Autor Wątek: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ  (Przeczytany 239718 razy)

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #520 dnia: Kwietnia 09, 2013, 17:15:54 pm »
Hahaha :D Jeśli dla nich to jest "zaje...y" doping to ja dziękuję bardzo  ::)

Oglądam właśnie powtórkę wczorajszego meczu. Drzyzga i Swędziu zachwycają się faktem, że w końcu w Kędzierzynie powstaje udaje się tworzyć wspólny doping. Drzyzga przyznał, że do nas to im jeszcze daleko ;D przede wszystkim pod względem organizacyjnym dopingu.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

B54

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #521 dnia: Kwietnia 09, 2013, 17:59:25 pm »
Trochę mnie wystraszyły te zapowiedzi o trąbkach, natychmiast "widzę" gościa z KK Skry z wyjącą syreną nad moją głową. Nic to - damy radę.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #522 dnia: Kwietnia 09, 2013, 18:11:23 pm »
Przed wejściem do hali tablicę z zakazem wnoszenia trąbek chcę zobaczyć! :)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #523 dnia: Kwietnia 09, 2013, 19:14:20 pm »
Chyba faktycznie przydało by się wzmocnić czujność ochrony, bo się szykują jak na festyn, a tak się cieszyłem, po meczach ze Skrą, że mi już syrena nie będzie wyła nad głową  ;D

" parszywy | komentarze: 1, tematy: 0 | 2013-04-09 16:30

Ale spokojnie kibice z Kędzierzyna jadą do Nas nie kibicować i wspierać swoją drużynę, ich celem ponad wszystko jest zagłuszenie Nas  ::)
Syrena ?, trąbki ? jadą chyba na jakiś strajk generalny a nie kibicować  ;D

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #524 dnia: Kwietnia 09, 2013, 19:26:26 pm »
Ale to naprawdę nie są żarty.
Na samą myśl o tym wyciu trąbek, piszczałek, wuwuzeli i syren, dostaję gęsiej skórki!
I sadzę, że większość naszych kibiców nie życzy sobie tego wycia i zagłuszania.
Ja chcę kulturalnie wstać i zaśpiewać hymn z naszym Klubem kibica, a nie słuchać w tym czasie koźlarskiego walenia w bębny, trąbek, gwizdów i syren!!!!!!!!!!

Stanowczy "Zakaz wnoszenia trąbek i syren". Ochrona powinna przeszukać, odbierać te rzeczy i ........... jeszcze alkomatami badać stan trzeźwości.

Kasia93

  • Gość
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #525 dnia: Kwietnia 09, 2013, 19:30:44 pm »
Ten cytat z PlusLigii mnie rozwalił :

~Collins
09.04.2013 o godz. 18:09:45 dodał komentarz z numeru IP: 89.76.213.*
W hali ZAKSY była przez 2 dni 100 razy lepsza atmosfera niż na Podpromiu. Ludzie się świetnie bawili, była fiesta, przebierańcy. Żal wam, że inni robią to lepiej niż w Rzeszowie? Wy pokazaliście szacunek jak przyjechała do was Skra. Gwizdy na Plinę, Wlazłego, wyzywanie na forum od Kaszubów, od skarpetek? Czy wy myślicie, że ludzie nie mają oczu i cierpią na amnezję? Dwie godziny świetnej zabawy na trybunach w Kędzierzynie chcecie przekreślić 3 sekundami gwizdów na celebrytę?

 ;D ;D ;D

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #526 dnia: Kwietnia 09, 2013, 19:44:44 pm »
Napiszę szczerze. Moja wiara przed drugim meczem była znikoma. Niby byłem optymistą i wierzyłem ale to było trochę tak ,,na siłę''.
Bałem się bo wiedziałem, że Zaksa potrafi zagrać lepiej niż dzień wcześniej i nawet nasza lepsza gra może nie wystarczyć. Na szczęście byłem w błędzie.
Oczywiście teraz też mam pewne obawy ale już nie dlatego, że obawiam się Zaksy tylko dlatego, że obawiam się o naszych zawodników. Jeśli wytrzymają w sobotę i wygrają to obronimy Mistrza.
Zaksa już dużo lepiej nie zagra. Oni w ataku jak na nich i tak osiągnęli kosmiczny poziom. W zagrywce będą nadal kopać ale recepta na to też jest jak pokazaliśmy wczoraj. Nie wpuszczać bezpośrednich asów i będzie dobrze.
My natomiast mimo wszystko mamy rezerwy. Szczególnie w postaci Alka. Chociaż trzeba przyznać, że kopać zagrywką już zaczął. Co do Zibiego i jego zagrywki. Ja już chyba nie wierzę, że ten facet nauczy się mocno i regularnie serwować. Ale jak w ataku będzie grał tak jak gra, to mu wybaczam.

Maszeruj albo giń ! Jak to zwykł mawiać jeden forumowicz ;) A właśnie gdzie jest Pablo ?! Co on tam zaginął w tym KK ? A podobno takie małe miasto... No chyba, że gospodarzom nie spodobał się jego transparent.

vaapu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 149
    • forum.przygodomania.pl
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #527 dnia: Kwietnia 09, 2013, 19:56:30 pm »
Ten cytat z PlusLigii mnie rozwalił :

~Collins
09.04.2013 o godz. 18:09:45 dodał komentarz z numeru IP: 89.76.213.*
W hali ZAKSY była przez 2 dni 100 razy lepsza atmosfera niż na Podpromiu. Ludzie się świetnie bawili, była fiesta, przebierańcy.

Każdemu według potrzeb. Co prawda gdybym miała ochotę na fiestę i przebierańców, to poszłabym na festyn albo do cyrku, ale jak kogoś to bawi - jego sprawa. Dla kogoś, kto idzie na mecz żeby powyginać śmiało ciało, doping rodem z Kędzierzyna zawsze będzie fajniejszy niż nasz i tyle, kwestia gustu. Byle się obyło bez trąbek, bo to już nie jest sprawa tego co się komu podoba. Jak normalnie jestem pokojowo nastawiona, tak wczoraj po cichu poparłam postulat żeby co poniektórzy sobie te trąbki powsadzali w takie jedno miejsce...
Porzućcie nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie.

fizka89

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #528 dnia: Kwietnia 09, 2013, 20:07:06 pm »
Ludziska...a właściwie KK ...mimo tego "darcia, krzyków" i tzw."głośnego dopingu" Kibiców z Kędzierzyna, to szczerze powiem, że byłam z WAs Bardzo ale to bardzo dumnaaa.....daliście rady. Był doping pełną gębą i to się ceni...a o kibicowanie na naszej hali nie ma obaw...myślę, że Wszyscy jak tylko zobaczą jak Wy zachęcacie do wstania i dopingu, to zrobią to bez wahania...jak podczas tie-breaka ze Skrą...Będzie dobrze a nawet jeszcze lepiej....już nie mogę się doczekać NIEDZIELI I WIELKIEJ FETY PO NASZYM ZWYCIĘSKIM III MECZU:
DO BOJU RESOViaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZWYCIĘSTWO CZEKA NAS ...........!!!!!!!!!!!!!

Itka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 135
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #529 dnia: Kwietnia 09, 2013, 20:07:53 pm »
nie nie i jeszcze raz nie. trąbki i Podpromie to się nie zgrywa. wszedzie tylko nie tam. jeśli wprowadzą na trybuny trąbki to zepsują całą atmosfere.