Autor Wątek: Resovia - Gdańsk  (Przeczytany 30590 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 05, 2017, 13:16:32 pm »
Co do Perrina i Depowskiego zgoda, ale uważam Depowskiego za lepszego zawodnika, przynajmniej na papierze, lepsze warunki, lepsza zagrywka i nie gorsze przyjęcie. Gdyby to Perrin poszedł na wypożyczenie a Depowski grałby, nie jestem pewien czy skończyłoby się też tak słabo, myślę że gdyby Depowski grał można by pokusić się o lepsze wyniki w niektórych meczach.

No to jest fantastyka i to w takim solidnym wydaniu.
W końcu.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 05, 2017, 14:51:27 pm »
Nie, Lewy21 inni wypowiadają się merytorycznie, w przeciwieństwie do Ciebie. Ja wyraziłem swoje zdanie, bo mam takie prawo, może się to zdanie różnić od innych, ale inni też mają takie prawo. Mediolan kwestionuje fachowość Kowala, ale jego zaślepia nienawiść, inni dostrzegli Kowala jako dobrego trenera proponując mu stanowisko selekcjonera.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 05, 2017, 15:04:02 pm »
Nie, Lewy21 inni wypowiadają się merytorycznie, w przeciwieństwie do Ciebie. Ja wyraziłem swoje zdanie, bo mam takie prawo, może się to zdanie różnić od innych, ale inni też mają takie prawo. Mediolan kwestionuje fachowość Kowala, ale jego zaślepia nienawiść, inni dostrzegli Kowala jako dobrego trenera proponując mu stanowisko selekcjonera.

Nie opowiadaj głupot, nie znam człowieka osobiście więc nie mam powodu czuć do niego nienawiści. Po prostu jest w mojej ocenie beznadziejnym a raczej był trenerem i to wszystko więc zapisywanie mu jakichkolwiek zasług odbieram jako"profanację" umiejętności innych trenerów, którzy potrafili zrobić coś z niczego. Natomiast jak się skończyła przygoda Pana wf-isty z Kadrą wszyscy doskonale wiemy  :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2017, 15:05:44 pm wysłana przez mediolan8 »
Prezes-Ignaczak

Lewy21

  • Gość
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 05, 2017, 15:24:22 pm »
Nie, Lewy21 inni wypowiadają się merytorycznie, w przeciwieństwie do Ciebie. Ja wyraziłem swoje zdanie, bo mam takie prawo, może się to zdanie różnić od innych, ale inni też mają takie prawo. Mediolan kwestionuje fachowość Kowala, ale jego zaślepia nienawiść, inni dostrzegli Kowala jako dobrego trenera proponując mu stanowisko selekcjonera.

Ja też mam prawo wyrazić swoje zdanie i nie czepiam się innych forumowiczów za ich poglądy. Ty natomiast tak.

To czy Kowal jest dobrym trenerem to jeszcze zobaczymy, w Resovii po pierwszym sezonie "odleciał" i dlatego nie chciałem, aby dalej trenował Sovie, zresztą czas pokazał, że słusznie.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 05, 2017, 15:30:03 pm »
Mediolan jaki trener osiągnął coś znaczącego z niczego.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #85 dnia: Listopada 05, 2017, 16:52:31 pm »
Mediolan jaki trener osiągnął coś znaczącego z niczego.
przykład pierwszy z brzegu Sernotti
Prezes-Ignaczak

