Autor Wątek: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45  (Przeczytany 25008 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #30 dnia: Października 13, 2018, 23:35:23 pm »
Popełniliśmy 36 niewymuszonych błędów "własnych",  w tym aż 15 błędów w ataku (średnio 3 punkty w każdym secie). To bardzo dużo - jedyna przyczyna porażki.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #31 dnia: Października 13, 2018, 23:40:26 pm »
"..... i co znaczy dobry trener to mogliśmy zobaczyć na MŚ."      Rozumiem bos, że masz na myśli Heynena, więc kieruję pytanie do Ciebie, co ten trener zdobył w sezonie 2013/2014 z Transferem Bydgoszcz mając w składzie reprezentantów USA: Carsona Clarka, Muagututia, czy jednego z najlepszych sypaczy w Polsce Woickiego, czy Salasa i wielu utalentowanych zawodników (Filipiak, Zniszczoł, Jan Nowakowski) i doświadczonych Wika, Jurkiewicz, Wiese, Janeczek, Waliński, Portuonto. W sezonie 2014/2015 miał w składzie Jarosza (tego samego, który teraz ma gwarantować Resovii finały w każdych rozgrywkach), Stevena Marshalla, Justina Duffa, Cupkovića, Murka, Wiese, Jurkiewicza, Walińskiego, Woickiego, Andrewa Nally, Jana Nowakowskiego..........  . Nie wysilaj się, w sezonie 2013/2014 - 9 miejsce, w sezonie 2014/2015 - 5 miejsce. To wg Ciebie mega trener, brawo Ty.
Majer błagam Cię, jeżeli chcesz polemizować to odrzuć od siebie ślepe zapatrzenie w Resovię. Trochę racjonalizmu. Popatrz na naszą grę prze ostatnie lata obiektywnie. Mając Ciebie i mnie na przyjęciu nawet Heynen by nie dokonał cudów. Naprawdę życzę Ci mega pozytywnych przeżyć z udziałem Resovii.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #32 dnia: Października 13, 2018, 23:49:53 pm »
Majer błagam Cię, jeżeli chcesz polemizować to odrzuć od siebie ślepe zapatrzenie w Resovię. Trochę racjonalizmu. Popatrz na naszą grę prze ostatnie lata obiektywnie. Mając Ciebie i mnie na przyjęciu nawet Heynen by nie dokonał cudów. Naprawdę życzę Ci mega pozytywnych przeżyć z udziałem Resovii.
Zabawka Adama Gorala, ktora bawi sie jego pupilek Andrzejek nie ma tak naprawde nic wspolnego z Resovia.
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2018, 11:28:47 am wysłana przez Gonzo »

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #33 dnia: Października 14, 2018, 11:24:46 am »
 ;D
Witam serdecznie w nowym sezonie, początek bardzo udany, a to dopiero początek. Co niektórzy nie wiem na co liczą pod wodzą Szanownego Pana Kowala przecież to norma od lat, także jeszcze sporo niespodzianek przed nami a i zawodnicy będą w coraz to większym dołku, Smith jeszcze w gazie reprezentacyjnym ale już niedługo stanie się wesołym flotowcem i mizerią w ataku tylko trzeba mu sporo zajęć siłowych wprowadzić do treningu  ;).

PS. Majer - nie wygłupiaj się i nie porównuj trenera Mistrzów Świata do "czarodzieja", bo to ujmuje Vitalowi... ;D, jakiekolwiek zestawienia, analizy są tu bez sensu. Wiem, że Cię nie przekonam bo Ty żyjesz w Kowalowym świecie i polskiej myśli szkoleniowej   8)
Prezes-Ignaczak

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #34 dnia: Października 14, 2018, 13:08:39 pm »
Dziś zaczyna Stocznia Szczecin, w pewnym sensie podobny twór jak Resovia, kupione gwiazdy polski trener zobaczymy jak sobie poradzą  ???

