Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018  (Przeczytany 24355 razy)

Wilinho10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 114
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 12, 2018, 23:21:53 pm »
Czy tylko mi się wydaje ,że nasza gra się odmieniła na plus jak z boiska zeszli Mika i Możdżon ? Ani jeden ani drugi nie daje wartości dodatniej w ataku.

Procenty w ataku Miki w meczach: z Będzinem 11 %, z Zaksą 29%, z Olsztynem 15 % ...z Chemikiem 10 %  :o To jest jakaś totalna masakra. Tu nic nie zmieni, czy on jest zdrowy w 20, 50 czy 100 %.  Jest totalnie bez formy. Nie mam zamiaru się pastwić, ale nie ma chyba narazie możliwości, żeby dostał dynamitu w ataku. To samo nasz kapitan.

Na środku w kolejnych meczach muszą grać Smith i Leman. Leman czasami jak jeździec bez głowy, ale jak trafi to nie ma co zbierać. Dzisiaj bardzo fajnie w ataku, bloku i przede wszystkim w zagrywce. Olbrzymie problemy sprawiał przyjmującym Chemika. Smith wiadomo. Z każdej piłki sobie poradzi.

Na przyjęciu znowu dobre wejście Buszka, tak jak w Gdańsku. Ja wiem, że w każdym meczu ze 3,4 czapy dostanie. Ale przynajmniej nie boi się atakować mocno. Dzisiaj w ataku 75%  :D

Na ataku Schulz. I tyle w temacie. Kuba tylko na krótkie zmiany.

No i rozegranie. Jestem pełen uznania dla Łukasz. Chłopak trenuje z zespołem od 5 dni a  widać było zgranie przyjnajmniej 2,3 miesięczne.

Ktoś wie czy Szerszeń jakaś kontuzja? Bo jak nie to nie wiem co trener miał na myśli mieć w składzie 5 środkowych i tylko 3 przyjmujących.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 12, 2018, 23:26:37 pm »
Chyba że będziemy grać Buszkiem, dziś tylko 8 ataków ale 75%.
Przyjmował połowę mniej od Tibo i Luke'a ale najlepsze procenty w tym elemencie. To był najlepszy mecz Buszka w tym sezonie i trzeba go rozważyć do 6 na mecz z Cuprum, a w zasadzie nie widzę innej możliwości.

Tibo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 12, 2018, 23:30:11 pm »
Buszek wyglądał dziś o niebo lepiej od Miki.
Na razie to chyba jedyna możliwa opcja. Od czasów informacji o odmowie dla szerszenia już żadnych wieści nie było słychać, a przydałby się bardzo, bo pokazywał kilkukrotnie że radzi sobie całkiem nieźle, jeśli da mu się szansę. Niestety zagrał w lidze chyba ze 2 razy.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2018, 23:32:12 pm wysłana przez Tibo »

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 13, 2018, 07:11:56 am »
Pierwszy sukces Igły. Ściągnięcie Kozuba. Ten gościu to perełka. Musi grać. Sezon i tak stracony. Reszta bez kondycji. Sił starcza na dwa sety. Wszyscy będący pod opieką poprzedniej ekipy bez formy. Przetrenowani czy niedotrenowani to pytanie do specjalistów.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 13, 2018, 08:29:53 am »
Pierwszy sukces Igły. Ściągnięcie Kozuba. Ten gościu to perełka. Musi grać. Sezon i tak stracony. Reszta bez kondycji. Sił starcza na dwa sety. Wszyscy będący pod opieką poprzedniej ekipy bez formy. Przetrenowani czy niedotrenowani to pytanie do specjalistów.
Z tego co mi wiadomo to rozmowy w sprawie Kozuba toczyły się już jak jeszcze był Górski prezesem. Ignaczak dokończył po prostu  rozmowy.

Czekam aż wróci Masłowski i Szerszeń będzie mógł grać z Rossardem.

krisT

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 297
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 13, 2018, 08:49:41 am »
Widzę że wszyscy czekają na powrót Masłowskiego i zestawienie w przyjęciu: Rossard, Szerszeń , Masłowski. Coś czuję że byłaby niezła strzelnica, bo żaden z nich asem w tym elemencie nie jest. Ale cóż nam zostało chyba tylko zamiana Miki na Buszka. Rafał dostaje wiele czap ale gdyby dano mu prawdziwą szansę to myślę że nabrał by pewności i byłby o niebo lepszy od Miki (już jest).

