Autor Wątek: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 44846 razy)

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
« dnia: Lutego 27, 2016, 10:43:51 am »
Mecz jak mecz ale jacy komentatorzy, Swędrowski - Kadziewicz :D Może być ciekawie.

Swoją drogą Polsat musi nas nie lubić, najpierw wystawia Jarosza w meczu z Zaksą a teraz Kadziewicza nomem omem byłego zawodnika Cuprum z ciągłymi wątami do Resovii :D


Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 27, 2016, 12:01:46 pm »
Czekam na parę Jarosz-Kadziewicz.

Wilinho10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 114
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 27, 2016, 12:07:04 pm »
Co do meczu to pewnie mnie niektórzy powieszą, ale wyszedlbym dzisiaj skladem: Kurek, Drzyzga, Paszycki, Holmes, Alek, Tomek i Igla. Moze wkoncu Fabian sie ogarnie. Czasu corac mniej do konca sezonu, a my dalej nie mamy ogarnietego sypacza.

Pasiasta_2

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 27, 2016, 12:26:13 pm »
Co do meczu to pewnie mnie niektórzy powieszą, ale wyszedlbym dzisiaj skladem: Kurek, Drzyzga, Paszycki, Holmes, Alek, Tomek i Igla. Moze wkoncu Fabian sie ogarnie. Czasu corac mniej do konca sezonu, a my dalej nie mamy ogarnietego sypacza.

Ja bym jednak postawiła na Tichacka, a co do Dimy... Kiedyś by mu pasowało przełamać strach przed rywalem, ale nie wiem, czy będzie teraz na to miejsce, gdzie liczy się każdy punkcik, ale gdyby odpalił to na środku z Russellem mógłby być ogień!

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 27, 2016, 12:40:49 pm »
Co do meczu to pewnie mnie niektórzy powieszą, ale wyszedlbym dzisiaj skladem: Kurek, Drzyzga, Paszycki, Holmes, Alek, Tomek i Igla. Moze wkoncu Fabian sie ogarnie. Czasu corac mniej do konca sezonu, a my dalej nie mamy ogarnietego sypacza.

Po ostatnim meczu pewniakami do wyjściowego składu są: Ignaczak, Lyneel i Kurek.
Co do rozgrywającego to na pewno na treningu podczas gierek widać kto jest w lepszej formie, osobiście postawiłbym na Lukasa. W meczu z Zaksą nie był sobą, zjadły go nerwy.

Chciałbym też zobaczyć Olka Śliwkę. Szkoda, że w meczu z Zaksą wylądował na trybunach.

Jednak będąc pod ścianą ciężko na takie rotowanie, gdyż trzeba szukać stabilności w składzie. Dlatego wyjdziemy zapewne w takim samym ustawieniu jak na mecz w Kędzierzynie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2016, 12:42:33 pm wysłana przez jupi_1991 »

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 27, 2016, 13:13:32 pm »
A może Alkiem i Julkiem na przyjęciu

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 27, 2016, 14:06:52 pm »
A może qwa najwyższa pora żeby na tym etapie sezonu mieć już "żelazną" wyjściową szóstkę, co ::)? Nie uważacie że najwyższa pora? Nie uważacie że już od kilku tygodni ta szóstka powinna być wykrastylizowana. Nie obraźcie się ale szlag mnie trafia jak czytam te dyrdymały i "szekspirowskie wątpliwości i dywagacje". A może dzisiaj Alek? A może Niko? A może w końcu Fabian? A może jednak Lukas A może Dima? A może Olek Śliwka? A może "ciocia Gienia" ::)?

Ludzie!!!!! Mamy qwa praktycznie początek marca,  a my ........ ???? Pytam się: A MY??? Odpowiem słowami piosenki Bohdana Łazuki:
Entliczek pentliczek co zrobi Kowal tegoooooo nie wie nikt,
Kto się zmartwi kto rozerwie? Czy przed przerwą czy po przerwie? Tegoooo jeszcze nie wie nikt
Uśmiechów, radości, kłopotów czy żalu. Czego będzie więcej?
To tajemnica Kowala! Kowala to tajemnica!


Mamy forumowego poetę to może zrobi z tej lub innej piosenki jakąś genialną (jak zawsze) przeróbkę. Ja w te klocki jestem cienki.

I dajcie już qźwa spokój z tymi dywagacjami kto wyjdzie w 6tce. Bo to qwa wstyd aby w przededniu marca nie wiedzieć kim wyjdziemy w następnym meczu. To wstyd że Trener tego nie wie >:(
   
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2016, 14:14:16 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 27, 2016, 14:08:30 pm »
Jedna wątpliwość co do składu mniej

"Kamil Skladowski ?@KamilSkladowski 3 min.3 minuty temu

@AssecoResovia dziś w Lubinie bez Juliena Lyneela, który zderzył się na treningu i mocno poobijał. "

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 27, 2016, 14:13:25 pm »
Mecz jak mecz ale jacy komentatorzy, Swędrowski - Kadziewicz :D Może być ciekawie.

Swoją drogą Polsat musi nas nie lubić, najpierw wystawia Jarosza w meczu z Zaksą a teraz Kadziewicza nomem omem byłego zawodnika Cuprum z ciągłymi wątami do Resovii :D

To tylko czysta ekonomia. Jarosz i Swędrowski są z Wrocławia- rzut beretem do Kędzierzyna i Lubina, Kadziewicz z Lubina, zatem mnie obsada na te mecze nie dziwi. Inna sprawa poziom komentowania tych Panów.
Wracając jeszcze do Kadziewicza i jego wiecznego "ale" do Resovii. Pamiętacie jak Krzysio Wanio brylował w hejcie na Resovię. A jak jest teraz?! Zanim coś o Resovii złego ma powiedzieć, 5 razy się zastanawia  :). Każdego da się ucywilizować. Nawet takiego kozaka, jak Kadziewicz  ;D .

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 27, 2016, 15:02:56 pm »
Mamy jedno pytanko. Kto przy stanie 3-1 kazał Kurkowi serwować floata? Sam sobie to wymyślił?