Autor Wątek: Asseco Resovia sezon 2023/2024  (Przeczytany 45082 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 02, 2023, 19:35:54 pm »
Dobry mecz. Ciekawy i stojący na niezłym poziomie. Resovię oglądało mi się bardzo fajnie.
Moim mvp był dziś Paweł Zatorski. Przy takim przyjęciu (Zator+Louati) Fabian mógł grać co chciał.
Jasinek Louati nareszcie przekonujący w ataku.
Brawo Resovia.
Skra przegrała, ale zaprezentowała się co najmniej dobrze. Tylko 4 bloki Resovii wystawia Skrze bardzo dobre świadectwo.
------------------------------------------------------------
O jednym zawodniku pisałem do tej pory niewiele, a Karol Kłos to niesamowita postać. Ten facet wygrał już niemal wszystko, ale energii i chęci do gry może mu zazdrościć cała liga. Widać radość! Niech tym zaraża cały zespół. Jestem pełen podziwu dla Karola. Brawo, brawo, brawo!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2023, 19:44:10 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 02, 2023, 19:44:45 pm »
Solidne spotkanie z obydwu stron. Już w pierwszych akcjach wiele się działo, a to gwóźdź DeFalco a to czapa Bartłomieja Lemańskiego na Boyerze. Bardzo dobrze zagrywał i rozgrywał Fabian Drzyzga a bezlitosny dla byłych kolegów był Karol Kłos kończąc ostatnie piłki w drugim i trzecim secie.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 03, 2023, 13:56:47 pm »
Bardzo fajny  w spokojny mecz, bez przestojów. Zatroski przyjęcie pierwsza klasa. Defalko super, Francuz też super no i Fabian tez super. Jest taka zależnośc jak defalko i Fabian grają dobrze to wygrywamy, jak chociaż jeden gra dobrze to też wygrywamy a jak obaj grają źle to przegrywamy.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 03, 2023, 16:13:33 pm »
Świetny poziom przyjęcia, bez głupich błędów, przestojów, przyjemny meczyk. Za to nie rozumiem co się dzieje z blokiem? W Lubljanie było normalne, a wczoraj znów kiepściutko.
W końcu.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 03, 2023, 17:06:54 pm »

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 05, 2023, 20:22:43 pm »
Zwycięzców się nie sądzi i to chyba najlepsza puenta do dzisiejszego pojedynku. Ambitnie grające Katowice bliskie były wygrania chociaż jednego seta i szczerze mówiąc... trochę im się należało. Mam też niemałe wątpliwości co do postawy panów z gwizdkami, którzy podjęli kilka, co najmniej kontrowersyjnych, decyzji.
Po rzeszowskiej stronie: solidny występ Klemena Cebulja, który pociągnął zagrywką drugą partię i Louatiego. Boyer wpadł w sinusoidę, widowiskowe zagrania przeplatał fatalnymi. Pora na Radom, mam nadzieję, że klątwa najbliższych rywali podopiecznych GM jeszcze trochę potrwa  ;).
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 05, 2023, 20:30:19 pm »
Czy to ten Kvalen którego pozbyliśmy się przed tygodniem? Facet nie zagrał chyba w ani jednym meczu przyjeżdża z Katowicami i tłucze nam 15 punktów po tygodniu trenowania w Katowicach... obsługę kadry mamy zawalistą... latami kupowaliśmy kontuzjowanych zawodników a jak spożywamy się gości to grają jak z nut w innych klubach. Co za pecha my zatrudniamy w sekcji doboru kadry? Albo to usunięty albo klub nic nie osiągnie kolejny sezon.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 05, 2023, 21:14:25 pm »
Ale co sobie pośpiewałem, to moje!
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 05, 2023, 22:51:34 pm »
Plusem dalej przyjęcie, może to już na stałe?
Gramy bez rezerwowego atakującego, Kuby Buckiego w tym sezonie nie ma. Cały zespół skorzystał by na przestawieniu Cebula, i większej rotacji Staszewskim na przyjęciu.
Bronimy prawie dwa razy mniej piłek niż Katowice, w bloku gramy podobnie, z dobrym przeciwnikiem (Trentino) to będzie przykro wyglądało.
W końcu.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Asseco Resovia sezon 2023/2024
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 06, 2023, 08:43:30 am »
Ten nasz trener nie ma dobrego oglądu zawodników. Pamiętam jak wjednym meczu przy zagrożeniu wyniku wszedł Kwalen. Spisał się bardzo dobrze i nigdy więcej nie wszedł na boisko niena było sprzedać kogoś innego. Bucki, Staszewski mają spełniać rolę wejścia i dobrego serwowania ale to zupełnie się nie sprawdza. Co Oni robili przez okres przygotowywawczy. Szkoda Kwalena. My zawsze pozbywamy się zawodników perspektywicznych i później patrzymy jak świertnie spisują się w innych klubach.
Wczorajsze męki zakończone pozytywnie i to jest fajne.