Autor Wątek: 19.01.2012 EFFECTOR Kielce - ASSECO Resovia Rzeszów godz. 17  (Przeczytany 28701 razy)

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: 19.01.2012 EFFECTOR Kielce - ASSECO Resovia Rzeszów godz. 17
« Odpowiedź #200 dnia: Stycznia 20, 2013, 13:30:39 pm »
repres1;, zaraz zaraz, wychodzi na to, że z Politechniką "nikt nie zechce wygrać" do końca rundy zasadniczej.
Chyba czekają nas ćwierćfinały z Politechniką!
Pytanie tylko czy Politechnika zechce wygrywać? :P

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: 19.01.2012 EFFECTOR Kielce - ASSECO Resovia Rzeszów godz. 17
« Odpowiedź #201 dnia: Stycznia 20, 2013, 13:49:48 pm »
Wg.  mojego widzi mi się powinoscią jest zająć 4 m , Skra chcąc nas uniknąć będzie 6 . Przy założeniu ze Delekta nie kalkuluje (zajmą 1 miejce ) to to 1/4 to Polibuda a 1/2 to Delekta - przy naszych problemach to układ idealny , zajmujący 3 miejsce JW ma na początku Skrę a potem Zaksę ... Wybieram nasza drogę ;) no chyba ze Macerate ogramy to nie mam pytań bo wszyscy bedą sie nas bać

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: 19.01.2012 EFFECTOR Kielce - ASSECO Resovia Rzeszów godz. 17
« Odpowiedź #202 dnia: Stycznia 20, 2013, 14:07:12 pm »
Marian, dobrze kombinujesz  ;D
Ale chyba Skra szybciej to wykombinowała  ;D

hahaha. Najlepsze jest to że Politechnika nie wygrywa nawet jak jej się pomaga.

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: 19.01.2012 EFFECTOR Kielce - ASSECO Resovia Rzeszów godz. 17
« Odpowiedź #203 dnia: Stycznia 20, 2013, 14:15:18 pm »
Wg.  mojego widzi mi się powinoscią jest zająć 4 m , Skra chcąc nas uniknąć będzie 6 . Przy założeniu ze Delekta nie kalkuluje (zajmą 1 miejce ) to to 1/4 to Polibuda a 1/2 to Delekta - przy naszych problemach to układ idealny , zajmujący 3 miejsce JW ma na początku Skrę a potem Zaksę ... Wybieram nasza drogę ;) no chyba ze Macerate ogramy to nie mam pytań bo wszyscy bedą sie nas bać
Ale czy na pewno Skra chciałaby grac z JW??
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: 19.01.2012 EFFECTOR Kielce - ASSECO Resovia Rzeszów godz. 17
« Odpowiedź #204 dnia: Stycznia 20, 2013, 15:04:08 pm »
Zarówno Resovia jak i Skra są drużynami, którch forma rożnie pod koniec sezonu na PO. Dlatego oba zespoły zechcą ze sobą zagrać jak najpóźniej. Czy na sza przegrana w Kielcach związana jest z problami kadrowymi (kontuzje) czy z "kombinowaniem" - nie wiem, ale napewno, znając Andrzeja K., nasza forma w PO będzie zdecydowanie lepsza niż obecnie.
Kombinacje zaczęła ZAKSA - wyjątkowy spokój Castellaniego mimo padaki jego zawodników jest zastanawiający. Myślę, że ZAKSA przejedzie się na tym bo Bydzia może skończyć na 1.m a ZAKSA na 3-m i wtedy będzie zonk jak Skra (Resovia) będzie 6-ta. :o
Skra też ma za uszami, bo wystawiła ubogi skład na AZS. Młody serb zdradził się na FB że jest zdrów  ;D

Czekam na koniec sezonu i kolejny nasz sukces.

P.S. Czytanie postów najeżdżających na naszych i robiących rewolucję już teraz męczy mnie - więc je pomijam. Podoba mi się spokój represa (bratnia dusza  ;D ).

