Autor Wątek: Ukraina  (Przeczytany 69385 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Ukraina
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 26, 2014, 08:54:43 am »
...sytuacja nabiera dynamiki...Najpierw próba wysadzenia ze stołka Prezesa WKK przez W-ce, a teraz bojaźń W-ce o własny stołek. Prawie jak na Ukrainie...  :)

Jak patrzę ostatnio na naszą zagrywkę to my się faktycznie nią bronimy ;)

Jeśli Pablo faktycznie wychodzi z takiego założenia, biorąc pod uwagę naszą grę, to w tym miejscu muszę się zgodzić. Nasza zagrywka to faktycznie element obrony i to takiej przypominającej obronę...Częstochowy.  ::)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Ukraina
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 26, 2014, 09:24:21 am »
...sytuacja nabiera dynamiki...Najpierw próba wysadzenia ze stołka Prezesa WKK przez W-ce, a teraz bojaźń W-ce o własny stołek. Prawie jak na Ukrainie...  :)



To żadna bojaźń, nas z Prezesem łączy szorstka przyjaźń ;)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Ukraina
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 26, 2014, 10:08:48 am »
...zapachniało lewicą  :o
O uile mnie pamięć nie myli to taka sama przyjaźń łączyła Leszka Milera i Olka Kwaśniewskiego...
Ja chyba muszę dokładniej zbadać struktury i korzenie Członków i Zarządu WKK  ;) :)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Ukraina
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 26, 2014, 11:03:51 am »
.. i ze względu na tą przyjaźń i  wynikającą z niej troskę chciałem, koledze Prezesowi oszczędzić wrażeń i przejąć stery, po prostu: nie chcem, ale muszem 8)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Ukraina
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 26, 2014, 11:06:31 am »
No to teraz rozumiem, dlaczego kolega vice tak się ekscytował zamachem stanu na Ukrainie.
Cholera, muszę szybko jakiś Berkut stworzyć, bo mi kolega vice podburzy młodzież w postaci stażysty (młodzi łatwo stają się ofiarami demagogii) no i zaczynam szukać oparcia u naszego oligarchy Krzysztofa.
Spytam też kolegę vice - kto za kolegą stoi, czyżby kibice ZAKSY? Muszę ten wątek sprawdzić, bo mam pewne poważne przesłanki, by tak sądzić, tym bardziej, że znam pewne kompromitujące kolegę fakty. 
Niemniej pragnę poinformować, że nie mam w domu złotych kranów.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Ukraina
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 26, 2014, 11:14:31 am »
No to teraz rozumiem, dlaczego kolega vice tak się ekscytował zamachem stanu na Ukrainie.
Cholera, muszę szybko jakiś Berkut stworzyć, bo mi kolega vice podburzy młodzież w postaci stażysty (młodzi łatwo stają się ofiarami demagogii) no i zaczynam szukać oparcia u naszego oligarchy Krzysztofa.
Spytam też kolegę vice - kto za kolegą stoi, czyżby kibice ZAKSY? Muszę ten wątek sprawdzić, bo mam pewne poważne przesłanki, by tak sądzić, tym bardziej, że znam pewne kompromitujące kolegę fakty. 
Niemniej pragnę poinformować, że nie mam w domu złotych kranów.

...bo mam platynowe...  ;D

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Ukraina
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 26, 2014, 11:17:17 am »
No to teraz rozumiem, dlaczego kolega vice tak się ekscytował zamachem stanu na Ukrainie.
Cholera, muszę szybko jakiś Berkut stworzyć, bo mi kolega vice podburzy młodzież w postaci stażysty (młodzi łatwo stają się ofiarami demagogii) no i zaczynam szukać oparcia u naszego oligarchy Krzysztofa.
Spytam też kolegę vice - kto za kolegą stoi, czyżby kibice ZAKSY? Muszę ten wątek sprawdzić, bo mam pewne poważne przesłanki, by tak sądzić, tym bardziej, że znam pewne kompromitujące kolegę fakty. 
Niemniej pragnę poinformować, że nie mam w domu złotych kranów.

