Autor Wątek: Zbyszek Bartman gościem Radia Centrum. wtorek 16.10.2012  (Przeczytany 4118 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Zbyszek Bartman gościem Radia Centrum. wtorek 16.10.2012
« Odpowiedź #10 dnia: Października 15, 2012, 14:06:57 pm »
O to porcja kolejnych kilku pytań :

1. Siatkówka plażowa to już zamknięty rozdział, czy na razie tylko zawieszony. Miałeś sukcesy w 2004 bo i Mistrzostwo Europy i srebro Mistrzostw Świata.
Co zadecydowało o postawieniu na siatkówkę halową? A może spróbujesz swoich sił w Plażówce na Olimpiadzie w Rio.
2. Para Bartman - Pliński w siatkówce plażowej to już raczej przeszłość?
3. Czy skończyłeś Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Spale? /z informacji jakie są na stronie szkoły, nie ma Cię wśród absolwentów/. Co myślisz o jednym centralnym ośrodku szkolącym siatkarzy. Grałeś/grasz z kilkoma absolwentami i czy ta szkoła ma sens?
4. Lubisz tatuaże? Masz wytatuowaną na ręce maksymę "This is my life, my game and it's played by my rules" A to jest tłumaczenie: "To moje życie, moja gra i jest odgrywana przez moje zasady." Czy jak zdobędziesz Mistrzostwo to zrobisz sobie gdzieś malutką koronę?
5. Rozmawiasz ze swoim tatą o siatkówce? Jest on częstym gościem na Twoich meczach a o jego notatkach i statystykach krążą po internecie już legendy?
6. Zdarzyło Ci się iż Twój tata podszedł do Ciebie po meczu i powiedziała iż zagrałeś świetny mecz lub wręcz przeciwnie, iż zagrałeś popularną "kaszanę"?
7. Rozwijając Pytanie "Dude". Gdzie jest Twoje miejsce na ziemi :). Warszawa, Częstochowa, Jastrzębie, Rzeszów a może po prostu jesteś obywatelem świata i nie przywiązujesz się do miejsc?
8. Wróćmy jeszcze do meczu ze Skrą. To już tydzień.
Słyszałem iż przed meczem pijesz jeszcze napoje energetyczne, potem jest mecz taki jak ten z dużą porcją adrenaliny i emocji. Ale ten mecz się kończy. Zdobywasz  MVP to się wiąże z kolejnymi emocjami. Później  rozdajesz autografy i w końcu na Podpromiu też  gasną światła, a w Tobie podejrzewam iż te emocje nie opadły i masz energię na zagranie 3 takich meczów. Co zrobiłeś po tym meczu? Czy np zjadłeś coś, wykonałeś z 3 telefony i poszedłeś grzecznie spać przed 22 :) czy może jakoś inaczej spożytkowałeś ten nadmiar energii?
9. Przeglądasz fora internetowe aby sprawdzić jak inni Cię odbierają?

I na końcu może nie pytanie a raczej informacja:
Jesteś jednym z ambasadorów fundacji Herosi i dość często im pomagasz. W trakcie jednej z akcji przebrałeś się nawet za Cezara http://www.herosi.eu/aktualnoci-mainmenu-59/150?task=view i może w tym miejscu chciałbym Ci podziękować za to co robisz. Dla podopiecznych tej fundacji spotkanie z Tobą   jest wielkim przeżyciem.





Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zbyszek Bartman gościem Radia Centrum. wtorek 16.10.2012
« Odpowiedź #11 dnia: Października 15, 2012, 15:27:30 pm »
Ja postuluję za 9. pytaniem, czy Zbyszek czyta i czy inni w ogóle czytają bo zawsze zapierają się, że nie a jednak.... czasem wychodzi, że jednak czytają ;)

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Zbyszek Bartman gościem Radia Centrum. wtorek 16.10.2012
« Odpowiedź #12 dnia: Października 16, 2012, 13:48:31 pm »
Ktoś słuchał? Było coś ciekawego?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Zbyszek Bartman gościem Radia Centrum. wtorek 16.10.2012
« Odpowiedź #13 dnia: Października 16, 2012, 15:27:49 pm »
Ktoś słuchał? Było coś ciekawego?
Było, może ktoś wrzuci nagranie bo fajna audycja była :)


Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Zbyszek Bartman gościem Radia Centrum. wtorek 16.10.2012
« Odpowiedź #14 dnia: Października 16, 2012, 17:25:21 pm »
Suuuuper ;)

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Zbyszek Bartman gościem Radia Centrum. wtorek 16.10.2012
« Odpowiedź #15 dnia: Października 16, 2012, 17:43:56 pm »
Bardzo ciekawa audycja, oby takich więcej.
Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy o Zibim, a na szczególną uwagę zasługuje fakt że jeśli w tej chwili grałby w lidze koreańskiej to zarabiałby ponad drugie tyle co w Resovii. Jak widać Zibi postawił na rozwój a nie na kasę.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087

kolos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 188
Odp: Zbyszek Bartman gościem Radia Centrum. wtorek 16.10.2012
« Odpowiedź #17 dnia: Października 17, 2012, 00:11:40 am »
O co chodzi z tymi nagrodami?:D

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Zbyszek Bartman gościem Radia Centrum. wtorek 16.10.2012
« Odpowiedź #18 dnia: Października 17, 2012, 00:31:15 am »
O co chodzi z tymi nagrodami?:D
dostaniesz kalendarz Resovi na 2013

Ryba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Zbyszek Bartman gościem Radia Centrum. wtorek 16.10.2012
« Odpowiedź #19 dnia: Października 17, 2012, 00:41:39 am »
Jak zwykle najzabawniej z Suchem: "Janusz Kolos?", "Sekundka, bo mam telefon, dobrze? Chwila przerwy" :)