Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014  (Przeczytany 97741 razy)

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #220 dnia: Kwietnia 24, 2014, 09:28:20 am »
Ostatnich kilka wypowiedzi potwierdza moje spostrzeżenia, że zawiodła myśl szkoleniowa. Ja nie mam pretensji do Kowala za wczoraj ( jak cytował mnie Kanap ) tylko za cały sezon. Popatrzmy na styl gry, na rozwój zawodników z perspektywy całego sezonu. Czy drużyna Kowala robi postępy od 3 lat - NIE. Jakiekolwiek transfery przy takim stylu prowadzenia drużyny nie mają sensu. Jeżeli robi się te same błędy co roku, a dodatkowo kluczowe transfery nietrafione to nagle się coś zmieni - wątpię.
Nowy sezon nowe nadzieje i niech tak zostanie.
Drodzy i tylko jedynie dobrze dopingujący kibice - to nie jest Wasza prywatna hala i takimi tekstami o dobrych i złych kibicach wystawiacie o sobie odpowiedni komentarz. Wszyscy ludzie na hali są równi i trzeba ich tak samo szanować. 

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #221 dnia: Kwietnia 24, 2014, 09:35:58 am »
Paweł;, tak pół żartem, pół serio, a idąc na mecz z synem nie zakładałeś, że może potrwać 5 setów i np. 3 godziny? i wtedy też po trzecim secie wyszlibyście ? Mnie do tego nic, nie mój problem, nie moje pieniadze, ale czuje taki niesmak i zażenowanie, jak widzę wychodzących i to gremialnie w trakcie meczu.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #222 dnia: Kwietnia 24, 2014, 09:39:47 am »
Chyba idą zmiany - tylko czy zmieniać tylko zawodników???
Obojętnie czy skończymy ze złotem czy srebrem, to nie sądzę aby zaszły zmiany personalne! No ew. jakaś korekta na przyjęciu (pytanie czyim kosztem?!?), np. szukanie drugiego, dobrego, polskiego zawodnika ;)

A dlaczego nie będzie większych zmian?!?
1. Dla sponsorów (P. Góral) w pierwszej kolejności liczy się rozpoznawalność marki i aby mówiło się jej nazwę jak najczęściej. Nawet ze srebrem będziemy w mediach, a i LM na następny sezon też pewna;
2. Trener Kowal ma u P.Górala duże zaufanie i Właściciel ma też spore pokłady cierpliwości;
3. Koncepcja 12-tki nie do końca jest "głupia" - trzeba tylko nauczyć się jej dobrze używać - przecież to pierwszy sezon, naszego młodego sztabu z taką "bandą" dobrych i głodnych gry zawodników! Teraz popełnili sporo błędów i oby w następnym wyciągnęli wnioski!!!

Tak jak wymagamy tego od zawodników - wierzmy w zwycięstwo do ostatniej piłki ;)



« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2014, 10:11:09 am wysłana przez repres1 »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #223 dnia: Kwietnia 24, 2014, 10:17:27 am »
Zawodników mam dobrych, w tamtym sezonie też mieliśmy "bandę" dobrych grajków.
Także na siłę nie usprawiedliwiajmy trenera, który w tym sezonie sobie nie poradzi(ł). Na głębszą analizę przyjdzie jeszcze czas.
Ja, w każdym bądź razie sezonem transferowym nie myślę się ekscytować. Do tego, aby transfery pchnęły nas do przodu, potrzebny jest "mega transfer", podobny, do tego który wykonaliśmy 3 lata temu....... Na to się nie zanosi, a zatem formę budować będziemy na play-offy..........

ryzioq

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #224 dnia: Kwietnia 24, 2014, 10:59:03 am »
W kontekście Reprezentacji jeśli Wlazły będzie grał to duży plus , pokazał dzisiaj Konarskiemu kto jest numerem 1 w kraju.
Myślę że drugi dylemat Antiga też ma z głowy jeśli myślał o Igle jako libero to mecze Resovi rozwiały wszystkie wątpliwości , obrona i przyjęcie dramat , czasami mam wrażenie że libero jest od bezproduktywnego gadania z trenerem i przybijaniu "piątek".
Dzisiaj grała stara Skra świetna w zagrywce , super ustawiona w obronie i świetnie broniąca i z prawdziwym "młotem" na ataku.
My każdy widział szaleństwo i haos w obronie , jak można wierzyć w myśl trenerską jeśli Pencev który ma zagrywkę z wyskoku jest cały sezon uczony "specjalności" Resovi flocika.
Co do naszego Trenera , niestety ale sztab na czele z Andrzejem Kowalem nie potrafił przygotować drużyny mentalnie i przede wszystkim taktycznie na najważniejsze mecze sezonu.
Nadzieja umiera ostatnia ale Skra w tej formie to nie Zaksa.

Ignaczak zagrał dramat ?? a ty widziałeś co zagrał Zatorski ?? zdecydowanie najsłabszy w Skrze

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #225 dnia: Kwietnia 24, 2014, 11:14:19 am »
Zatorski przyjmuje z Antigą całe boisko , Igła tylko "swoje" i to nie zawsze , w kontekście Reprezentacji gdzie gra Kurek to chyba ma znaczenie.

tomaszek71

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 146
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #226 dnia: Kwietnia 24, 2014, 11:23:31 am »
Zatorski przyjmuje z Antigą całe boisko , Igła tylko "swoje" i to nie zawsze , w kontekście Reprezentacji gdzie gra Kurek to chyba ma znaczenie.

co prawda to prawda

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #227 dnia: Kwietnia 24, 2014, 11:26:46 am »
Paweł;, tak pół żartem, pół serio, a idąc na mecz z synem nie zakładałeś, że może potrwać 5 setów i np. 3 godziny? i wtedy też po trzecim secie wyszlibyście ? Mnie do tego nic, nie mój problem, nie moje pieniadze, ale czuje taki niesmak i zażenowanie, jak widzę wychodzących i to gremialnie w trakcie meczu.
Masz rację gdyby mecz był wygrany - pewnie spieszyłbym się mniej ;) Podstawa to - grzecznie wypowiedzieć swoje zdanie, każdy ma do tego prawo, bez jadu i atakowania innych.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #228 dnia: Kwietnia 24, 2014, 11:38:45 am »
A ja chciałbym (w imieniu całej naszej grupy)

podziękować WSZYSTKIM kibicom (zrzeszonym i niezrzeszonym, piknikom i półpiknikom) za fantastyczny doping w czasie meczu, począwszy od kolędowania.

Widziałem już trochę na Podpromiu - i np. hymn Resovii nigdy nie był śpiewany tak głośno i tak powszechnie jak w ciągu ostatnich dwu dni, (mimo, że wczoraj zabrakło tekstu na telebimie).

Niewątpliwie kibice Resovii są już dzisiaj nie tylko mistrzami Polski ale Europy czy wręcz Świata. :)

Na boisku też zdobędziemy Mistrza! Do zobaczenia na piątym meczu na Podpromiu:)

Kto się nigdy nie podda?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2014, 11:43:22 am wysłana przez fanzwawy »

kanap

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 175
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #229 dnia: Kwietnia 24, 2014, 12:16:06 pm »
Ignaczak zagrał dramat ?? a ty widziałeś co zagrał Zatorski ?? zdecydowanie najsłabszy w Skrze
niestety, ale twoje wyobrażenia nie mają pokrycia w statystykach Zatorski 64% pozytywnego, 43% perfekcyjnego przyjęcia. zawsze Resovia może osłabić rywali wystarczy sprowadzić Zatorskiego (Skra) i Wiśniewskiego (ZAKSa).