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #86 dnia: Listopada 05, 2017, 20:02:04 pm »
Podałeś pierwszy z brzegu przykład, ale nie napisałeś co osiągnął Serniotti w pierwszym roku pracy w Berlinie, a o to Ci chyba chodzi. Skład Berlina sezon 2015/2016: Robert Kromm (którego wielu chciało w Resovii), Nicolas Le Goff (jeden z najlepszych środkowych na świecie), Paul Lotman, Sebastian Kuhner, Paul Carroll, Tomas Kmet, Erik Shoji, tylko tych wymieniłem bo ich znam, byli jeszcze inni z którymi rok później zawojował LM. Teraz pierwszy sezon Kowala (2011/2012)Dobrowolski, Lotman, Grzyb, Nowakowski, Tichaćek, Achrem, Bojić, Grozer, Perłowski, Gontariu, Mika, Ignaczak, Byli jeszcze Nożewski, Kowalski, Głód, ale oni nie grali. Nowakowski jeszcze żółtodziób, długo później dopiero zadebiutował w kadrze. Przypomnę, wtedy Skra była hegemonem a Andrzej zdobył MP. Porównanie chyba właściwe. Kowal z nieogranym Lotmanem, a Serniotti ma go już doświadczonego. Jak wyszło porównanie, który z tych trenertów osiągnął więcej w pierwszym roku pracy jako pierwszy trener ? Dodać należy, że Kowal wtedy mało doświadczony, Serniotti już z dużym doświadczeniem. Chyba nie powiesz mi, że skład Berlina, to takie nic ;)
Jeśli chciałbyś porównać wyniki pracy obu trenerów w Resovii, to poczekaj do końca sezonu. Aby wytrącić Ci argumenty, że Serniotti dostał przemeblowany skład, to Kowal również, w obu przypadkach dostali po siedmiu zawodników z podstawowego składu,z tą różnica że Kowal rozegranie budował od podstaw, Serniotti jednego sypacza odziedziczył, Kowal wychowywał reprezentantów (Nowakowski, Kosok, Lotman, Grozer, Mika) a Serniotti ich dostał (Rossard, Lemański, ten drugi za Kowala zadebiutował w kadrze, zresztą jak wielu innych). Wuefista i beznadziejny trener zdobył MP, a trener klasowy ?. Życzę mu co najmniej miejsca w czwórce, ktoś napisał że szóste bedZie sukcesem, ja uważam, że trener tej klasy powinien z tym składem zdobyć minimum brąz, bo skoro wuefista zdobywa w pierwszym roku swojej pracy MP, za rok je powtarza, to trener klasy Serniottiego.... Nie kończę, ale życzę Włochowi złotego medalu, bo tego życzę mojej Resovii. I na koniec, Kowal z tym składem zdobyłby brąz, kto się nie zgadza niech mi to udowodni :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2017, 21:27:38 pm wysłana przez Majer »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #87 dnia: Listopada 05, 2017, 22:13:04 pm »
Kael na jakiej podstawie to Twoje stwierdzenie, przecież napisałem że na papierze jest lepszy, gdyby grał, no własnie......, nie możemy tego powiedzieć na 100%, a mogę mieć chyba swoje zdanie, dlaczego od razu fantastyka ?. Gdy do Resovii przychodził Nowakowski i gdybym napisał o nim coś podobnego, też pisałbyś podobnie ?, a wielu zachwycało się jego niebotycznym zasięgiem itp, ale on grał a Depowski...... . Z ciekawości poszukam jego statystyk, chyba, że mnie uprzedzisz :)

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #88 dnia: Listopada 05, 2017, 22:51:53 pm »
Nowakowski jeszcze żółtodziób, długo później dopiero zadebiutował w kadrze.

Co? To lekki kosmos, albo ja mam totalne problemy z pamięcią, bo Nowakowski zadebiutował chyba 3 lata wcześniej w kadrze (koło 2008, jeszcze za Lozano), ba! jak przychodził do Resovii to był Mistrzem Europy z 2009 i Brązowym medalistą Mistrzostw Europy z 2011, Brązowym medalistą Ligi światowej i srebrnym pucharu świata, z takich plusligowych ciekawostek to spokojnie łapiący się do najlepszej plusligowej 6 sezonu 10/11,  fakt żółtodziób i debiutant, można porównywać do Depowskiego przychodzącego do Resovii... To dopiero naginanie wszystkiego żeby pasowało.

Tak na przyszłość, fajnie jest choć trochę sprawdzić fakty, przeglądnąć, poświęcić pare minut, podnieść poziom dyskusji, a nie klepać bo mnie się to wydaje itd...
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2017, 23:27:16 pm wysłana przez bociek »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #89 dnia: Listopada 05, 2017, 23:23:39 pm »
Kolego bociek ja w większości piszę z pamięci, a że ona trochę szwankuje ;), fajnie że przypomniałeś, ale gdybyś zechciał również odnieść się do reszty mojej wypowiedzi byłoby fajnie, a nie tylko pisać aby pasowało, to jak jest z tym porównaniem trenerów i ich osiągnięć ? ???. Serniotti miał w składzie Nicolasa Le Goff, a jakie on ma trofea?, zechciałbyś je również podać, bo moja pamięć kiepska :D.
Kolego kael pogrzebałem trochę w statystykach, aby bociek nie zarzucił mi, że piszę aby pasowało, tak więc: Depowski w przyjęciu lepszy od Perrina 54/30 - 43/18, w bloku Dominik 43bloki i 11 punktowych, a John 121 bloków i 25 punktowych, tak więc statystycznie w tym elemencie również lepszy, czy aby na pewno uprawiam fantastykę ? ???, nie podano wszak ile minut spędził Depowski na boisku, więc nie wygląda to wcale tak źle. Myślę,że gdyby grał, statystyki również mogłyby być lepsze, nieprawdaż? 8). Bociek chyba jednak to Ty poleciałeś w kosmos, bo w kadrze byli wtedy ze środkowych Pliński, Kadziewicz i Możdżonek, o ile mnie pamięć nie myli, chyba że piszesz o szerokiej kadrze, to i Perłowski chyba w niej był.
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2017, 23:42:08 pm wysłana przez Majer »