Autor Wątek: Pectus dla Asseco Resovii  (Przeczytany 4477 razy)

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Pectus dla Asseco Resovii
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 21, 2010, 18:11:34 pm »
Keicam!Musisz mieć płytką wyobraźnię.To wcale nie musi śpiewać Pectus,ale być autorem!

Chcialbym uslyszec Harataczy w wykonaniu piosenki Pectusa ;D

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Pectus dla Asseco Resovii
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 21, 2010, 18:11:43 pm »
Keicam!Musisz mieć płytką wyobraźnię.To wcale nie musi śpiewać Pectus,ale być autorem!

Z wyobrażeniem sobie utworu autorstwa Pectus, ale śpiewanego chociażby przez AC/DC mam jeszcze większe problemy. Muszę mieć naprawdę bardzo płytką wyobraźnię.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Pectus dla Asseco Resovii
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 21, 2010, 18:19:32 pm »
Nie wystarczy wam że nas Delecta leje, jeszcze k*a hymn jakiegoś Pectusa???
Jak ktoś ma ochotę śpiewać hymn to już jest http://www.assecoresovia.pl/pl/dla-kibicow/spiewnik/

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Pectus dla Asseco Resovii
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 21, 2010, 18:24:07 pm »
No cóż klapy na oczach!Ale to już polska przypadłość.Mało u nas innowacyjności w wielu dziedzinach!!!!!!!!!

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Pectus dla Asseco Resovii
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 21, 2010, 18:29:51 pm »
No cóż klapy na oczach!Ale to już polska przypadłość.Mało u nas innowacyjności w wielu dziedzinach!!!!!!!!!

Źle nas rozumiesz. Innowacyjność jest jak najbardziej ok, tylko niech ta innowacyjność ciągnie za sobą jakieś pozytywy. Po co nam innowacyjność, która będzie wzbudzała co najwyżej politowanie? Żaden utwór autorstwa zespołu grającego muzykę taką jak Pectus nie ma prawa bytu na naszej hali bo najzwyczajniej w świecie nie pasuje to do image'u wykreowanego przez lata przez Nasze środowisko siatkarskie. Nie ma się tu co obrażać. Miałeś pomysł - bardzo fajnie, ale nie każdy pomysł jest dobry i nie każdy da się zrealizować.
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2010, 18:32:17 pm wysłana przez keicaM »

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Pectus dla Asseco Resovii
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 21, 2010, 18:40:30 pm »
Ja się nie obrażam,bo nie mam powodu.Po to się spootykamy na meczach i forum aby tworzyć resoviacką wspólnotę ,dzielić się pomysłami,opiniami i dobrze sie bawić.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Pectus dla Asseco Resovii
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 21, 2010, 22:00:50 pm »
Jak dla mnie hymn, Resovia nasza Resovia jest straszny :) Brzmi jak połączenie Disco Polo, z okropnym podkładem, już piosenka z klanu brzmi bardziej bojowo... to jest tak "Pan Japa i Hitowa załoga", albo coś od Pana Kleksa, i Majki Jeżowskiej. A napisanie "hymnu" dla klubu jest bardzo ciężkie.

Mnie się podoba przy wejściu AC/DC :) Choć można to zrobić bardziej klimatycznie, z gaszeniem świateł itd... jak w NBA :)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Pectus dla Asseco Resovii
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 21, 2010, 22:11:24 pm »
Ja tego nawet nie uznaję za hymn Resovii. Dla mnie hymnem jest ten odśpiewywany przez KK przed każdym meczem.

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Pectus dla Asseco Resovii
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 21, 2010, 22:17:17 pm »
lepiej  było by gdyby zamiast Pectusa, piosenki o Resovii zaczęli śpiewać kibice przebywający na hali Podpromie, bo dzisiaj daliśmy się przekrzyczec 25 ludziom z Bydgoszczy.................

pig on the wing

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 209
Odp: Pectus dla Asseco Resovii
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 21, 2010, 22:29:27 pm »
Mnie się podoba przy wejściu AC/DC :) Choć można to zrobić bardziej klimatycznie, z gaszeniem świateł itd... jak w NBA :)
A gdyby tak zamiast 'Thunderstruck' puscic 'Sirius' Alana Parsonsa? (kawalek, przy ktorym wchodzili Bullsi za Jordana)