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 13, 2018, 09:03:29 am »
oprócz zmiany Miki na Buszka konieczna wydaje się zmiana Smitha za Możdżonka ... przykro to mówić, ale patrząc się na szybkość poruszania się Możdzonka i jego flegmatyczność aż prosi się aby na rozegraniu grał już tylko Kozub. Gra wygląda gorzej niż wczorajszy wynik ze słabiutką Bydgoszczą ... trochę długo nie ma progresu jak na pracę nowego trenera..a może po prostu ten zespół jest tak źle skomponowany i słaby, że w tym sezonie już nic nie będzie z chociaż "średniego" grania?  ... czas już myśleć o przyszłości

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 13, 2018, 09:22:59 am »
Widzę że wszyscy czekają na powrót Masłowskiego i zestawienie w przyjęciu: Rossard, Szerszeń , Masłowski. Coś czuję że byłaby niezła strzelnica, bo żaden z nich asem w tym elemencie nie jest. Ale cóż nam zostało chyba tylko zamiana Miki na Buszka. Rafał dostaje wiele czap ale gdyby dano mu prawdziwą szansę to myślę że nabrał by pewności i byłby o niebo lepszy od Miki (już jest).

Zgoda że przyjęcie będzie gorsze, ale co z tego jak Mika dobrze przyjmie, ale z pajpa nie zaatakuje a z lewego nie skończy? Szerszeń pewnie zrobi kilka asów, przyjmie nad siebie ale i będzie kończył trudne piłki. Uważam że warto spróbować i dać chłopakowi grać w kontekście przyszłego sezonu.

Wyrzucenie Stoczni dużo zmienia in plus w Naszej sytuacji będziemy tracić 5 pkt do 7 miejsca a do 6 - 8 pkt. Więc są szanse jeszcze na play offy.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 13, 2018, 09:35:42 am »
...a może po prostu ten zespół jest tak źle skomponowany i słaby, że w tym sezonie już nic nie będzie z chociaż "średniego" grania?  ... czas już myśleć o przyszłości

Czas przyjąć to do wiadomości (dla tych, którzy wcześniej tego nie zauważyli). Nie ma się co łudzić, ale...walczyć o połowę tabeli. Taki mamy klimat w tym sezonie. Cokolwiek powyżej tego będzie już sukcesem. Trochę taka praca u podstaw. Po takim "trzęsieniu ziemi", jakie mamy w tym sezonie trzeba po prostu zacząć spokojną pracę od podstaw. Nic nie poradzimy na to, że odbywa się to o przynajmniej 2 lata za późno. Co z tego, że te 2 lata temu mniej by bolało. To się już nie wróci.
Ja mam tylko jeden apel do drużyny...do trenera, bo po wczorajszym meczu chodzą słuchy o jakimś zakazie udzielania wywiadów przez zawodników.
Panowie, nie zamykajcie się na kibiców. Nie tędy droga. Więź ze swoimi kibicami trzeba pielęgnować i non stop budować. Szczególnie z takimi kibicami, którzy przychodzą na Podpromie. To zawsze był inny kibic, niż w każdej innej hali w Polsce. Warto to brać pod uwagę. I warto też otwarcie zweryfikować nadmuchane oczekiwania. Będzie szczerzej, przejrzyściej i w efekcie końcowym korzystniej dla budowania od podstaw, ale już w zupełnie nowych warunkach (bo nigdy my wszyscy nie zmierzyliśmy się z taką sytuacją, z jaką mamy teraz do czynienia) atmosfery tej specyficznej hali.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 13, 2018, 09:48:26 am »
Ja mam tylko jeden apel do drużyny...do trenera, bo po wczorajszym meczu chodzą słuchy o jakimś zakazie udzielania wywiadów przez zawodników.
Tu chyba nie chodzi o "zakaz", tylko wyciszenie się i chwilowe oderwanie od mediów - zarówno czytanie jak i udzielanie wywiadów.
Zauważcie, że ostatnie 2 tygodnie to znacznie mnie artykułów i nagłówków z "Resovia" - tak jak by dawano nam czas i chwilę spokoju na poukładanie tego bajzlu od nowa. Może też wyciszeniu szumu w koło nas pomogła sprawa Stoczni i transferów do Onico.