Autor Wątek: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 359058 razy)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #550 dnia: Kwietnia 24, 2013, 20:10:20 pm »
Wszyscy mówią tylko o zmienniku dla Lotmana - ludzie, pamiętajcie, że Alek to też tylko człowiek i ma ograniczone możliwości. On również potrzebuje zmiennika, bo kiedy ma słabsze chwile lub nie daj Bożę! kontuzje to jesteśmy w czarnej du...
Dla mnie najważniejsze jest właśnie to jakiego zmiennika będzie miał Alek. Nie możemy sobie pozwolić na to, że znów coś się wydarzy i bęziemy grali na dwóch przyjmujących bez przerwy, zwłaszcza, że w tym sezonie nie było na pierwszym miejscu odejścia na prawe, a raczej te ciężkie piłki zostały rozłożone między lewe i prawe skrzydło. Mam nadzieję, że nasi Panowie działacze myślą podobnie jak ja i sprowadzą jakąs fajną alternatywę dla Alka.
Seize the day or die regretting the time you lost.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #551 dnia: Kwietnia 24, 2013, 20:15:11 pm »
Tak od siebie chciałam dodać, że z tego co pamiętam to w audycji radiowej mówione było, że to nie będą żadne gwiazdy.
Z drugiej strony Góral zapowiedział znaczące wzmocnienie.
Więc może jakiś znaczący ruch na przyjęciu zostanie wykonany.
Bona pozostałych pozycjach nic znaczącego nie przewiduję.

Itka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 135
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #552 dnia: Kwietnia 24, 2013, 20:22:38 pm »
a co z Dryją? w końcu został wypożyczony tylko na rok do Inżynierów. Jeśli Grzyb odejdzie to środkowy jak znalazł.

P.B

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #553 dnia: Kwietnia 24, 2013, 20:23:22 pm »
He, he...Wy się tu rozdrabniacie - licytując: Leon, czy Conte - a okazuje się, że chodzi o "parkę z asów":
http://sport.wp.pl/kat,33558,title,Resovia-ma-byc-mocniejsza-Beda-hity,wid,15521948,wiadomosc.html

 ;D ;D ;D

kanap

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 175
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #554 dnia: Kwietnia 24, 2013, 20:24:58 pm »
Dla mnie ostatecznie przyjęcie może wyglądać tak: Akchrem, Lotman, Ricardo Lucarelli, Nikołaj Penczew

Bułgar w przyjęciu nie jest gorszy od Lotmana, a w ataku zdecydowanie jest lepszym zawodnikiem, zagrywkę też na mocną z wyskoku. I na razie jeszcze gwiazdą nie jest.

Rantepsz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #555 dnia: Kwietnia 24, 2013, 20:30:28 pm »
Ja myślę, że jeśli tylko Antiga się zdecyduje to on będzie jednym z nowych nabytków. Zwróćcie uwagę co Andrzej mówił w Radiu Rzeszów - że priorytetem będzie pozyskanie kogoś, kto bardzo dobrze przyjmuje flota dołem (nowe przepisy) po czym jako przykład takiego zawodnika podał Stefka właśnie.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #556 dnia: Kwietnia 24, 2013, 20:31:09 pm »
Nie wiem co się dzieje, ale gdy mam gotową odpowiedź i chcę wysłać, to nagle nie jestem zalogowany i wszystko d...li biorą! I od nowa zaczynam pisanie. Czy są jakieś ograniczenia czasowe?

Wcześniej podany skład marzenie, traktować proszę jako tzw. oszczędnościowy, ale... pan Góral powiedział, że mamy słabych zmienników na przyjęciu, że tu trzeba to zmienić i wchodzący powinien poprawić ten element, poprawić jakość przyjęcia.

Myślę, że to będzie jednak znaczący transfer i możemy się spodziewać wzmocnienia. Kto to będzie, nie mam pojęcia.
paula16; umocniłaś mnie w tym przekonaniu.




krzysiu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #557 dnia: Kwietnia 24, 2013, 20:31:41 pm »
Tylko , że te przepisy na razie nie wchodzą :) A co do przyjęcia zaproponowanego przez Kanapa jest ono nie możliwe i nawet ze szkodą dla Lucarelliego bądź Pencheva.

Rantepsz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #558 dnia: Kwietnia 24, 2013, 20:34:58 pm »
Na razie nie wchodzą ale to wiadomo od niedawna a kontrakt już może być podpisany. I pytanie czy na pewno nie wejdą.

kanap

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 175
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #559 dnia: Kwietnia 24, 2013, 20:40:59 pm »
Jaką szkodą ja uważam że Penczew spokojnie może wygryźć z pierwszej szóstki Lotmana. Tak jak napisałe przyjęcie ma bardzo dobre a dodatkowo jest lepszy o Amerykanina w ataku, tylko pytaniem pozostaje czy jest w stanie radzić sobie z rywalizacją, w Kielcach miał pewne miejsce w wyjściowym składzie i grał dobrze. W Rzeszowie nikt by mu tego nie zagwarantował.