Autor Wątek: Andrzej Kowal ponownie gościem Radia Centrum.  (Przeczytany 5938 razy)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Andrzej Kowal ponownie gościem Radia Centrum.
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 13, 2012, 22:23:13 pm »
Mam w głębokim poważaniu, co w Magazynie Liga na Polsacie Sport kolega Iwańczyk z kolegą Wanio (czy też ich funfle) sądzą o Resovii. Nigdy nie byliśmy ich pupilkami i zapewne nigdy nie będziemy. Ciekawe, czy o obywatelstwie Achrema raczyli wspomnieć? Bo o "Grozerze, który nam mistrza zrobił w pojedynkę" na pewno zagadali. W tym programie jechanie po Resovii jest tak pewne jak konsekwencja Strasburgera w dostarczaniu familiadowych sucharów.

Niech nasi zagrają przede wszystkim tak, żeby ich właśni kibice nie zgrzytali zębami, a łaskawość  polsatowego towarzystwa wzajemnej adoracji sobie odpuśćmy.



Dokładnie, popieram w 100%. Co więcej, Wanio zna się tyle na siatkówce co mój roczny chrześniak. Ktoś kiedyś zwrócił uwagę na "poprawność" pisowni przez Wojewódzkiego nazwiska Bartman czy też Ligi Światowej, tymczasem człowiek pracujący X lat w Polsacie, próbujący koementować siatkówkę nie wie tak na dobrą sprawę kto w danym zespole jest przyjmującym, a kto rozgrywającym. Przecież to aż razi po uszach, dlatego też JEGO zdanie mam co najwyżej głęboko.. ;)

Niech komentatorzy i "znawcy" od siedmiu boleści przestaną się nami interesować - czy tylko my gramy w tej lidze?!  ::) Chyba, że jest im lepiej, w pewnym stopniu czują się poprzez takie gadanie dowartości9owani, no to proszę bardzo :)
Uwierzcie, nie ma co się tym przejmować.. Jak już wspomniałam Wanio i jego pojęcie o siatkówce zabijają. Jak dla mnie najobiektywniej wypowiada się Wojtek Drzyzga, mówi rzeczowo i nie ocenia kogoś przez pryzmat jednego spotkania, czego nie można powiedzieć np o Panu Mazurze który każdemu trenerowi i zawodnikowi potrafi wytknąć nawet najmniejszy błąd, tymczasem o ile pamięć mnie nie myli sam kiedyś brał się za trenerkę i co? Jakieś większe sukcesy? Dlatego też słowa ludzi którzy siedzieli w tym a nie odnieśli wiekszych sukcesów śmieszą mnie najbardziej, zwłaszcza iż wydaje się, że są oni święcie przekonani o swej nieomylności.
Seize the day or die regretting the time you lost.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Andrzej Kowal ponownie gościem Radia Centrum.
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 13, 2012, 23:13:08 pm »
czego nie można powiedzieć np o Panu Mazurze który każdemu trenerowi i zawodnikowi potrafi wytknąć nawet najmniejszy błąd, tymczasem o ile pamięć mnie nie myli sam kiedyś brał się za trenerkę i co? Jakieś większe sukcesy?
2x MP ze Skrą, ME i MŚ juniorów to nie sukcesy? :o

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Andrzej Kowal ponownie gościem Radia Centrum.
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 13, 2012, 23:28:29 pm »
No tak, źle się wyraziłam. Zawsze uważałam, że Mazur to człowiek znajdujący się na odpowiednim miejscu, jednakże krytyka Anastasiego i jego chłopaków mocno skreśliła Mazura przynajmniej w moich oczach. Dlatego też ciągle mam przed oczyma Mazura "bez sukcesów" reprezentacyjnego, który w wielu wywiadach tylko by pouczał każdego (nie tylko młodego trenera) ale sam wiele nie zdziałał.
Więc bardzo energicznie reaguję na jego słowa odnośnie jakiegokolwiek trenera czy też zawodnika, bo uważam, iż nie jest on osobą która mogłaby kogokolwiek w ten sposób krytykować.

Super, cieszy mnie fakt, że zdobył dwa złote medale ze Skrą. Ale zdobył je też Nawrocki - i co? Skrytykował kiedykolwiek jakiegoś trenera po jego niepowodzeniu? Raczej nie, bo czasem warto trzymać język za zębami jeżeli nie wnosi się do rozmowy czegoś wartościowego.

Tacy "fachowcy" do krytyki są zwykle pierwsi, ale jeżeli trzeba NAS - czyt Resovię pochwalić to już im nie śpieszno. Cóż, życie.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Andrzej Kowal ponownie gościem Radia Centrum.
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 14, 2012, 23:30:23 pm »
A moim zdaniem Mazur jest najlepszym ekspertem Polsatu, obok Drzyzgi - kompetentni, da się ich słuchać, mówią ciekawie i nie owijają w bawełnę. Ten pierwszy ma jeszcze spory dystans do siebie.