Autor Wątek: Liga Mistrzów 2015/2016 (Final Four)  (Przeczytany 70375 razy)

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #240 dnia: Kwietnia 18, 2016, 11:57:15 am »
Czepiacie się, że zawodnicy nie podeszli po meczu do KK. To są w tej chwili pracownicy w korporacji, którzy nie grają dla kibiców tylko dla prezesa.
Nie widać po zawodnikach woli zwycięstwa i jakiejś takiej sportowej złości. W wywiadach takie gadki jak by napisał im to człowiek od PR i nauczyli się tego na pamięć. Brakuje zawodnika który potrafi wyzwolić złość u reszty i pociągnąć ich mentalnie. Popatrzcie też na zachowanie trenerów, czy to Alekno czy Stojczew. Jak reagują emocjonalnie jak zachowują się na ławce. Cały czas, żyją i najchętniej by sami weszli na boisko i zagrali, a Andrzej to taki kierownik działu który tylko patrzy na sucho w tabelki i cyferki.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #241 dnia: Kwietnia 18, 2016, 12:02:44 pm »
Ja się niczego nie czepiam. Ja jedynie zauważam, że być może rozciąganie po meczu szkodzi formie, bo ani zawodnicy Lube, ani Trento, ani Zenita nie rozciągali się po meczach. Oni coś wygrali. My wszystko przegraliśmy (w F4). Więc być może jest jakiś związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy rozciąganiem się a słabszą grą? Być może światowym trendem w pracy nad formą fizyczną jest jednak nierozciąganie się?
Tak tylko sobie spekuluję, bo się nie znam.
Zauważam jedynie, że dla nas rozciąganie jest bardzo ważne, a dla światowych tuzów rozciąganie się nie jest bardzo ważne.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2016, 12:08:29 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #242 dnia: Kwietnia 18, 2016, 12:17:37 pm »
W końcu nasza drużyna jest TOP RANK PRO SPORT PROFESSIONAL VOLLEYBALL TEAM, i oni się rozciągają po meczu a nie w głowach im jacyś kibice którzy się nie znają na siatkówce.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #243 dnia: Kwietnia 18, 2016, 12:20:07 pm »
Dajcie spokój z tymi "kibicami". Co to ma do rzeczy?  ???
Ja pytam o "wpływ rozciągania na formę fizyczną". Moim zdaniem, rozciąganie szkodzi, bo najlepsze drużyny tego nie stosują.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #244 dnia: Kwietnia 18, 2016, 12:32:42 pm »
Ja pytam o "wpływ rozciągania na formę fizyczną". Moim zdaniem, rozciąganie szkodzi, bo najlepsze drużyny tego nie stosują.

Dobry temat na jakąś pracę magisterską dla studentów. Może znajdzie się chetny.

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #245 dnia: Kwietnia 18, 2016, 12:52:36 pm »
Moim zdaniem, rozciąganie szkodzi, bo najlepsze drużyny tego nie stosują.

Nie żebym kogokolwiek bronił, ale takie stwierdzenie raczej zbyt blisko prawdy nie stoi.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #246 dnia: Kwietnia 18, 2016, 13:01:30 pm »
Nie żebym kogokolwiek bronił, ale takie stwierdzenie raczej zbyt blisko prawdy nie stoi.

Nie znam się za bardzo na włoskim, ale chyba się tutaj rozciągają "przed", a nie "po"...Do tego w hotelu! ;)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #247 dnia: Kwietnia 18, 2016, 13:56:51 pm »
Repres, uważam, że sednem problemu jest brak rozciągania się trenera Kowala po meczu, nie zaś zawodników.
To spięcie spowodowanie brakiem rozciągania widać na meczach kolejnych.

Cała reszta jest drugorzędna .. wystarczy zmienić jeden element i mamy medal LM na wyciągnięcie rozciągniętej ręki.

Nie dotyczy to tylko Dimy - chłop jest tak spięty, że żadne rozciąganie nie pomorze.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #248 dnia: Kwietnia 18, 2016, 14:41:12 pm »
Właśnie wróciłem!
Super atmosfera, super organizacja, super kibice, warto było być z Resovią w Krakowie.
Brakło sukcesu sportowego, ale taki jest sport, raz się wygrywa raz się przegrywa.
Zawodnicy dali z siebie wszystko i nie można mówić o przejściu obok meczu. Na tyle było nas stać.
Według mnie brakło wartościowych zmienników na pozycji ataku i środkowego, czyli Schopsa i Nowakowskiego. Kurek potrzebował zmiany, choćby na chwilę, wartościowego zmiennika, który podniesie poziom ataku. Dima ma problemy z psychiką i my tego nie rozwiążemy. Holmes podołał zadaniu( a przecież wrócił dopiero na ratunek).
Plamy nie daliśmy, była walka, ale.... smutno, brakło medalu.
Życie toczy się dalej, już za dwa dni ważne mecze z ZAKSĄ. Trzeba wygrać na wyjeździe jeden mecz, a potem .... świętować na Podpromiu.
A FF nie kończy się na Krakowie. Następne zorganizujemy w Rzeszowie, w rozbudowanej hali Podpromie !!!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2016, 14:43:19 pm wysłana przez MarianG »

dzablon222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #249 dnia: Kwietnia 18, 2016, 22:09:05 pm »
Czy tylko mnie irytował doping Kułaga-Magiera? Resovia  nigdy nie używała wspomagaczy tutaj ewidentnie brakło tego co na Podpromiu Czyli siły gardeł!