Autor Wątek: Puchar Polski 2017  (Przeczytany 19116 razy)

piterek64

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 77
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #90 dnia: Stycznia 13, 2017, 10:49:48 am »
Qwa nie na moje nerwy to co niektórzy tutaj wypisują . Skończyłem czytać ten watek na 4 stronie, której zresztą też nie doczytałem do końca .
Czytam że to nie  wina Trenera. To czyja? Ja się pytam! Czyja? Skoro nic albo prawie nic - jak niektórzy dają do zrozumienia - nie zależy od Trenera to po co to w ogóle takie stanowisko w klubie trzymać i tworzyć?  Czy na tym forum co niektórym ceglowka w drewnianym domu spadła na głowę?
Kolejna rzecz. Zdążyłem przeczytać ze Lotos mial przyjmujących i w ogóle skrzydła. My też mieliśmy,  ale nie tak mocne . No i w tym miejscu "Nie chcem Ale muszem" zgodzić się z Kowalem. NIE ZNACIE SIĘ NA SIATKÓWCE. NIC A NIC. Jeżeli ktoś z zawodników zrobił wczoraj ogromna różnicę to był to MASNY. Świetny mecz tego zawodnika.
No to pojechałeś ! Niech tylko Majer to przeczyta ! Tyle hejtu na trenera? Na naaaszego Trenera?

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #91 dnia: Stycznia 13, 2017, 12:44:44 pm »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #92 dnia: Stycznia 13, 2017, 13:19:53 pm »
Podpisuję się pod KAŻDYM SŁOWEM wypowiedzianym przez wszystkich rozmowców w ww. materiale..

---------------------------
Wojtowicz: "Bardzo duża in minus niespidzianka"
Wanio: "Dla kibiców Resovii ten mecz to jak młotkiem w głowę"
Ignaczak: "Nie przystoi przegrać  (tego meczu). Dużej maści wpadka"
Mazur: "Nie ma Resovii w finale... To wydarzenie nad którym się spokojnie nie przechodzi"

Pablo: "Mieliśmy psi obowiązek wygrać"

Proszę o wskazanie różnic między wyżej wymienionymi cytatami albo o takie same potępienie czterech pierwszych panów jak wypowiedzi Pablo. Ze szczególnym uwzględnieniem wypowiedzi Krzyśka Ignaczaka...
 

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #93 dnia: Stycznia 13, 2017, 13:36:08 pm »
Dobrze ze dodałeś wypowiedzianym bo już myslalem ze z jakże obiektywnym tytułem materiału też. A co słów to.jestem ciekaw ile naszych spotkań w tym sezonie Wanio obejrzał, łatkę latwo sie przypina. No cóż jaki dziennikarz taka ocena.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #94 dnia: Stycznia 13, 2017, 14:01:57 pm »
Zgoda Dafu. Tytuł idiotyczny (wcześniej nie zauważyłem)
W niczym to nie zmienia faktu, że merytorycznie na temat naszego występu w PP (i nie tylko) wszyscy powiedzieli prawdę.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2017, 14:06:27 pm wysłana przez wog »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #95 dnia: Stycznia 13, 2017, 15:09:24 pm »
No to pojechałeś ! Niech tylko Majer to przeczyta ! Tyle hejtu na trenera? Na naaaszego Trenera?
Jeżeli to sarkazm to O.K. ;)
Jeżeli piszesz na serio to proszę wskaż mi gdzie widzisz ten "hejt"
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #96 dnia: Stycznia 14, 2017, 06:50:53 am »
Przeczytałam te 10 stron i dochodzę do starej konkluzji-sukces ma wielu ojców ,porażka tylko jednego.To ciągłe zwalnianie przez niektórych forumowiczów trenera zaczyna mnie denerwować.Jak jest super to na ten temat cisza,jak wtopa to już tak miło nie jest.Należy sobie zdać sprawę,że nikt na grdyce p.Górala nie siedzi.Dopóki on jest największym sponsorem to w tej materii nic się nie zmieni.Musimy to przyjąć na klatę i już.Hejty i wylewanie pomyj nic tu nie zmienią.PP przeszedł obok nas i należy mieć nadzieję ,że ta przerwa dobrze zrobi zespołowi w przygotowaniach do LM.Pamiętam kiedyś wpis Represa ,że dla niego to tylko "pucharek lodowy"i ja mam podobnie.Wolę MP i FF niż PP.Kiedyś wygranie PP to był prestiż ,a obecnie możliwość pogadanek "znawców" w Polsacie.Pewnie ,że chciałabym oglądać naszych zawodników grających we Wrocławiu,ale stało się tak jak się stało.Moim skromnym zdaniem nie za wszystko odpowiada trener.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #97 dnia: Stycznia 14, 2017, 10:33:44 am »
Przeczytałam te 10 stron i dochodzę do starej konkluzji-sukces ma wielu ojców ,porażka tylko jednego.To ciągłe zwalnianie przez niektórych forumowiczów trenera zaczyna mnie denerwować.Jak jest super to na ten temat cisza,jak wtopa to już tak miło nie jest.Należy sobie zdać sprawę,że nikt na grdyce p.Górala nie siedzi.Dopóki on jest największym sponsorem to w tej materii nic się nie zmieni.Musimy to przyjąć na klatę i już.Hejty i wylewanie pomyj nic tu nie zmienią.PP przeszedł obok nas i należy mieć nadzieję ,że ta przerwa dobrze zrobi zespołowi w przygotowaniach do LM.Pamiętam kiedyś wpis Represa ,że dla niego to tylko "pucharek lodowy"i ja mam podobnie.Wolę MP i FF niż PP.Kiedyś wygranie PP to był prestiż ,a obecnie możliwość pogadanek "znawców" w Polsacie.Pewnie ,że chciałabym oglądać naszych zawodników grających we Wrocławiu,ale stało się tak jak się stało.Moim skromnym zdaniem nie za wszystko odpowiada trener.

