Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1431857 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3560 dnia: Maja 08, 2018, 14:07:36 pm »
Przestała funkcjonować w kończącym się sezonie.
Tylko niektórzy uważają, że ona funkcjonuje w przypadku Kowala, a w innych przypadkach już nie funkcjonuje.
I jak tu z kimś takim polemizować?
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2018, 14:09:36 pm wysłana przez leon »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3561 dnia: Maja 08, 2018, 14:11:05 pm »
Trudno będzie znaleźć moją wypowiedź, w której pochwaliłbym zwolnienie Serniottiego. Raczej nie zajmuję się wyrzucaniem kogokolwiek z Resovii.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2018, 14:13:47 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3562 dnia: Maja 08, 2018, 14:46:16 pm »
Wg BG zwolnienie Serniottiego spowodowane było tym, że nie miał pomysłu jak wyjść z kryzysu

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3563 dnia: Maja 08, 2018, 15:21:33 pm »
No tak, a Andrzej Kowal pomysł miał i...wyszliśmy z kryzysu...
A w związku z tym, że Masłowski i Lemański podpisali kontrakty na kolejne dwa lata to i Andrzejowi kontrakt przedłużono  ;D
No i jeszcze jedno...nie ma takiej rury na świecie, której nie można odetkać  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=ENvAmLuj5ko

Filip, wrzucaj tą audycję jak najszybciej  ;D
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2018, 15:25:16 pm wysłana przez leon »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3564 dnia: Maja 08, 2018, 16:06:54 pm »
Czepiasz się Leon. Trener Serniotti nie miał pomysłu na wyjście z "kryzysu". Andrzej Kowal pomysła miał. No to się człowieka "bez pomysłu" zastąpiło człowiekiem z pomysłem.
Efekt?
Nie o efekt tu chodzi. Tu chodzi o pomysła. Wszystko inne, także i to czy drużyna wyszła "z kryzysu", jest nieistotne.

Przy okazji. Bo podobno prezes Górski czyta Forum.
Bartku, ja mam pomysła jak sprawić żeby Resovia rok w rok zdobywała MP i wygrywała LM. Nie mogę tego pomysła tutaj zdradzić bo np. taki Leon zaraz ukradnie mojego pomysła, przyleci do Ciebie i powie, że to jego pomysł. Napomknę tylko, że chodzi o kolor ręczników używanych przez zawodników podczas zawodów. Nie mam kompletnie pojęcia czy ten mój pomysł rzeczywiście sprawi, że już w 2019 zdobędziemy MP rok później MP i LM, ale... to nie jest istotne. Najważniejsze, że mam pomysła.
Jakbyś był zainteresowany szczegółami tego pomysła, a przy okazji podpisaniem ze mną dwuletniego kontraktu na realizowanie go, to wiesz gdzie mnie szukać.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3565 dnia: Maja 08, 2018, 19:27:00 pm »
Tylko, że Penczew też grzeje ławę. Grzeje tę ławę z pokorą. Już nie fika.
Zobaczymy ile nafika Tichacek.
---------------------------------------
Relacje są ważne, ale tylko do pewnego stopnia. Jeśli zawodnikowi wydaje się, że jest dla klubu bardziej wartościowy niż trener czy sponsor, to się myli. Z decyzją Sponsora co do osoby trenera można się nie zgadzać, ale trzeba tę decyzję szanować i raczej konflikty wyciszać niż je eskalować. Resovia poradzi sobie bez Perrina, bez Penczewa, bez Tichacka i nawet bez Grozera. Resovia nie poradzi sobie bez Górala. Taki układ.
Ja, jak chyba praktycznie wszyscy, nie mam w zwyczaju szanować niemądrych (bardzo łagodnie określając) decyzji kogokolwiek, jak również zamiatać g...... pod dywan, a że szambo wreszcie wybiło... Szkoda, że paru innych zawodników nie wypowiedziało się szczerze na temat współpracy z Kowalem. Oj byłoby co posłuchać/poczytać. Może wreszcie do Górala coś by dotarło. Chociaż to już chyba niemożliwe...


kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3567 dnia: Maja 08, 2018, 22:06:44 pm »
No nic sie Kowal nie zmienia. Cele osiągnięte, winny Seriotti i kontuzje ;D zero zaskoczenia, poczekamy jeszcze z miesiąc i sezon okaże się sukcesem.
W końcu.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3568 dnia: Maja 08, 2018, 22:20:17 pm »
No nic sie Kowal nie zmienia. Cele osiągnięte, winny Seriotti i kontuzje ;D zero zaskoczenia, poczekamy jeszcze z miesiąc i sezon okaże się sukcesem.

Tylko, że tutaj Kowal ma racje. Serniotti wiedział na co sie decyduje, jaki będzie skład i mimo to podjął się wyzwania i osiągnięcia stawianych celów.

Trzeba zachować obiektywizm a nie jechać ciągle po Kowalu. Kowal ponosi odpowiedzialność za drużynę jak dopiero przejął stery po Serniottim. A że cele przed nim postawili już inne to całkowicie inny temat.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3569 dnia: Maja 08, 2018, 23:06:18 pm »
Czytanie wywiadów z Andrzejem Kowalem ma w sobie coś z masochizmu ale... przeczytałem. Niczym mnie pan trener nie zaskoczył. Miałbym tylko jedną sugestię:
Panie Andrzeju i prezesie Bartku, ustalcie se jedną spójną i wspólną wersję bo trochę głupio to brzmi jak tego samego dnia jeden mówi, że zrealizował cele, bo celem postawionym przez klub był awans do szóstki, a drugi mowi, że szóste miejsce to duże rozczarowanie.
A tak w ogóle to fajnie, że pan Andrzej jest bardzo z siebie zadowolony...
Właściwie nie pozostaje nic innego jak zaśpiewać:
https://youtu.be/kfH1hxvAN30