Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014  (Przeczytany 97742 razy)

KasiaPR

  • Gość
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #250 dnia: Kwietnia 24, 2014, 16:17:59 pm »
Z prostych słów wyciągacie zbyt dalekoidące wnioski. Przecież tu nie chodzi o to że nie można od drużyny wymagać i jej krytykować bo owszem można i trzeba.

Jednak łatwiej jest się utożsamiać z wygranymi niż z przegranymi. Taki jest sport i sukces może nie trwać wiecznie i o tym trzeba pamiętać nawet wychodząc z hali.

Jak zagrali wszyscy widzieli ale to, że wyjdziemy przy 23:15 dla przeciwnika niczego nie zmieni. Chociaż każdy pewnie marzył o tym by się wrócić z parkingu na kolejnego seta.


biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #251 dnia: Kwietnia 24, 2014, 16:29:34 pm »
Przepraszam, ale zostały napisane głupie słowa, które ciężko zinterpretować inaczej niż tak jak tutaj uczyniono. To nie są zbyt dalekoidące wnioski, słowa jako osoby reprezentującej klub dalekoidące.

Problem jest taki że kibice zostali łatwo zdiagnozowani, pytanie czy można stwierdzić siatkarze dali dupy, czy znowu napiszemy że walczyli na 100%, tylko się nie udało?

Lewy21

  • Gość
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #252 dnia: Kwietnia 24, 2014, 16:35:04 pm »
Lepiej niech Pani zmieni miejsce pracy na Kędzierzyn, Bełchatów itp. tam są rewelacyjni kibice, a to, że najwyższą frekfencję w całej lidze ma Rzeszów, to przypadek i zasługa osoby od PR-u, a jedyni słuszni kibice Resovii to Ci z KK.

Najpierw Pan Veres , Pan Kowal, teraz Pani Katarzyna, najlepsi z najlepszych w swoim fachu, pokazali co sądzą o swoich kibicach - brawo dla Państwa!!!

Suchy

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
  • L3 R9 M27
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #253 dnia: Kwietnia 24, 2014, 16:45:07 pm »
ej czy może mi ktoś podrzucic linka albo zacytowac co o kibicach mowił Veres albo Kowal, bo juz niejednokrotnie jest o tym wzmianka na forum a jakoś mi to umknęło i nie jestem w temacie. dzieki z góry

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #254 dnia: Kwietnia 24, 2014, 16:46:46 pm »
A ja nie widzę powodów do oburzenia słowami Kasi.
Kasiu, masz moje pełne poparcie.
Wiele uwag krytycznych kieruję do zawodników, trenerów, działaczy. Jeśli myślimy o partnerskich relacjach, nie powinniśmy się obrażać, gdy klub przesyła nam swoje uwagi. Można dyskutować czy są one słuszne. Można z nimi polemizować, ale nie ma powodów, żeby się oburzać.
Nie obraziłem się na Veresa za odrobinę krytyczną wypowiedź. Cieszę się, że Kasia zabrała głos w dyskusji.
Porażki też muszę wziąć na siebie. Od początku do końca.
Kiedyś poruszę szerzej tegoroczne relacje zawodnicy - kibice, bo zmierzają one (moim zdaniem) w bardzo złym kierunku. Ten kierunek trzeba w przyszłym sezonie odwrócić, ale nie jest dobrą metodą kopanie leżącego. Nie dziś.
Odróżniam kibica od widza.
Cytat, który przytoczyła Kasia zabolał szczerością i trafnością. Jeśli godnie chcę uścisnąć dłoń swoim resoviackim przyjaciołom po sukcesie, muszę znaleźć czas, żeby uścisnąć im dłoń także w chwili klęski. Razem wygrywamy i razem przegrywamy.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

immpredecibles

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
  • W mym sercu zawsze RESOVIA!
    • resovia.rzeszow.pl
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #255 dnia: Kwietnia 24, 2014, 16:47:23 pm »
Sztab i zawodników można mieszać z błotem, ale że kibice dali dupy to już nie można napisać?
Ktoś mądry kiedyś powiedział(nie pamiętam kto), że jeśli wymagasz by ktoś dawał z siebie 100%, najpierw ty pokaż, że dajesz z siebie maksimum.
Wina leży po obu stronach, każdy ma po części trochę racji. Im szybciej to zrozumiecie, tym szybciej zakończą się te kłótnie.

