Autor Wątek: Liga Mistrzów 2015/2016 (Final Four)  (Przeczytany 70376 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #140 dnia: Marca 16, 2016, 20:14:25 pm »
Skra zmęczyła Zenit o jeden set za późno, bo byłoby 1:3. Niepotrzebnie szukali rozwiązań siłowych. Połóż Leona kilka razy na parkiecie, to zacznie strzelać po autach. My (towarzysko) zmęczyliśmy go już w II secie. A w zagrywce: dzida, skrót, dzida, skrót,...  ;D
No to będzie się działo  :o
--------------------------------------
I skończyła się wymówka, że "Zenit jest poza zasięgiem". Trza w Krakowie wygrać. Dobrze przyjąć, dobrze rozegrać, dobrze zaatakować, dobrze zagrywać, dobrze bronić i dobrze blokować.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2016, 20:36:07 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #141 dnia: Marca 16, 2016, 22:38:16 pm »
Skra zmęczyła Zenit o jeden set za późno, bo byłoby 1:3.

I dlatego ja jeszcze nie skreślałbym Zenitu. Dla mnie nadal są faworytem LM. Zresztą na razie bez względu z kim zagramy z możliwych zespołów to i tak mam wrażenie prezentujemy się najsłabiej.
Wbrew pozorom Zenit ma jeszcze rezerwy. A i Skra zobaczymy jak zagra w rewanżu gdzie będzie już więcej osób na nią stawiać.
My rok temu w Novosybirsku też zagraliśmy kapitalny mecz a w rewanżu było ,,nerwowo''. Tylko, że my przywieźliśmy wynik 3:1 z Rosji...

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #142 dnia: Marca 16, 2016, 22:43:09 pm »
I skończyła się wymówka, że "Zenit jest poza zasięgiem". Trza w Krakowie wygrać. Dobrze przyjąć, dobrze rozegrać, dobrze zaatakować, dobrze zagrywać, dobrze bronić i dobrze blokować.
Ot taka siatkarska proza  ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #143 dnia: Marca 16, 2016, 23:25:31 pm »
Ot zagwozdka w Bełchatowie. Wszystkie karty na FF LM kosztem meczu w Wawie czy próbują złapać obie sroki za ogon.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #144 dnia: Marca 16, 2016, 23:42:19 pm »
Jedno drugiemu w najmniejszym stopniu nie przeszkadza. Nie muszą "wybierać". Mogą wygrać i to, i to.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #145 dnia: Marca 16, 2016, 23:51:42 pm »
Ot zagwozdka w Bełchatowie. Wszystkie karty na FF LM kosztem meczu w Wawie czy próbują złapać obie sroki za ogon.

I z tego punktu widzenia dzisiejszy wynik Skry to nawet dla tych kibiców Resovii, dla których wynik rywalizacji Skra-Zenit to sprawa.... drugorzędna, jest najlepszy z możliwych. Ja osobiście w rewanżu będę trzymał kciuki za Skrą (zdecydowanie wolę półfinał ze Skrą niż z kimkolwiek innym, wcale nie dlatego, że będzie łatwiej ), a w lidze.... wiadomo - nawzajem czekamy na swoje potknięcia, także przez pryzmat meczu Skry w Warszawie, taka dzisiejsza "podpucha" w Kazaniu ( "podpucha" w cudzysłowie, bo choć Skra dzisiaj wygrała w pełni zasłużenie to uważam, że nadal to Zenit pozostaje faworytem dwumeczu ) jest nam bardzo na rękę. Choć szczerze mówiąc w porażkę Skry w Warszawie nie wierzę, ale może i gładkiego 0-3 nie będzie.

Jedno drugiemu w najmniejszym stopniu nie przeszkadza. Nie muszą "wybierać". Mogą wygrać i to, i to.

Oczywiście, że Skra jest zdecydowanym faworytem w meczu w Warszawie i ma spore szanse na awans do F4LM, ale nie napisałbym, że dzisiejszy pięciosetowy mecz w Kazaniu, długi powrót i wielka szansa na pokonanie wielkiego Zenita "z tyłu głowy" "w najmniejszym stopni nie będzie przeszkadzała" w meczu w Warszawie.  Też bardziej nastawiam się (umiarkowanie) na bardzo dobrą grę Warszawy niż na zmęczenie, czy rozkojarzenie Skry, ale.... zobaczymy w niedzielę i czwartek.
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2016, 00:08:45 am wysłana przez wog »

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #146 dnia: Marca 17, 2016, 22:18:00 pm »
Trentino 3:0 Biełgorod
Mimo, że rewanż w Rosji to wydaje mi się, że Trentino tego nie odpuści.
Czyli najprawdopodobniej gramy ze Skrą/Zenitem.

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #147 dnia: Marca 17, 2016, 22:59:06 pm »
A jeśli będą 4 zespoły z różnych krajów to na jakiej podstawie dobierane są pary półfinałowe ?

BTW. Nie spodziewałem się takiego wyniku w Trento...

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #148 dnia: Marca 18, 2016, 00:08:08 am »
A jeśli będą 4 zespoły z różnych krajów to na jakiej podstawie dobierane są pary półfinałowe ?

BTW. Nie spodziewałem się takiego wyniku w Trento...

http://www.cev.lu/Competition-Area/Competition.aspx?ID=879&PID=1440

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #149 dnia: Marca 22, 2016, 00:46:53 am »
A jednak...
Od następnego sezonu mają zostać wprowadzone zmiany w siatkarskiej LM. Pokrótce: awansuje 12 drużyn z najsilniejszych lig, a o pozostałe....... 8(!) miejsc (w sumie ma grać 20 drużyn) mają zostać rozegrane eliminacje. Z +L awansują dwie najlepsze drużyny, a trzecia gra w eliminacjach.

Mam nadzieję, że to nie ostatnie zmiany dotyczące LM, ale... kierunek bardzo dobry. Brawo.

PS.
Nie chwaląc się, jam postulował takie rozwiązanie już na początku września zeszłego roku (przed startem LM). Jak mniemam opóźnienie może być spowodowane faktem, że nasze Forum nie jest jeszcze tłumaczone na wszystkie języki świata. A jak widać - powinno być...  ;D ;D 8) 8) 8)