Autor Wątek: Teningi Resovii w sezonie 2013/2014  (Przeczytany 15051 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Teningi Resovii w sezonie 2013/2014
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 17, 2013, 11:23:07 am »
To co z tym treningiem jakos nie widze odzewu? :>

Przyjdzie kto przyjdzie. Ale pierwszy trening w sezonie jest tylko raz. Później to już nie to samo.


Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Teningi Resovii w sezonie 2013/2014
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 17, 2013, 11:37:14 am »
W sumie to jestem ciekawa co w ogóle będą robić na tym treningu. Pierwszy trening Veresa i Konarskiego w Rzeszowie więc pewnie jakieś media też będą.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Teningi Resovii w sezonie 2013/2014
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 17, 2013, 15:15:54 pm »
A nie wiecie może czy chłopaki nadal będą korzystać z siłowni w Nowym Świecie?

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Teningi Resovii w sezonie 2013/2014
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 17, 2013, 15:24:14 pm »
A nie wiecie może czy chłopaki nadal będą korzystać z siłowni w Nowym Świecie?
Calypso fitness club dalej jest sponsorem technicznym, więc pewnie tak

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Teningi Resovii w sezonie 2013/2014
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 19, 2013, 20:47:57 pm »
Pierwszy trening za nami a tu cisza? Było z 50 osób na trybunach ... zawodnicy jeszcze w wakacyjnej formie. Igła chyba pierwszy raz od lat rozpoczął przygotowania w klubie.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Teningi Resovii w sezonie 2013/2014
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 19, 2013, 21:31:25 pm »
Byłe, widziałem, i jestem dobrej myśli. Igła juz sie skumplował z Peterem. Peter ma fajne odbicie palcami. Miękkie nadgarstki i czysto. Przyjmował, wprawdzie nie bomby, ale dokładnie.
Nasi mlodzi muszą jeszcze długo trenować  ;D

Mam kawałek treningu nagrany, ale jutro ma pokazać się materiał z pierwszego dnia w ResoviaTV  8)

p.s. dla niezorientowanych ResoviaTV to kanał na YT (podobno)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2013, 13:59:02 pm wysłana przez KChudz »

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Teningi Resovii w sezonie 2013/2014
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 20, 2013, 12:26:21 pm »
Calypso fitness club dalej jest sponsorem technicznym, więc pewnie tak

na fejsie sa juz fotki z nowej siłki w galerii Rzeszów, fitness for life czy coś takiego, pożegnanie z Nowym Swiatem na dobre , szkoda bo mialem blisko na Wyspę.

Bolo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 294
Odp: Teningi Resovii w sezonie 2013/2014
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 20, 2013, 12:41:17 pm »
Śmieszą mnie już te wpisy "szkoda bo miałem niedaleko", itd. Ludzie, kogo to obchodzi ? Jaki to problem przejść się, przejechać na rowerze czy wsiąść w MPK i za 3 minuty już jest się na miejscu bo obie Galerie dzieli przecież rzut beretem.

To było do przewidzenia, że jeżeli Galeria Rzeszów będzie sponsorem to i zawodnicy Asseco Resovii będą tam trenować. Wpadłem dzisiaj tam przypadkiem no ale opłacało się ;) Z pierwszego składu byli Peter Veres, Łukasz Perłowski, Grzegorz Kosok, Wojciech Grzyb, Dawid Konarski oraz Krzysiek Ignaczak. Zgodnie z zapowiedzią byli również chłopaki z Młodej Ligi (6 osób). Ze sztabu był oczywiście trener Andrzej Kowal, Marcin Ogonowski, Sergiusz Ruszel, Jacek Rusin, Tomasz Rusin i Tomasz Zahorski, który zaaplikował około 10 minutowy dłuższy trening dla chłopaków z Młodej Ligi.

Wszyscy uśmiechnięci, wypoczęci, z zapałem do pracy. Dobrze to wygląda. Poprosiłem o autografy i zdjęcia. Peter Veres mega otwarty facet, na końcu Igła opowiadał mu coś po angielsku o Galerii Rzeszów. Chłopaki z Młodej Ligi nieźle się śmiali jak i ich poprosiłem o autografy.

Pozdrawiam wszystkich kibiców Asseco Resovii Rzeszów! To będzie wspaniały sezon! Trzymajmy kciuki! Gorące pozdrowienia również dla recepcjonistki siłowni Fitness For Live, koleżanki Sylwii za robienie zdjęć ;)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Teningi Resovii w sezonie 2013/2014
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 20, 2013, 13:16:38 pm »
Joker, masz rację pewnie mało kogo to obchodzi ale ponarzekać można ;)

Pokonanie odległości między galeriami w godzinach "szczytu" po południu uwierz mi zajmie więcej czasu niż te 3 minuty. Dla mnie Wyspa w Nowym Swiecie była najzwyczajnie wygodniejsza. Mieszkam ,że tak się wyrażę po lewej stronie Rzeszowa i po lewej stronie pracuję a i tak czasem trzeba było mocno kombinować żeby na czas odebrać bilety na puchary. Prawobrzeżni Resoviacy pewnie się cieszą bo mają bliżej. Czy będzie lepiej w Galerii Rzeszów zobaczymy. Na pewno jest teraz sprawiedliwiej geograficznie. ;)

Z Resoviackim pozdrowieniem.

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Teningi Resovii w sezonie 2013/2014
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 21, 2013, 14:37:45 pm »
nasz węgierski "Spartakus" wygląda nieźle, ale "Tytus" ma min. 10kg nadwagi