Autor Wątek: Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 62586 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #460 dnia: Stycznia 30, 2012, 20:31:52 pm »
Chciałbym zgodnie z tematem ale znowu Andrzej wychodzi . Skoro Grozer ma zapalenie ścięgna achillesa  to kto o zdrowych zmysłach pozwala w meczu o pietruszkę grac zawodnikowi i to podobno na własna prośbę . W ubiegłym roku tez Georgy rzucił się na Skrę i potem już "miał luzik" . Czy my na prawdę nic się nie możemy nauczyć. Po co był Adrian  ściągany ? Co to do cholery znaczy  "na własną odpowiedzialność" w połowie sezonu ? Panie Góral widzisz i nie grzmisz !!!!
Zanim się zagrzmi warto dogłębnie poznać fakty. Ja ich nie znam.
Nie wiem czy Georg miał problemy ze zdrowiem, ale wiem, że Adrian miał przerwę w treningu. Nie wiem z jakiego powodu.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #461 dnia: Stycznia 30, 2012, 22:42:59 pm »
Cytuj
Nawet wysokie prowadzenie w drugim secie nic nie dało rzeszowianom. Drugi raz w przeciągu tygodnia roztrwonili wyraźną przewagę nad Skrą i to w setach, które mogły okazać się kluczowe. Iloma więc punktami resoviacy muszą wygrywać ze Skrą, by nie zablokować się i nie stracić wszystkiego? Nie ma już chyba takiej przewagi, a te dwa mecze będą siedzieć w głowach do końca i jeśli obie ekipy jeszcze się ze sobą spotkają, w ciemno stawiam na Skrę. Resovia nie wygra, bo się najzwyczajniej boi wygrać. Tak to wyglądało w sobotę.
http://marcinlew.blox.pl/2012/01/Nie-wygraja-bo-sie-boja.html
Zgadzam się.

Cytuj
Z potencjału rywala sprawę zdaje sobie Kowal, który przed wtorkowym spotkaniem drży o swoją największą gwiazdę - Niemca Gyorgy Grozera. Atakujący Asseco Resovii ma zapalenie ścięgna Achillesa i w ostatnim pojedynku w Bełchatowie grał na własną odpowiedzialność. - Mam nadzieję, że z jego zdrowiem będzie wszystko w porządku. Musimy o niego dbać, bo jakby doszło do większych problemów to wówczas czekałaby go dłuższa przerwa w grze. To niewątpliwie byłoby dla nas dużą stratą - tłumaczy szkoleniowiec rzeszowskiego zespołu.

Więcej... http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34966,11058058,Puchar_CEV__Fenerbahce_Stambul_vs_Asseco_Resovia.html#ixzz1kyqljdFM
smutne;/
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2012, 22:46:14 pm wysłana przez Asta »

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #462 dnia: Stycznia 30, 2012, 22:57:35 pm »
Cytuj
Atakujący Asseco Resovii ma zapalenie ścięgna Achillesa i w ostatnim pojedynku w Bełchatowie grał na własną odpowiedzialność. - Mam nadzieję, że z jego zdrowiem będzie wszystko w porządku.
I tak postępuje odpowiedzialny trener? A co na ten temat mówi teoria?
"Mam nadzieję", to plan AK?

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #463 dnia: Lutego 02, 2012, 17:37:00 pm »
Cytuj
Atakujący Asseco Resovii ma zapalenie ścięgna Achillesa i w ostatnim pojedynku w Bełchatowie grał na własną odpowiedzialność. - Mam nadzieję, że z jego zdrowiem będzie wszystko w porządku.

A to nie czasem trener dokonuje wyboru wyjściowego składu ?? Widać u nas jest inaczej. Widać silny autorytet AK ...  :-\
I jeszcze komentarz Mielewskiego, że nasz AK nie wiedział kto zagra 10 min przed meczem ...  :o