kontuzji się sprawuje, ktoś coś? To żadne sugestie, tylko zwykła ciekawość.

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #122 dnia: Lutego 25, 2016, 17:10:21 pm »
Pokażcie JEDEN dobry (naprawdę dobry) mecz w tym sezonie, który zagraliśmy na miarę swoich możliwości, swojego potencjału.
Przychodzi mi do głowy tylko jeden taki mecz w listopadzie ze Skrą .

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #123 dnia: Lutego 25, 2016, 17:37:49 pm »
Przychodzi mi do głowy tylko jeden taki mecz w listopadzie ze Skrą .
fanres, tamten mecz to byl "show" jednego aktora - Bartka Kurka. A ja nie pytałem o dobre czy bardzo dobre mecze Bartka, ale mecze które zagraliśmy na miarę swojego potencjału i możliwości. 
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #124 dnia: Lutego 25, 2016, 17:56:27 pm »
A tak kontuzja i wszystko się wyjaśniło, a na kupno lewej armaty było za późno/za drogo/wstaw cokolwiek.
A gdyby się okazało, że wolny jest Grozer, wolny jest Bartman?
Jeśli się trzyma kontakt np. z byłymi zawodnikami, to się wie...
Drogo? Innych stać i nie są to europejskie tuzy finansowe. Wątpię, żeby cena była szokująca.
Zwykłe ludzkie odruchy ("Cześć, co u Ciebie słychać?')...
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #125 dnia: Lutego 25, 2016, 18:20:03 pm »
A gdyby się okazało, że wolny jest Grozer, wolny jest Bartman?
Jeśli się trzyma kontakt np. z byłymi zawodnikami, to się wie...
Drogo? Innych stać i nie są to europejskie tuzy finansowe. Wątpię, żeby cena była szokująca.
Zwykłe ludzkie odruchy ("Cześć, co u Ciebie słychać?')...

Tylko, że i tak już w LM by nie zagrali bo nie są zgłoszeni. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Lewy21

  • Gość
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #126 dnia: Lutego 25, 2016, 18:26:34 pm »
A gdyby się okazało, że wolny jest Grozer, wolny jest Bartman?
Jeśli się trzyma kontakt np. z byłymi zawodnikami, to się wie...
Drogo? Innych stać i nie są to europejskie tuzy finansowe. Wątpię, żeby cena była szokująca.
Zwykłe ludzkie odruchy ("Cześć, co u Ciebie słychać?')...

Ludzkie odruchy w KOrpo ???

tomaszek71

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 146
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #127 dnia: Lutego 25, 2016, 18:41:27 pm »
Na siatkówce zna się tylko Andrzej Kowal wszak sam tak powiedział

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #128 dnia: Lutego 25, 2016, 18:43:15 pm »
Na Forum 13 stron wałkowania tematu przez laików.

A ja bym chętnie posłuchał/przeczytał jak wczorajszy mecz skomentuje ktoś kto się zna na siatkówce....
Ktoś? Coś?

Cisza......? :-X


A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #129 dnia: Lutego 25, 2016, 18:47:59 pm »
Na Forum 13 stron wałkowania tematu przez laików.

A ja bym chętnie posłuchał/przeczytał jak wczorajszy mecz skomentuje ktoś kto się zna na siatkówce....
Ktoś? Coś?

Cisza......? :-X
Trener Kowal i tak prawdy Ci publicznie nie powie. Musisz zadowolić się forum :)