Autor Wątek: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów  (Przeczytany 104789 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 07, 2011, 16:49:35 pm »
Jeśli wierzyć w "prawo serii" to w K-K w rundzie zasadniczej zawsze graliśmy padaczkę. Ja w to prawo nie wierzę, ale...
Problem polega na tym, że w wyjazdowych meczach z czołówką ligi ponieśliśmy do tej pory same porażki (AZS Cz., AZS W., Skra). Mamy dobrych zawodników, ale wciąż nie mamy drużyny. O ile u siebie jeszcze jako tako dajemy radę się zmobilizować (czyżby ozdrowieńczy klimat presji publiczności?), na wyjazdach gramy słabiutko.  Oczywiście, nie mam na myśli wyjazdów do jakichś siatkarskich korniszonów. Zaksa ogórkiem nie jest i nie załatwi się sama. A szkoda.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 07, 2011, 17:54:15 pm »
ZAKSA "ogórkiem" nie jest, ale jak się ich "przyciśnie do ściany", to można wywieźć korzystny rezultat z KK.
Pokazała to Skra, przegrywała 2:0, nie poddała się i podopieczni Krzycha Stelmacha pękli. Wywozili stamtąd punkty, JSW nawet 3. Kolejny ciężki mecz, chociaż w niewielkim procencie pokaże jak naprawdę ta drużyna funkcjonuje, ostatnio miałem mieszane uczucia. Nie najlepiej ze Skrą, dobrze z evivo. Z KK jak?
Time will show.

Madm

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 505
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 07, 2011, 18:37:11 pm »
Mam pytanie, przepraszam że nie związane z tematem ale chyba mod nie obrazi się ;D

Czy jak później utworzy się grupa 6 zespołów po rundzie zasadniczej to punkty jadą od 0 czy liczą się te zdobyte w bezpośrednich pojedynkach tej szóstki?
"Po walkach znamy porażek smak,
 w smutku przetrwamy, pucharu brak!"

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 07, 2011, 18:43:46 pm »
Wszystkie punkty przechodzą do następnej rundy.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 07, 2011, 19:30:30 pm »
A ja po raz pierwszy zabawię się w proroka. Bedzie w plecy 1:3 :( Dlaczego??? Bo ....... A zresztą sami zobczycie w niedzielę.
Obym był fałszywym prorokiem :P
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

rayan11

  • Gość
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 07, 2011, 19:57:50 pm »
Pablo, czy ktoś się pod Ciebie podszył? Ty Wielki orędownik nadziei i wielki optymista, który gromy rzucałeś na początku sezonu  na tych, którym nie podobała się gra Resovii. Ty, który w ubiegłym roku rzucałeś się do oczu tym którzy krytykowali grę naszych w trakcie meczu jesteś pierwszym , który nie wierzy w zwycięstwo z Zaksą. DLACZEGO?! Co się stało.

Zaksa nie jest jakaś galaktyczna, my mamy predyspozycję, aby być samograjem, tylko?... Tylko nie należy naszym przeszkadzać, a tylko udzielać wskazówek, w chwilach małej zadyszki. Samograj nie potrzebuje betonowych alergii ;), które nie pozwalają się mu rozwijać. Dlatego życzę naszej drużynie w meczu z Zaksą, aby nie dopadła ich betonowa wysypka, a wtedy o wynik będę spokojny. I  będzie  to wynik całkiem przeciwny co wskazał Pablo

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 07, 2011, 20:13:25 pm »
a ja się zabawie w proroka i postawie... 3-0 dla naszych. :))

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 07, 2011, 20:55:05 pm »
Potrzebna jest drużyna-jak będzie atmosfera w zespole to i punkty będą.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 07, 2011, 22:23:42 pm »
Uuuuuuuuuuuf. Ja, Dude, piszę tego posta w pełni świadomy swoich sił umysłowych i nie będąc pod wpływem żadnych środków umilających, odurzających i innych, które w znaczący sposób wypaczyłyby moje postrzeganie rzeczywistości. Faworytem tego meczu jest Zaksa i to ona będzie celować w 3 pkt. Moją opinię motywuję ostatnim meczem Kędzierzynian ze Skrą, w którym to do momentu zejścia Zagumnego, robił on regularny wiatrak z imć Kłosa i Waćpana Plińskiego. Zważywszy na fakt, iż w meczowej "6" nie będzie Ryana, a Ljubo wpadnie na jego wprowadzenie kiedy będzie już po ptokach (vide mecz z trutniami) a gospodarze myślami będą już podczas rewanżowego meczu z Hiszpanami.
Jednocześnie zastrzega, że żadnych zdolności profetycznych nie posiadam i chyba nie chcę posiadać, a wiele bym dał co by się w tej mojej prognozie pomylić. Czółko ;).
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 08, 2011, 09:36:21 am »
Uuuuuuuuuuuf. Ja, Dude, piszę tego posta w pełni świadomy swoich sił umysłowych i nie będąc pod wpływem żadnych środków umilających, odurzających i innych, które w znaczący sposób wypaczyłyby moje postrzeganie rzeczywistości. Faworytem tego meczu jest Zaksa i to ona będzie celować w 3 pkt. Moją opinię motywuję ostatnim meczem Kędzierzynian ze Skrą, w którym to do momentu zejścia Zagumnego, robił on regularny wiatrak z imć Kłosa i Waćpana Plińskiego. Zważywszy na fakt, iż w meczowej "6" nie będzie Ryana, a Ljubo wpadnie na jego wprowadzenie kiedy będzie już po ptokach (vide mecz z trutniami) a gospodarze myślami będą już podczas rewanżowego meczu z Hiszpanami.
Jednocześnie zastrzega, że żadnych zdolności profetycznych nie posiadam i chyba nie chcę posiadać, a wiele bym dał co by się w tej mojej prognozie pomylić. Czółko ;).

Świetny tekst. Mógłby służyć za cały komentarz przedmeczowy w Nowinach... :) Przy okazji - trafna diagnoza!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2011, 09:39:07 am wysłana przez alex »