Autor Wątek: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ  (Przeczytany 239719 razy)

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #530 dnia: Kwietnia 09, 2013, 20:14:24 pm »
Ten cytat z PlusLigii mnie rozwalił :

~Collins
09.04.2013 o godz. 18:09:45 dodał komentarz z numeru IP: 89.76.213.*
W hali ZAKSY była przez 2 dni 100 razy lepsza atmosfera niż na Podpromiu. Ludzie się świetnie bawili, była fiesta, przebierańcy. Żal wam, że inni robią to lepiej niż w Rzeszowie? Wy pokazaliście szacunek jak przyjechała do was Skra. Gwizdy na Plinę, Wlazłego, wyzywanie na forum od Kaszubów, od skarpetek? Czy wy myślicie, że ludzie nie mają oczu i cierpią na amnezję? Dwie godziny świetnej zabawy na trybunach w Kędzierzynie chcecie przekreślić 3 sekundami gwizdów na celebrytę?

 ;D ;D ;D

No właśnie, fiesty i przebierańców to my nie chcemy bo z nich nic nie ma, żadnego pożytku i nie przypominam sobie, żeby Mariuszek był gwizdany w Rzeszy. Dostawał gwizdy wtedy gdy mu się należało, na chwilę obecną gwiazdą buraczaną jest Pliński i jak się nie opamięta w swoim zacietrzewieniu to za każdym razem będzie pacyfikowany. Dorównać chce mu Woicki.

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #531 dnia: Kwietnia 09, 2013, 20:31:43 pm »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #532 dnia: Kwietnia 09, 2013, 20:48:01 pm »
To się dostało w Magazynie liga, Igle i Andrzejowi za zakrywanie kamery. Zawsze unikaliśmy mikrofonu, w sposób bardzo subtelny, w kółeczku. Wiem, że była adrenalina i  nerwy puszczały. Niemniej faktycznie trzeba się pilnować.
Ale pomysł, aby wprowadzać kary finansowe traktuję jako babol spowodowany zmęczeniem trudami dnia (bez aluzji).
Panie Jurku może wpierw utemperować chamskie odzywki zawodników, oskarżających sędziów o kradzież, a potem zając się detalami.
Mam wrażenie, że niektórym komentatorom w głowach się poprzewracało, że od nich i jej stacji zależy przyszłość siatkówki. Nie jesteście jedyną stacją zainteresowaną siatkówką. Na razie macie wyłączność na jej pokazywanie. Jak każdy monopolista widzę w redaktorach Polsatu skłonności do dyktatu. A Polacy to naród, który ceni sobie wolność. Możecie otrzymać słony rachunek. Na razie bowiem tylko wyma...ecie szabelką, a wielkich pieniędzy na siatkówkę nie łożycie.
Zalecam umiar Panie Mielewski i spółka.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #533 dnia: Kwietnia 09, 2013, 20:53:24 pm »
Meczu w TV jeszcze nie widziałem, ale moja małżowinka mi mówiła, że podobno Andrzej mówił do kamerzysty aby odszedł, a on się dalej pchał, więc zabrał Lukasa na bok, a ten dalej za nimi, więc Igła stojąc obok nich zakrył lub jak w TV wolą, odepchnął kamerę.
Jak było, niech powiedzą Ci co widzieli w Polsacie mecz.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #534 dnia: Kwietnia 09, 2013, 20:58:30 pm »
Mają uraz, to się zasłaniają, a jak to nic nie daje to co mają robić? Mają doprowadzać do takiej sytuacji jak rok temu?! Że niektórzy co słyszeli/widzieli to wygadali Skrze? Proszę Was, to nie kółko różańcowe. Tutaj emocje targają zawodnikami i proste.
Może za niedługo będziemy wchodzić do szatni? Kamerzysta na siłę próbował pokazać wszystkim co pisze w notesie Castellani i Kowal, a po co to komu? Nas kibiców którzy oglądają w TV nie interesuje taktyka. My chcemy oglądać piękną siatkówkę.

Czas czy przerwa techniczna nie jest dla kamerzysty. To jest czas dla trenera i zawodników. Jeżeli gra toczy się punkt za punkt i trener ma coś ważnego do przekazania zawodnikom to chce TYLKO im to powiedzieć, a nie przeciwnikom.
Ktoś mi powie, że to głupota. To Wam powiem, jak myślicie skąd wzięła się afera w zeszłorocznym finale? Przecież to jedna osoba z Polsatu pokazała, że bloku nie było bo co.. Czuła? NIE, widziała bo miała TV przed nosem.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #535 dnia: Kwietnia 09, 2013, 20:58:58 pm »
Igła coś burknął do kamerzysty a Andrzej wcześniej zakrył ręką kamerę. Tu w klipie pod koniec jest http://dcs-193-111-38-242.atmcdn.pl/dcs/o2/redefine/cp/5b/5ba5ae7e2ca7a12bb7ec1adbeb3320ac.webm

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #536 dnia: Kwietnia 09, 2013, 21:06:49 pm »
Ale pomysł, aby wprowadzać kary finansowe traktuję jako babol spowodowany zmęczeniem trudami dnia (bez aluzji).
...
Zalecam umiar Panie Mielewski i spółka.
Może zaczniemy od kar finansowych dla Polsatu za brak transmisji z meczów o brąz? :P

Rantepsz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #537 dnia: Kwietnia 09, 2013, 21:16:55 pm »
Wanio nadaje.
Wg niego Skra wygrała w mecz w Rzeszowie.

http://www.siatkarskaligatv.pl/Final-PlusLigi-kto-faworytem.html

bp89

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #538 dnia: Kwietnia 09, 2013, 21:25:49 pm »
Najbardziej cieszy, że czwórka podstawowych zawodników potrafi huknąć na zagrywce ok. 110 km/h. Jest olbrzymi potencjał w tym elemencie, co na Podpromiu powinno dać o sobie znać. Zaksa może sobie pluć w brodę bo przegrała mecz własnymi prostymi błędami, które wątpie aby wyeliminowała je w ciągu kilku dni. Natomiast KK to nie jest zespół który potrafi przejść obok spotkania, zostac stłamszonym, więc należy sie szykować na wspaniałe widowiska. To z pewnością dwa najlepsze zespoły tego sezonu. IV secik na poziomie najlepszych momentów ze Skrą. I prosze nie truć z Delectą, bo to drużyna baloników ;) Oczywiście z całym szacunkiem dla Bydzi.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #539 dnia: Kwietnia 10, 2013, 00:07:18 am »
Może i potrafimy już kopnąć zagrywką, ale i tak najwięcej pożytku przyniosły nam floty w Gacka i Fontelesa.

Dokładnie, dlatego nóż w kieszeni mi się otwierał jak niektórzy po meczach półfinałowych chcieli uczyć Kosoka i Pita zagrywać flotem.
Najlepszym podsumowaniem poniedziałkowego meczu był flot Lotmana którego w takiej odsłonie chyba nigdy nie widziałam ;D
Seize the day or die regretting the time you lost.