Autor Wątek: ZAKSA Kędzierzyn - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 21304 razy)

Merckxes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 108
Odp: ZAKSA Kędzierzyn - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 19, 2008, 19:41:30 pm »
Powiem tyle - brak bloku, brak przyjęcia i do tego tragicznie grający Hernandez, który powinien zejść już po pierwszym secie. Cały czas albo wpadał w siatke, albo nie zdążał do bloku :-\ To tyle ode mnie

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: ZAKSA Kędzierzyn - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 19, 2008, 19:43:40 pm »
fakt przegrali...przegrali w fatalnym stylu ale nie przesadzajcie że Gwiazdki że z czym do play-off...chwila przypomnijcie co mówiliście po meczu z Olsztynem czy z Jastrzębiem chłopaki na treningach harują jak (za przeproszeniem) "bure suki" więc dajcie im jak i trenerowi wolną rękę...

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: ZAKSA Kędzierzyn - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 19, 2008, 19:46:25 pm »
Na dzień dzisiejszy to tragicznie wygląda, ale póki co osądzać i krytykować nikogo nie będę, wstrzymam się z tym do play-offów. Jak tam będzie dobrze to wybaczę te upokorzenia.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: ZAKSA Kędzierzyn - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 19, 2008, 19:46:43 pm »
No i pograne...

Dziekuje Resovii za gowniana gre, za zero zero zero walki.
Po 2 secie jak ich doszla Zaksa na po 17 spuscili glowy juz do konca meczu.

Dobze zagral tylko Gierek, ale cos jest chyba nie halo skoro naszym najlepszym zawodnikiem okazuje sie ten, ktory gra 1 seta. Schodzi Wika bo nic nie gra, zeby zaraz wejsc za Mitrovica z powrotem.
A ja sie pytam gdzie jest Piotrek Łuka!!!

Zero koncepcji gry, mierne przyjecie wylaczalo gre srodkiem.
Rozegranie nie najlepsze, prawie nigdy na pojedynczy blok, Perłowski to powinien podziekowac i sam poprosic o zmiane.

Oivanen 2 sety do niczego- po kazdej akcji podchodza do niego zawodnicy i pocieszaja jak male dziecko, a jak koles gowno gra ty wypad do kwadratu a nie glaszcza go jak dziecko, ktore skaleczylo sobie paluszek. Tylko mi szkoda Pawła Papkego...
Koncowki jak juniorzy...

Tragedia- ale czego mozna sie bylo spodziewac po kiepskiej grze w poprzednim meczu?
A ja w nich wierzylem, zeby nie bylo, ze jestem negatywnie nastawiony na stracie.
Otworzyli mi oczy po tym meczu- a ja sie glupi cieszylem ze wygrali z kiepskim olsztynem, juz tydzien temu byla bida z gra, a dzisiaj nasoi pokazali swoja prawdziwa twarz, w meczu z dobrym rywalem.
Brawo Zaksa- bez wielkich nazwisk, super gra, nie wierzylem za bardzo w Stelmacha a tu zaskakuje cala siatkarska Polske na plus. Gratuluje i zycze powodzenia dalej.

Z tak gra nasi moga walczyc o piatke a nie o medal.
DO ROBOTY!!! I nie patrzec wstecz bo to nic nie daje. Wezcie sie do roboty Panowie!!!


kolus2

  • Gość
Odp: ZAKSA Kędzierzyn - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 19, 2008, 19:55:08 pm »
Trzymam nadal kciuki szkoda tylko że mecz oddany bez walki
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2008, 20:03:31 pm wysłana przez kolus2 »

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: ZAKSA Kędzierzyn - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 19, 2008, 20:03:05 pm »
kopia poprzedniego spotkania tylko gorzej, te same sytuacje, taka sama beznadzieja Wiki (identyczne ataki w aut), Oivanena (to samo)
Oivanen bardzo słabo zaczął ale potem było dobrze, natomiast Wika jak słusznie komentatorzy powiedzieli cień zawodnika, snuł się po boisku, czemu Łuka (MVP) ostatniego spotkania nie dostał szansy???
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2008, 20:48:32 pm wysłana przez pk+ »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: ZAKSA Kędzierzyn - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 19, 2008, 20:44:20 pm »
No i pograne...

Dziekuje Resovii za gowniana gre, za zero zero zero walki.
Po 2 secie jak ich doszla Zaksa na po 17 spuscili glowy juz do konca meczu.

Dobze zagral tylko Gierek, ale cos jest chyba nie halo skoro naszym najlepszym zawodnikiem okazuje sie ten, ktory gra 1 seta. Schodzi Wika bo nic nie gra, zeby zaraz wejsc za Mitrovica z powrotem.
A ja sie pytam gdzie jest Piotrek Łuka!!!

Zero koncepcji gry, mierne przyjecie wylaczalo gre srodkiem.
Rozegranie nie najlepsze, prawie nigdy na pojedynczy blok, Perłowski to powinien podziekowac i sam poprosic o zmiane.

Oivanen 2 sety do niczego- po kazdej akcji podchodza do niego zawodnicy i pocieszaja jak male dziecko, a jak koles gowno gra ty wypad do kwadratu a nie glaszcza go jak dziecko, ktore skaleczylo sobie paluszek. Tylko mi szkoda Pawła Papkego...
Koncowki jak juniorzy...