BRAWO, BRAWO, BRAWO. Podpisuję się pod każdym słowem.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #98 dnia: Stycznia 14, 2017, 10:36:06 am »
Przeczytałam te 10 stron i dochodzę do starej konkluzji-sukces ma wielu ojców ,porażka tylko jednego.To ciągłe zwalnianie przez niektórych forumowiczów trenera zaczyna mnie denerwować.Jak jest super to na ten temat cisza,jak wtopa to już tak miło nie jest.(...)

Zawsze byłem, jestem i będę zdania, że zarówno sukces, tak i porażka naszego klubu ma dwóch ojców. Otóż na gruncie organizacyjnym od kilkunastu lat jest nim pan Góral, a na gruncie sportowym trener. W tym przypadku od sześciu lat pan Kowal.
Oczywiście jest to ogromne uproszczenie, bo ani pan Góral bez całego sztabu ludzi, którzy się przez te kilkanaście lat przez klub przewinęły, ani trener Kowal bez współpracowników i zawodników w pojedynkę nie osiągnęliby nic. Niemniej ja jakbym miał wskazać po jednej osobie, która jest ojcem sukcesu (ewentualnie porażki) to wskazałbym jak wyżej.

O organizacji naszego klubu wypowiadał się teraz nie będę, bo to nie ten wątek. Jeżeli zaś chodzi o trenera, od zawsze jestem zdania, że trenera ROZLICZA SIĘ Z WYNIKÓW (po pewnym etapie pracy, zwykle po sezonie), alei i OCENIA SIĘ Z PRACY na bieżąco podczas sezonu. Każdy takie własne "rozliczenie" jak i ocenę może dokonać samodzielnie, dla trenera wiążące jest ocena i rozliczenie przez pana Górala.
 
Z dużym zdziwieniem przyjmuję fakt zdziwienia niektórych tym, że w tym wątku zapisujemy 10 stron, a wątku np. meczu ze Szczecinem nawet nie miał kto założyć, zarzucając, że w większości wypowiadają się tu frustraci chcący podbudować własne ego. Zasadniczo uważam, że to forum zostało stworzone po to, by w sposób kulturalny pisać/oceniać/polemizować... na tematy związane z naszym klubem. Zostało też stwożone po to by na bieżąco OCENIAĆ pracę trenera Kowala, od sześciu lat ojca wszystkich sportowych sukcesów (w zdecydowanej większości) jak i porażek Resovii. A, że rozgrywki PP właśnie dla nas dobiegły końca, jakiś etap sezonu się skończył, to i można się pokusić o "małe rozliczenie" jego tegorocznej pracy. Na prawdziwe rozliczenie przyjdzie czas w maju, co w niczym nie zmienia faktu, że oceny możemy dokonywać na bieżąco.