Kurna chata, człowiek tu w trosce, że kolega Prezes nie domaga, a tu takie potwarze! Kolego Prezesie nie chcecie nie będę Was chronił, trudno najwyżej doznacie wrażeń jak Julka, chciałem pomóc ;)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Ukraina
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 26, 2014, 13:47:09 pm »
I tak oto z poważnej dyskusji zrobiła się komedia ;)
oby nie tragikomedia ;P

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Ukraina
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 26, 2014, 15:37:23 pm »
O matko jedyna ::)! leon, muszę przyznać że pewna osoba bardzo się myliła co do Ciebie. Ty nie jesteś męczący. Ty jesteś upierdliwy :P. O resowiakuzwawy to ja już nie wiem co pisać i co mysleć. Drugi Lechu :P. Jestem ZA, a nawet PRZECIW ;D
Od kwesti ukraińskich do zagrywki. Hmm!!?? No dobrze. Nie chcę się powtarzać n-ty raz ale że WAS MORDY lubię to zrobię to jeszcze ten jeden raz. Chociaż nie wiem czy to ma sens i czy odniesie jakiś skutek, bo już prędzej tak oczywiste rzeczy pojęłaby ........... O qwa! Ale bym pojechał w "represowskim" tonie. Dobrze że się w ostaniej chwili zrefletowałem. Uffffffff!!

A więc:
1/ zaiste drużyna zagrywająca jest z definicji drużyną broniącą, drużyną w defensywie (nikt mi tutaj chyba nie powie że czarne jest ......... białe, a białe jest ........ czarne :P)
2/ zaiste mecz wygrywa ta druzyna która zdobędzie więcej "mini breaków", czyli punktów przy własnej zagrywce, czyli ta druzyna która jest w defensywie;
3/ zaiste zagrywka jest szalenie waznym elementem siatkarskim (populista i demagog powie że od zagrywki zaczyna się mecz, że od zagrywki zaczyna się akcja, że od zgrywki zaczyna się ...... wszystko), ale nie NAJWAŻNIEJSZYM;
4/ zaiste zagrywka ułatwia grę w obronie, ale jak nie masz zagrywki to też możesz być skuteczny elemencie obrona. Brak zagrywki nie wyklucza skutecznej gry w obronie i na kontrze (dla przypomnienia => nasze finały CEV z Dynamo. I my i oni pralismy na zagrywce aż miło, ale to Dynamo wyprawiało cuda w obronie. My też graliśmy bardzo dobrze w tym elemencie, ale Dynamo grało w obronie doskonale).

5/ ZAGRYWKA JEST PIERWSZYM I BARDZO WAŻNYM ELEMENTEM GRY OBRONNEJ.

Puenta: Mecze siatkówki wygrywa się defensywą/obroną. A jednym z elementow gry obronnej jest zagrywka. OBRONA, OBRONA I JESZCZE RAZ OBRONA. T 
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2014, 15:40:03 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Ukraina
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 26, 2014, 15:54:33 pm »
My tutaj sobie "podśmie...ki" robimy, ale sytuacja zaczyna robić sięnaprawdę nieciekawa :(. Czarny scenariusz zaczyna się niestety uprawdopodabniać >:(. Putin właśnie ogłosił stan bojowy w zachodnich jednostkach wojskowych. Na Krymie coraz głośniejsze głosy separatystyczne. Aa z drugiej strony krymscy Tatarzy już zapowiadają, że przenigdy nie zgodzą się na oderwanie Krymu od Ukrainy.
Tak jak pisałem kilka dni temu: TO JEST DOPIERO POCZĄTEK. Kto wierzący ten niech się modli, a kto nie wierzący ten niech trzyma kciuki ZA POKÓJ, żeby na Ukrainie (nieważne czy tej wschodniej, czy tej zachodniej) nie doszło do WOJNY.

Ps. A i jeszcze jedno. Pamiętajmy że krymscy Tatarzy jakby nie było to muzułmanie, wyznawcy islamu. Oczywiście, jestem jak najbardziej daleki do wrzucania ich do jednego worka z islamskimi fundamelistami i wariatami. Ale ............ nie bądźmy qwa naiwni. W takiej sytuacji zaraz znajdą się tacy którzy będą podsycać nastroje, i iść również w kierunku ....... "wojny religijnej". A znajdą się tram tacy którzy łatwo podchwycą te hasła. Qwa!! Tam jest prawdziwa beczka prochu! Wystarczy jedna niewinna iskra i może się to wydostać z poza wszelkiej i jakiejkolwiek kontroli. Im więcej myślę o tym oraz im więcej myslę o różnych aspektach tym coraz bardziej ogarnia mnie już nie niepokój, ale przerażenie. :(
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2014, 16:00:43 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)