Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 320218 razy)

Nexter

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 134
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #460 dnia: Maja 04, 2017, 14:51:30 pm »
Paweł Rusek u nas na 2 lata;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #461 dnia: Maja 04, 2017, 14:57:10 pm »
To już Polaka nie było? 8)

No i fajnie, dobry i doświadczony libero, super wsparcie dla naszego młodego.

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #462 dnia: Maja 04, 2017, 15:05:43 pm »
Fajny transfer, razem z Maślakiem będą się dobrze uzupełniać.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #463 dnia: Maja 04, 2017, 15:05:55 pm »
Elegancko, jestem zadowolony z Ruska :D

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #464 dnia: Maja 04, 2017, 15:44:18 pm »
W kontekście już zawartych kontraktów i przewidywanych do zawarcia, szykuje się nam...sezon przetrwania. Prawdziwy test dla właścicieli karnetów. Czuję lekkie wietrzenie hali. Ciekawe tylko, czy na miejsce wątpiących pojawią się nowi?
Szkoda, że Filip poszedł do Radomia. Trochę tego nie rozumiem, bo poziomem grania nie odbiega od Kuby, a parafrazując...on ci nasz.
Przeżyłem odejście Marco dwa lata temu...przeżyję i teraz. Myślę, że potwierdziło to tylko...odwrotność parafrazy powyżej. Choć...oficjalnej informacji na razie nie ma.
Jeśli nie doczekamy się jakiejś...bomby transferowej na przyjęcie, a pewnie się nie doczekamy, to będzie oznaczać, że wracamy do...pracy u podstaw. I w sumie cieszę się z takiego obrotu sprawy. Trochę otrzeźwienia dla bujających w obłokach nie zaszkodzi. Tylko...oby to nie była tendencja stała.
Niepokoi mnie brak informacji o Tichym.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #465 dnia: Maja 04, 2017, 16:19:15 pm »
W tym tygodniu obraduje rada dyrektorów FIVB w Marakeszu. Mają tam podjąć kilka decyzji w tym najprawdopodobniej wydać zgodę na zmianę federacji przez Lukasa. Zapewne, klub czeka z decyzją o kontrakcie na zakończenie tej sprawy. Lukas jako Polski rozgrywający jest zdecydowanie więcej wart, niż jako obcokrajowiec. Niby ten sam gracz, lecz polskich graczy lepszych zdecydowanie nie ma są co najwyżej porównywalni. Wśród Polaków jest jeszcze Fabian i Żagadło. Ale obaj zdecydowanie drożsi niż Lukas. Klub nie jest pod ścianą i ma miejsce dla obcokrajowca na rozegraniu. A wtedy jest dużo więcej możliwości a i gracza lepszego niż Lukas można ściągnąć za kontrakt Fabiana. Na razie chyba wszyscy czekają co się wydarzy. Ciągle też gra liga brazylijska, niemiecka i włoska. Jeżeli miałby być transfer z tamtej ligi to muszą czekać.
Myślę, iż też jest oczekiwanie na szkoleniowca jaką on ma wizję i jakie oczekiwania. Wydaje się, iż grając z nami rozpracował nas i ma swoje zdanie na temat rozgrywających.
Ogólnie uważam, iż pozycja rozgrywającego będzie miała kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju i funkcjonowania klubu. Więc tu nie powinno być pośpiechu i brania pierwszego lepszego grajka. To powinna być bardzo przemyślana decyzja. Czy trener jest w stanie zaryzykować i postawić na Kędzierskiego i na nim budować zespół? Jak tak będzie wizja klubu, to niebędzie lepszego kandydata niż Lukas. Fabian niezniesie roli rezerwowego co pokazał w reprezentacji. Natomiast jeżeli chodzi o pierwszego to nie wiem czy Lukas to byłby najlepszy wybór. Można by powalczyć o kogoś dużo lepszego. Ideałem byłby ktoś taki jak Toniutti. A tacy gracze nie rosną na drzewie i trudno byłoby znaleźć. Trzeba było by dobrze poszukać, kto jest dostępny. Parę nazwisk jak Orduna czy Shoji się przewija przy Resovii. Może też Travica.

PPP111

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #466 dnia: Maja 04, 2017, 16:24:50 pm »
Travica zostaje we Włoszech  a dokładnie w Padvie.

cytrynowy

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #467 dnia: Maja 04, 2017, 18:31:02 pm »
Potwierdzono dziś oficjalnie - Uriarte spada że Skry.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #468 dnia: Maja 04, 2017, 19:12:07 pm »
Ja na rozegraniu widziałbym Kampę, ale chyba nikt z naszych możnych nie interesuje się nim, bo ma ważny kontrakt chyba. Mocna stabilna zagrywka u rozgrywającego to dodatkowy atut drużyny.

Gandalf11

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #469 dnia: Maja 04, 2017, 19:30:50 pm »
Nie zdziwił bym się jak Fabian by został. Prezes powiedział że nowy trener chce aby jak największa ilość zawodników z tamtego sezonu została (choć jak na razie słabo im to wychodzi). Wątpię że Resovia ściągnie zagranicznego rozgrywającego raczej wydaje mi się że czekają na decyzję Żygadły a w dalszej kolejności jest Drzyzga i Tichacek.