Pamiętam kiedyś wpis Represa ,że dla niego to tylko "pucharek lodowy"i ja mam podobnie.Wolę MP i FF niż PP.Kiedyś wygranie PP to był prestiż ,a obecnie możliwość pogadanek "znawców" w Polsacie.

Ja rozumiem, że dla kogoś PP to "pucharek do lodów". Kompletnie nie podzielam tej opinii, ale rozumiem. Ale kompletnie nie rozumiem opinii, że kiedyś PP to był prestiż a teraz nie. Kiedy był PRESTIŻOWY? Wtedy, kiedy zwycięstwo dawało awans do LM? O taki PRESTIŻ Wam chodzi? Czy o Mistrzostwo Polski też walczymy dlatego, że największym jego walorem jest to, że daje awans do LM?

W mojej opinii prestiż Pucharu Polski przez dziesięciolecia się nie zmienił, zmieniła się tylko dodatkowa nagroda za wywalczenie pucharu. Za... 30 lat nikt nie będzie pamiętał czy zdobywca PP z 2017 zdobył przepustkę do LM, ale "będzie pamiętał" kto zdobył PP.
Mam nadzieję, że na PP ja nie będzie musiał czekać następnych 30 lat tylko rok...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2017, 10:40:55 am wysłana przez wog »

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #99 dnia: Stycznia 14, 2017, 10:52:14 am »
Przeczytałam te 10 stron i dochodzę do starej konkluzji-sukces ma wielu ojców ,porażka tylko jednego.To ciągłe zwalnianie przez niektórych forumowiczów trenera zaczyna mnie denerwować. Jak jest super to na ten temat cisza,jak wtopa to już tak miło nie jest .Należy sobie zdać sprawę,że nikt na grdyce p.Górala nie siedzi.Dopóki on jest największym sponsorem to w tej materii nic się nie zmieni.Musimy to przyjąć na klatę i już. Hejty i wylewanie pomyj nic tu nie zmienią.PP przeszedł obok nas i należy mieć nadzieję ,że ta przerwa dobrze zrobi zespołowi w przygotowaniach do LM.Pamiętam kiedyś wpis Represa ,że dla niego to tylko "pucharek lodowy"i ja mam podobnie.Wolę MP i FF niż PP.Kiedyś wygranie PP to był prestiż ,a obecnie możliwość pogadanek "znawców" w Polsacie.Pewnie ,że chciałabym oglądać naszych zawodników grających we Wrocławiu,ale stało się tak jak się stało.Moim skromnym zdaniem nie za wszystko odpowiada trener.

Problem w tym że na tym forum panują nieformalnie dwa obozy, pierwszy to zwalniamy trenera drugi to wielcy obrońcy. Z tego powodu konstruktywna krytyka jaką niektórzy forumowicze stosujący wobec trenera są uważani za hejterów wylewających pomyje tylko dlatego że krytykują trenera popierając to argumentami. Jeśli trener rozegra taktycznie bardzo dobry mecz dlaczego mieliby go krytykować ?. Sam nie raz krytycznie podchodziłem do trenera nie tylko na forum ale też w gronie znajomych czy na TT, ale z szacunkiem dla niego i jego osiągnięć. I nie jestem w obozie wielkich obrońców ani też wśród tych którzy zwalniają po "wtopach".

Pucharek do lodów ?, to chyba dalej nie ma po co dyskutować jeśli ma się takie podejście. To trochę właśnie takie korporacyjne podejście takie które również jest zarzucane Resovii, czyli jak to w korporacji, niema zysku z danego osiągnięcia to niema potrzeby w niego inwestować. A swoją drogą teraz zwycięzca superpucharu zagra z zwycięzca superpucharu Brazylii czyli Puchar Polski daje korzyść jakąś w kontekście grania o superpuchar. A myślę że obie federacje rzucą coś grosza dla zwycięzcy  ;)

« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2017, 10:57:36 am wysłana przez tomi92 »