Repres - 100% racji.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2014, 16:51:53 pm wysłana przez Karolina »

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #256 dnia: Kwietnia 24, 2014, 16:47:54 pm »
A ja mimo wszystko Kasię rozumiem. Ja też miałam łzy w oczach. Z jednej strony przez chłopaków, bo liczyłam na więcej niż 0:3 i to w takim stylu, z drugiej dlatego, że na postawie wychodzących kibiców się zawiodłam.
Każdy z nas chciałby być częściej dumny niż wierny. Bez względu na to czy ma karnet w C4, B3, czy może każdorazowo kupuje bilet. Jednak nasza Drużyna potrzebuje teraz naszej wierności i naszej wiary. Do ostatniej piłki...
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #257 dnia: Kwietnia 24, 2014, 17:04:13 pm »
... Kim Pani jest, aby wypisywać takie rzeczy? Skoro kibic wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze na bilet/karnet, to ma prawo przyjść na mecz i wyjść z niego kiedy chce, czy to się komuś podoba, czy nie, to jest zbujeckie prawo kibica/osoby płacącej za bilet.

Naprawdę tak myślisz... Owszem wyjść można ale owczy pęd na parking bo się "zabawka do wygrywania zepsuła" ? Repres ma rację kibic i widz to inne osoby...
... Szkoda bo zawodnicy nie zasłużyli na taki gest.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2014, 17:05:45 pm wysłana przez d74 »

Totmes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 218
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #258 dnia: Kwietnia 24, 2014, 17:05:14 pm »
Temat dyskusji całkowicie zszedł z meczu na kibicowanie, czyli inny wątek. Kończąc ten temat; kibice meczu nie przegrali, gdyby nawet był najlepszy doping w historii to wątpię, żeby nasi wygrali- są bez formy.
Szkoda mówić o walce, bo żeby była walka to poziom drużyn musi być zbliżony- obecnie niestety nie jest.
My od dwóch sezonów gramy taką rąbankę- ubiegłoroczny finał siatkarsko był bardzo brzydki, ale się udało- mieliśmy poszukiwać nowego stylu- tylko, że w połowie drogi zawróciliśmy. Szkoda, że nasz sztab trenerski, ma tak bardzo analityczne podejście do sportu, czyli minimalizowanie ryzyka we wszystkich elementach, od rozegrania po zagrywkę- efekt jeden może być takiego działania upraszczanie gry do podstawowych elementów- rozegranie prawo-lewo, jedna czy dwie formy środka, bezpieczna zagrywka. Kiedy pojawił się ciężki przeciwnik, to nagle się okazuje, że nasz asortyment zagrań nie wystarcza i trzeba próbować grać- to czego nie grali cały sezon- efekt błędy niedokładności.
Rozumiem co m.in repres pisał już na początku sezonu- dlaczego gramy tak słabo na zagrywce- kto jak kto, ale Kowal powinien pamiętać co dała mu zagrywka w pierwszym jego sezonie mistrzowskim.
Wiadomo, kiedy czegoś nie ćwiczysz to wychodzisz z wprawy, a w siatkówce na wysokim poziomie musi wszystko być ugruntowywane godzinami powtórzeń zagrań. Siatkówka to nie piłka nożna, tutaj musi wszystko chodzić jak w zegarku.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2014, 17:19:46 pm wysłana przez Totmes »

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - finał Plus Ligi 2013/2014
« Odpowiedź #259 dnia: Kwietnia 24, 2014, 18:04:57 pm »
Sztab i zawodników można mieszać z błotem, ale że kibice dali dupy to już nie można napisać?

Proszę pokaż mi krytykę sztabu i zawodników przez Kasię, czy kogokolwiek z klubu? Bo ja mogę od niej usłyszeć że zawodnicy dali z siebie 100% i będziemy walczyć, ot takie kolorowe słówka. Bądźmy sprawiedliwi.

Sam wielokrotnie piętnowałem takie postępowanie, czy też gorszy doping, tylko ja również piętnuje opierniczanie się na boisku, przechodzenie koło meczu, nie zostawianie serducha na boisku przez siatkarzy, głupie decyzje trenera, to się nazywa równowaga, nie można o żadnym elemencie zapominać.