guer1

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #35 dnia: Października 14, 2018, 13:12:19 pm »
Porównanie kolegi Majera Trenera Vitala Heynena do Andrzeja Kowala to jak porównanie Lamborghini Diablo do Daewoo Lanosa. W sumie i to samochód i to samochód.....;)
Padłem że śmiechu.... Proponuję troszkę zdrowego rozsadku i.....wody! Koniecznie wody ! :))

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #36 dnia: Października 14, 2018, 14:45:18 pm »
No widzisz bos i wracamy znowu do punktu wyjścia: "co znaczy dobry tener...", dalej piszesz : cyt" Mając Ciebie i mnie na przyjęciu nawet Heynen by nie dokonał cudów", a więc to nie o trenera jednak chodzi  :). mediolan8 może Ty przypomnisz mi jak to było w sezonie 2013/2014 i 2014/2015, bo poprzedni pytani mają z tym problem, ja piszę o klubie a Ty o kadrze, udowodnij mi że Kowal nie osiągnąłby takiego samego sukcesu, nie widzisz różnicy między reprezentacją a klubem? ogarnij się chłopie i napij się wody ;)
Kolego guer1 trzymając się porównania motoryzacyjnego to popatrzmy jak to było na os-ach : 2013/2014 Resovia ( Kowal -Lanos) :Bydgoszcz (Heynen-Lamborgini) 3:1 i Bydgoszcz : Resovia 0:3.    Sezon 2014/2015 Resovia (Kowal-Lanos) : Bydgoszcz (Heynen-Lamborgini) 3:0 i Bygdoszcz : Resovia 1:3. Zapomniałeś chyba dodać że Lamborgini było wtedy na dotarciu ha ha ha ha ha ;D, ale się uśmiałem kolego guer1, Ty też masz takie Lamborgini ??????  ;D Na koniec rajdu to było : Lanos 2 miejsce, Lamborgini 9 miejsce i następny sezon: Lanos 1 miejsce w MP , Lamborgini 5 miejsce i Lanos 2 miejsce w ME a Lamborgini nawet nie wzięło udziału bo było cienkie jak barszcz wigilijny. Podobało Ci się ?
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2018, 15:12:11 pm wysłana przez Majer »

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #37 dnia: Października 14, 2018, 15:37:42 pm »
Czego można się było spodziewać po przegranym pierwszym meczu ? Tradycyjnej wojenki forumowiczówi !Uczestnicy też ci sami.Nudą Panowie wieje !Porównanie trenerów do autek powala.Zastanawiam się czym zakończy się ten dyskurs.
 Moim zdaniem Kowal musi ogarnąć tą grupę bo mamy kim wygrywać.Widac zgranie Rafy z Kubą czego nie można powiedzieć o drugiej parze.Trzeba dać im trochę czasu.A Andrzejowi życzyć aby ku chwale Resovii tak ułożył zespół by cele zostały osiągnięte.
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2018, 15:39:24 pm wysłana przez fanres »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #38 dnia: Października 14, 2018, 16:07:06 pm »
Po wczorajszym meczu wyciągnąć można jeden, ale bardzo ważny wniosek. Otóż potencjał tej drużyny jest MONSTRUALNY. Trzeba go "tylko" z tych chłopaków wydobyć i wykorzystać, by stworzyć Monster Team   ;) . Uważam, że wynik poniżej pudła, to nie będzie porażka, to będzie KLĘSKA. Powiem więcej, wynik poniżej pudła po pierwszej rundzie, będzie wymagał reakcji ze strony Zarządu. Takie zostały przyjęte standardy w Asseco Resovii. Nie ma, że boli.
Zaczęliśmy małym falstartem, ale we wcześniejszych sezonach zaczynaliśmy zwycięstwami, a kończyliśmy......  Przyjmuję tę porażkę, jako słabe świetnego początki.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #39 dnia: Października 14, 2018, 16:35:05 pm »
A teraz powtórka na Polsacie leci. W Gdańsku blask Kurka przeciążył instalacje elektryczną i światło zgasło jak kiedyś na Podpromiu.