Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1429602 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3780 dnia: Listopada 06, 2018, 13:22:07 pm »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3781 dnia: Listopada 06, 2018, 14:14:03 pm »
Apel naszego Kapitana.
Widać, że nas potrzebują teraz. Może kto ma lepszy/kontakt z Klubem ustali czy i ew. kiedy można przyjść większą grupą na trening, pokazać chłopakom i nowemu Trenerowi nasze wsparcie. Będą też mogli pograć przy większej publice, jak to później ma miejsce w meczu  ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3782 dnia: Listopada 06, 2018, 14:39:25 pm »
Widać, że nas potrzebują teraz. Może kto ma lepszy/kontakt z Klubem ustali czy i ew. kiedy można przyjść większą grupą na trening, pokazać chłopakom i nowemu Trenerowi nasze wsparcie. Będą też mogli pograć przy większej publice, jak to później ma miejsce w meczu  ;)
Jak coś dam znać

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3783 dnia: Listopada 06, 2018, 14:49:13 pm »
Jak coś dam znać
OK  :)

przed momentem z Klubu dostałem taką odpowiedź (BTW bardzo szybko przyszła na moje zapytanie):
Cytuj
Po powrocie z Bełchatowa porozmawiamy z trenerem, czy wyrazi zgodę. Wstępnie nakreśliliśmy mu już temat, ostateczna decyzja zapadnie w czwartek. Dziękujemy za wsparcie!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3784 dnia: Listopada 06, 2018, 15:29:31 pm »
Takie działanie (szybkie) klubu bardzo mi się podoba. Brawo

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3785 dnia: Listopada 06, 2018, 15:37:53 pm »
https://www.volleyball-movies.net/resovia-rzeszow-return-the-game-m1086?fbclid=IwAR3Kmyhqs34K6o-F1Js09jaXjyR3apmg18YQgaXwGANa3Bxb-kUhLe-eHVU
Może filmik trochę z innej bajki, ale kto powiedział, że chłopaki nie mogą napisać swojej...? :D Przy okazji filmik dodaje trochę wiary! Bełchatów to idealne miejsce na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie  ;)

Edit: Tylko lepiej, żeby Kuba Jarosz sobie tego nie przypominał...  ;D
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2018, 15:41:02 pm wysłana przez Unge »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3786 dnia: Listopada 06, 2018, 18:15:55 pm »
https://www.volleyball-movies.net/resovia-rzeszow-return-the-game-m1086?fbclid=IwAR3Kmyhqs34K6o-F1Js09jaXjyR3apmg18YQgaXwGANa3Bxb-kUhLe-eHVU
Może filmik trochę z innej bajki, ale kto powiedział, że chłopaki nie mogą napisać swojej...? :D Przy okazji filmik dodaje trochę wiary! Bełchatów to idealne miejsce na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie  ;)

Edit: Tylko lepiej, żeby Kuba Jarosz sobie tego nie przypominał...  ;D
O matko jedyna!!! Unge, skąd wytrzasnąłeś ten filmik :o? Łza się dosłownie w oku kręci. Unge, niech Ci Bozia w dzie ..... tfu..... w medalach wynagrodzi.
Doskonale pamiętam tametn mecz. Doskonale pamiętam tamten siatkarski CUD (chyba pierwszy w nowożytnej historii) na Podpromiu.
Doskonale pamiętam wychodzących z hali ludzi pod koniec 3 seta. Doskonale pamiętam przygotowane hostessy trzymające na tacy brązowe medale dla Kędzierzyna.

