Autor Wątek: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ  (Przeczytany 239709 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #560 dnia: Kwietnia 10, 2013, 13:33:44 pm »
My to przerabialiśmy rok temu z GG.
I wtedy nasze się potwierdziło...

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #561 dnia: Kwietnia 10, 2013, 13:33:57 pm »
Ja nie rozumiem co za motoł ujawnia takie informacje przed meczami finałowymi. O ile to prawda oczywiście.

Jeśli oczywiście nie jest to wymysł jakiegoś dziennikarzyny, to wygląda na to, że informacja wyciekła w Rosji. A oni to mają gdzieś nasze finały

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #562 dnia: Kwietnia 10, 2013, 13:44:35 pm »
My to przerabialiśmy rok temu z GG.

GG pokazał na boisku profesjonalizm więc trochę tą winę odkupił ;) Ale jak sobie przypomnę nastroje po pierwszym meczu w Rzeszowie...

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #563 dnia: Kwietnia 10, 2013, 13:48:30 pm »
Pablo nie ma bana, ostatniego dostał 14 stycznia, ale on już dawno wygasł. Ktoś tu sieje fałszywe oskarżenia.

Piotras, to dlaczego Pablo nie może wejść na forum?

Kasia93

  • Gość
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #564 dnia: Kwietnia 10, 2013, 14:25:01 pm »
Piotras, to dlaczego Pablo nie może wejść na forum?


Ja też przez dwa dni nie mogłam ... nie wiem czy to kwestia bana czy jakieś usterki ...

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #565 dnia: Kwietnia 10, 2013, 14:30:28 pm »
Ja także dostałem bana. Nie wiem za co, nie wiem kto. Powiem wam - za komuny z cenzurą było lepiej.
I to wszystko akurat w momencie, gdy ruszyła dyskusja na temat dopingu w nadchodzących meczach.
Przykład: Pablo (jak się okazało także zbanowany) wysłał do mnie post w sprawie hasła na baner a ja nie byłem w stanie mu odpowiedzieć.
Czy modem jest ktoś z Kędzierzyna Koźla?
W każdym razie: nadgorliwość gorsza od sabotażu.

Ale zostawmy to na boku. Liczę, że Pablo mimo urazy zaraz się tu pojawi bo dłużej klasztora niż przeora. Skoncentrujmy się na nadchodzących meczach - najważniejszych od roku. Może ważniejszych od tamtegorocznych finałów, bo trudniej jest ponownie zdobyć mistrzostwo, niż je zdobyć pierwszy raz.

Ktoś gdzieś na forum napisał, że liczy na to, że ,,warszawiacy rozruszają halę przed meczem''.
I tak się stanie!
Oczywiście pojawiamy się na meczach. Podobnie jak rok temu chcemy pokolędować po sektorach., oczywiście z banerem Wszyscy jesteśmy Resovią.
Miło nam będzie, jak kolędników będzie więcej - te kilka nowych gardeł przyda się jak najbardziej. :)
   
 

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #566 dnia: Kwietnia 10, 2013, 14:38:56 pm »
Ja także dostałem bana. Nie wiem za co, nie wiem kto. Powiem wam - za komuny z cenzurą było lepiej.
I to wszystko akurat w momencie, gdy ruszyła dyskusja na temat dopingu w nadchodzących meczach.
Przykład: Pablo (jak się okazało także zbanowany) wysłał do mnie post w sprawie hasła na baner a ja nie byłem w stanie mu odpowiedzieć.
Czy modem jest ktoś z Kędzierzyna Koźla?
W każdym razie: nadgorliwość gorsza od sabotażu.

Ale zostawmy to na boku. Liczę, że Pablo mimo urazy zaraz się tu pojawi bo dłużej klasztora niż przeora. Skoncentrujmy się na nadchodzących meczach - najważniejszych od roku. Może ważniejszych od tamtegorocznych finałów, bo trudniej jest ponownie zdobyć mistrzostwo, niż je zdobyć pierwszy raz.

Ktoś gdzieś na forum napisał, że liczy na to, że ,,warszawiacy rozruszają halę przed meczem''.
I tak się stanie!
Oczywiście pojawiamy się na meczach. Podobnie jak rok temu chcemy pokolędować po sektorach., oczywiście z banerem Wszyscy jesteśmy Resovią.
Miło nam będzie, jak kolędników będzie więcej - te kilka nowych gardeł przyda się jak najbardziej. :)
   

Z chęcią pokolęduję z Wami

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #567 dnia: Kwietnia 10, 2013, 15:35:39 pm »
repres nie ściemniaj! Wysłałem Ci dwa (!) posty poprzez pocztę elektroniczną w tej sprawie i nie doczekałem się odpowiedzi. Dostałem wczoraj komunikat o zbanowaniu i tak się stało aż do dzisiaj.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #568 dnia: Kwietnia 10, 2013, 15:44:55 pm »
repres nie ściemniaj! Wysłałem Ci dwa (!) posty poprzez pocztę elektroniczną w tej sprawie i nie doczekałem się odpowiedzi. Dostałem wczoraj komunikat o zbanowaniu i tak się stało aż do dzisiaj.
Znaczy się jakiś wraży element z opolszczyzny nam forum zhakował (może lepiej zaazotował ;) )... i waniuje...

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #569 dnia: Kwietnia 10, 2013, 16:09:33 pm »
repres, brniesz w dalsze ściemnianie. To wstyd, że zajmujemy się takimi sprawami przed tak ważnymi meczami i to na dodatek publicznie i jestem o krok by publicznie napisać co o Tobie sądzę ale nie zrobię tego, bo Ty masz władzę banowania a mnie zależy na kontakcie z innymi kibicami. Będzie okazja to Ci to powiem osobiście.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2013, 16:11:17 pm wysłana przez fanzwawy »