Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 321145 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1440 dnia: Marca 21, 2019, 16:07:34 pm »
Z tego, co wiem, Leon na stałe mieszka w Warszawie. A przecież był czas, żeby go "związać z Rzeszowem". Nie zrobiliśmy w tym kierunku nic. Wręcz olaliśmy sprawę.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1441 dnia: Marca 21, 2019, 16:48:57 pm »
Leon to mieszkanie ma Warszawie, a mieszka gdzie gra

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1442 dnia: Marca 21, 2019, 20:36:16 pm »
Prawie każdy ma jakieś stałe miejsce na świecie. Leon kilka razy deklarował, że jego miejsce jest w Polsce, w Warszawie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1443 dnia: Marca 22, 2019, 20:10:56 pm »
Mi sie podoba ostatni sezon Muzaja w Pluslidze i z checi bym go widzial w Sovi. Choc z drugiej strony Anastazi wykrzesal z niego to co najlepsze nie koniecznie sie to musi przelozcy na Gruszke. zeby sytuacja nie byla podobna jak z Schultzem

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1444 dnia: Marca 23, 2019, 14:12:12 pm »
W ONICO podobno na liście życzeń AA jest Tillie. Wygląda na to że albo Rossard albo Tillie w Wawie co oznacza że pewnie jest opcja pozostania Rossarda w Resovii  ::)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1445 dnia: Marca 23, 2019, 21:32:22 pm »
Podobno Rossard nie był nr. 1 na liście życzeń Anastasiego, ale i tak dla nas nic dobrego z tego nie wynika.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1446 dnia: Marca 23, 2019, 22:38:02 pm »
Jeśli Tibo miałby zostać tylko na tego że Wawa wybierze kogoś innego to nie wiem czy chciałbym aby zostawał. Mógłbym to zrozumieć jeszcze jakby gdzieindziej miał wyższa propozycje kontraktu ale jakoś nie wierzę że nie stać Nas na przebicie oferty Onico (Tibo to nie Kurek) także dochodzi tu aspekt braku chęci zostania  a to się już ciężko akceptuje.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1447 dnia: Marca 24, 2019, 12:13:08 pm »
Ja się nie zdziwię nawet wtedy, gdy pozyskamy Johna Gordona Perrina. Kimś w końcu trzeba (spróbować) grać. Ja bym się na Rossarda nie obrażał. Tylko że on i tak w Rzeszowie nie zostanie.

Opowieści o "związaniu z Rzeszowem"...
Rzeszów już stracił swój urok. Nikt, kto poważnie myśli o swojej karierze, nie zwiąże się z Rzeszowem, bo tu są bardzo niskie sufity - głównie płacowe.
Załóżmy, że udało nam się zrobić z Szerszenia "drugiego Sandera". Co dalej? Tylko czekać jak odejdzie do klubu, który zapłaci mu 350.000 euro. No to po co mamy robić z Szerszenia "drugiego Sandera"?

Dziś składamy zespół, który ma przetrwać w lidze. Nie mamy pomysłu na rozwój. Trudno to nawet nazwać myśleniem o przyszłości drużyny. No chyba, że to myślenie rozpoczęliśmy od zabezpieczenia sobie pozycji środkowych, bo akurat tacy się nam napatoczyli (Lemański i... ten drugi, o którym jeszcze cisza).
Nie wiem, czy mamy jeszcze cierpliwość do Masłowskiego. Może mamy, może musimy mieć, a może powinniśmy mieć, bo wybór pomiędzy 10. a 11. libero w lidze (w przyjęciu) jest wyborem... takim sobie, więc... miejmy cierpliwośc do Masłowskiego.

Na koniec taka refleksja:
Nadchodzący sezon będzie "sezonem na przetrwanie". Oby ze sportową, miłą niespodzianką. Siatkówka jest grą niby mocno "statystyczną", ale na tyle nieprzewidywalną, że zawsze można mieć nadzieję na sukces.
Myślę, że my, kibice jesteśmy powinniśmy udzielić prezesowi Ignaczakowi dużego kredytu zaufania. W końcu (podobno) większość bardzo życzyła sobie "nowego ducha" w klubie, "zakończenia korpo" itp. "zjawisk". Marzenie się spełniło. Kredytu gębą udziela się łatwo. Mam nadzieję, że kibice udzielą też kredytu finansowego i kupią karnety.  Mam nadzieję, że znów wróci duch "dawnego Podpromia". Jeśli chcemy być poważnym partnerem do przyszłej rozmowy o Resovii, powinniśmy nadal być partnerem rzetelnym. Także rzetelnym finansowo.
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2019, 15:22:38 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1448 dnia: Marca 24, 2019, 12:33:23 pm »
Zgadzam się że wszystkim co napisał repres
Obecna Resovia nie jest drużyną nastawiona na sukces sportowy i z tym sie trzeba pogodzic na najblizszy czas a czy to bedzie 1-2 sezony czy dłużej to zobaczymy
Niektórzy mają ambicje aby osiągnąć coś więcej niż połowa tabeli.
Tibo grał jak grał ale ambicje ma napewno większe niż te realne w Rzeszowie.
A jak przyjedzie do na mecz przeciwko Asseco to napewno ręki nie wstrzyma.
Nadzieja na lepszy kolejny sezon napewno bedzie/jest wśród kibiców a co tego wyjdzie czas pokaże
Ja osobiście również się będę łudził ale sztucznie nadmuchiwac balonika nie bedę
PozdRRawiam

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1449 dnia: Marca 24, 2019, 20:28:38 pm »
Fabian Drzyzga
Dostałeś ofertę z Resovii?
-mam wrażenie że dostała je cała liga...

Aha. :)

http://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,24579662,siatkowka-fabian-drzyzga-nie-moge-sobie-odpuscic-bo-za-chwile.amp?__twitter_impression=true