Tragedia- ale czego mozna sie bylo spodziewac po kiepskiej grze w poprzednim meczu?
A ja w nich wierzylem, zeby nie bylo, ze jestem negatywnie nastawiony na stracie.
Otworzyli mi oczy po tym meczu- a ja sie glupi cieszylem ze wygrali z kiepskim olsztynem, juz tydzien temu byla bida z gra, a dzisiaj nasoi pokazali swoja prawdziwa twarz, w meczu z dobrym rywalem.
Brawo Zaksa- bez wielkich nazwisk, super gra, nie wierzylem za bardzo w Stelmacha a tu zaskakuje cala siatkarska Polske na plus. Gratuluje i zycze powodzenia dalej.

Z tak gra nasi moga walczyc o piatke a nie o medal.
DO ROBOTY!!! I nie patrzec wstecz bo to nic nie daje. Wezcie sie do roboty Panowie!!!


Oj, Stary ale masz teraz przerąbane! Jak śmiesz podnosić jakąkolwiek krytykę na "święte krowy" i nasze gwiazdeczki, które kolejny raz przechodzą obok meczu. Kwestia czasu a zostaniesz odsądzony od czci i wiary oraz "ukrzyżowany" przez kol. "majera" i innych sekciarzy na tym forum.
Straszny zawód! I na koniec, dwa pytania: CZY WYGRALIŚMY MECZ Z MIKKO W WYJŚCIOWEJ 6-tce??? DLACZEGO NIE ZAGRAŁ IVAN - WOICKI JEST BEZ FORMY.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: ZAKSA Kędzierzyn - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 19, 2008, 20:48:12 pm »
No i pograne...

Dziekuje Resovii za gowniana gre, za zero zero zero walki.
Po 2 secie jak ich doszla Zaksa na po 17 spuscili glowy juz do konca meczu.

Dobze zagral tylko Gierek, ale cos jest chyba nie halo skoro naszym najlepszym zawodnikiem okazuje sie ten, ktory gra 1 seta. Schodzi Wika bo nic nie gra, zeby zaraz wejsc za Mitrovica z powrotem.
A ja sie pytam gdzie jest Piotrek Łuka!!!

Zero koncepcji gry, mierne przyjecie wylaczalo gre srodkiem.
Rozegranie nie najlepsze, prawie nigdy na pojedynczy blok, Perłowski to powinien podziekowac i sam poprosic o zmiane.

Oivanen 2 sety do niczego- po kazdej akcji podchodza do niego zawodnicy i pocieszaja jak male dziecko, a jak koles gowno gra ty wypad do kwadratu a nie glaszcza go jak dziecko, ktore skaleczylo sobie paluszek. Tylko mi szkoda Pawła Papkego...
Koncowki jak juniorzy...

Tragedia- ale czego mozna sie bylo spodziewac po kiepskiej grze w poprzednim meczu?
A ja w nich wierzylem, zeby nie bylo, ze jestem negatywnie nastawiony na stracie.
Otworzyli mi oczy po tym meczu- a ja sie glupi cieszylem ze wygrali z kiepskim olsztynem, juz tydzien temu byla bida z gra, a dzisiaj nasoi pokazali swoja prawdziwa twarz, w meczu z dobrym rywalem.
Brawo Zaksa- bez wielkich nazwisk, super gra, nie wierzylem za bardzo w Stelmacha a tu zaskakuje cala siatkarska Polske na plus. Gratuluje i zycze powodzenia dalej.

Z tak gra nasi moga walczyc o piatke a nie o medal.
DO ROBOTY!!! I nie patrzec wstecz bo to nic nie daje. Wezcie sie do roboty Panowie!!!


Oj, Stary ale masz teraz przerąbane! Jak śmiesz podnosić jakąkolwiek krytykę na "święte krowy" i nasze gwiazdeczki, które kolejny raz przechodzą obok meczu. Kwestia czasu a zostaniesz odsądzony od czci i wiary oraz "ukrzyżowany" przez kol. "majera" i innych sekciarzy na tym forum.
Straszny zawód! I na koniec, dwa pytania: CZY WYGRALIŚMY MECZ Z MIKKO W WYJŚCIOWEJ 6-tce??? DLACZEGO NIE ZAGRAŁ IVAN - WOICKI JEST BEZ FORMY.

Odbieram to pablo jako łączenie się w moim bólu. Dzięki! ;)
Ale sekciarze jeszcze w drodze wiec zlinczuja mnie pewnie dzis w nocy albo jutro rano. Bede musial z tym zyc ;D

Rich

  • Gość
Odp: ZAKSA Kędzierzyn - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 19, 2008, 20:49:41 pm »
jest już nas 3

Merckxes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 108
Odp: ZAKSA Kędzierzyn - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 19, 2008, 20:50:12 pm »
Aa jeszcze jedno - nie chce bronić Resovii, czy zwalać na kogoś winy, ale naprawde było pare sytuacji, gdzie kluczową role niestety odegrali sędziowie. No ale czego się spodziewać po arbitrach ze Śląska :-\