Nie wiem czy już jutro wygramy swój pierwszy mecz w sezonie. Ale wiem jedno! Wiem że od jutra, że od pierwszej piłki i tak przez każdą kolejną aż do końca MASZERUJ ALBO GIŃ

Dość smarkania i biadolenia. Jest naprawdę źle jak nigdy dotąd. Słabo (niektórzy mówią że wogóle - bo dla mnie zagrywka to element ... obrony ;D :P) znam się na siatkówce. Ale jedno wiem na 1200%!! Marcin Możdżonek, Mateusz Mika, Tibo Rossard, Shoji, Damian Schulz i każdy kolejny zawodnik Resovii ..... każdy z nich POTRAFI GRAĆ W SIATKÓWKĘ NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE. Każdy z osobna jest wciąż bardzo dobrym siatkarzem o nietuzinkowych umiejętnościach. Panowie!!! Musicie zacząć się BAWIĆ siatkówką. I to już od teraz. To wszystko jest kwestia głowy, a nie braku umiejętności. Tylko albo aż tyle. 
Presja??? Stres?? Presję i stres mogą mieć rodzice dziecka walczącego o zycie. Presję i stres może mieć żona której mąż z którym przed chwilą rozmawiała dostał rozległego zawału serca. Presję i stres może mieć lekarz mający na stole umierającego pacjenta. Presję i stres może mieć strażak ratujący komuś życie. A to jest "tylko" siatkówka. Zacznijcie się nią bawić jak za juniorskich czasów. Nie bójcie się nas kibiców. Byliśmy, jesteśmy i będziemy. Pozwolcie nam na to "jesteśmy" i na to "będziemy". Dlatego Trenerze Cretu bez względu na wynik jutrzejszego meczu POZWÓL pojawić się nam (mam nadzieję dość licznie) już w piatek za 2 dni na Waszym treningu. Razem krok po kroku, step by step wyjdźmy z tej sportowej zapaści i tego sportowego mułu. Najpierw jedna noga, druga i tak po kolei ..... na powierzchnię. RAZEM!!!!

Ps. A jutro chcę widzieć naszych siatkarzy gryzących. Dosłownie. Zacznijmy od tego, a reszta przyjdzie już niebawem. MUSI!!!


 
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2018, 18:42:52 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3787 dnia: Listopada 06, 2018, 19:24:09 pm »
https://www.volleyball-movies.net/resovia-rzeszow-return-the-game-m1086?fbclid=IwAR3Kmyhqs34K6o-F1Js09jaXjyR3apmg18YQgaXwGANa3Bxb-kUhLe-eHVU
Może filmik trochę z innej bajki, ale kto powiedział, że chłopaki nie mogą napisać swojej...? :D Przy okazji filmik dodaje trochę wiary! Bełchatów to idealne miejsce na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie  ;)

Edit: Tylko lepiej, żeby Kuba Jarosz sobie tego nie przypominał...  ;D
Miło zobaczyć że jeszcze ktoś pamięta o tym filmiku, nieskromnie powiem że jestem autorem :) trochę z perspektywy czasu widać że jakość odstaje  ::) i nieśmiertelny tekst Ireneusza Mazura "każdą różnice można pokonać"  8) Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2018, 19:27:54 pm wysłana przez tomi92 »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3788 dnia: Listopada 07, 2018, 00:03:35 am »
Gianni
https://siatka.org/pokaz/gheorghe-cretu-pewnosci/

Ciekawie mówi o wsparciu Kibiców i stanie fizycznym i psychicznym Zawodników.


Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3789 dnia: Listopada 07, 2018, 00:07:28 am »
https://www.volleyball-movies.net/resovia-rzeszow-return-the-game-m1086?fbclid=IwAR3Kmyhqs34K6o-F1Js09jaXjyR3apmg18YQgaXwGANa3Bxb-kUhLe-eHVU
Może filmik trochę z innej bajki, ale kto powiedział, że chłopaki nie mogą napisać swojej...? :D Przy okazji filmik dodaje trochę wiary! Bełchatów to idealne miejsce na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie  ;)

Edit: Tylko lepiej, żeby Kuba Jarosz sobie tego nie przypominał...  ;D
Za to Rafa jak najbardziej :)

A co do treningu ewentualnie otwartego - może jednak lepiej w sobotę? W końcu mecz w niedzielę o 14:45