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: 19.01.2012 EFFECTOR Kielce - ASSECO Resovia Rzeszów godz. 17
« Odpowiedź #205 dnia: Stycznia 20, 2013, 15:13:35 pm »
To tylko nasze spekulacje.
repress -wyobraź sobie  ,że moje też.
Uważam,że Skrze zdecydowanie w obecnej sytuacji  trafic na nas,niż na JW.W perspektywie naszego meczu z Maceratą PP,meczu z Polibudą-czytaj najprawdopodbnie 4 lub 5 porażek z rzędu,kontuzji,braku dobrej atmosfery w zespole,braku wyników jesteśmy wygodniejszym rywalem niż JW.Nas rozjechali 3-0,z Ptakami 3 porażki w ciągu 3 tygodni.
Ale jeżeli ich przejdziemy (co nie jest niemożliwe w perspektywie 2 meczów pierwszych u siebie)czeka nas lepszy scenariusz-Delecta :-*
Suma sumarum trzeba spokojnie leczyc kontuzje,przygotowywac się do play-off.

repress spojrzałem jeszcze raz na tabelę i rozkład jazdy Polibudy ,Skry i Resovii.Jest możliwe wywindowanie Polibudy na 5 pozycję.ale jak to zrobic,żeby pozostac na 4,grając mecz z nimi?Oj coś mi się wydaję ,że wszyscy cos liczą i ustawiają.Biedna tylko ta Polibuda ,bo jak tak dalej pójdzie to "nic nie będzie od nich zależało" :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2013, 15:35:42 pm wysłana przez chelepperro »
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: 19.01.2012 EFFECTOR Kielce - ASSECO Resovia Rzeszów godz. 17
« Odpowiedź #206 dnia: Stycznia 20, 2013, 16:59:36 pm »
Niektórzy forumowicze piszą brednie o trenerze i zawodnikach. Tak piszą ludzie przegrani, którzy nie radzą sobie w życiu i już się poddali. Ja straciłem pracę, żonę mam poważnie chorą, którą czeka operacja, ale nie wylewam swoich żalów na zawodników czy trenera. Walczę i mocno trzymam kciuki za moją żonę i Resovię. To moje dwie miłości (trzecia studiuje w Krakowie). Piszecie, że zapłaciliście za karnet, to wam wolno. Pan Góral wyłożył nieporównywalnie większe pieniądze i uwierzcie, Jemu nie przyszłoby do głowy nazywać zawodników patałachami i zwalniać trenera w połowie sezonu, nawet chyba wypowiedział się w tej sprawie, więc jaki jest sens takich postów jak niektórzy piszą. Jak już napisałem wcześniej, tak czynią tylko ludzie zawistni, albo nieudacznicy lub tacy którzy nie potrafią walczyć w normalnym codziennym życiu.

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: 19.01.2012 EFFECTOR Kielce - ASSECO Resovia Rzeszów godz. 17
« Odpowiedź #207 dnia: Stycznia 20, 2013, 17:15:56 pm »
Niektórzy forumowicze piszą brednie o trenerze i zawodnikach. Tak piszą ludzie przegrani, którzy nie radzą sobie w życiu i już się poddali. Ja straciłem pracę, żonę mam poważnie chorą, którą czeka operacja, ale nie wylewam swoich żalów na zawodników czy trenera. Walczę i mocno trzymam kciuki za moją żonę i Resovię. To moje dwie miłości (trzecia studiuje w Krakowie). Piszecie, że zapłaciliście za karnet, to wam wolno. Pan Góral wyłożył nieporównywalnie większe pieniądze i uwierzcie, Jemu nie przyszłoby do głowy nazywać zawodników patałachami i zwalniać trenera w połowie sezonu, nawet chyba wypowiedział się w tej sprawie, więc jaki jest sens takich postów jak niektórzy piszą. Jak już napisałem wcześniej, tak czynią tylko ludzie zawistni, albo nieudacznicy lub tacy którzy nie potrafią walczyć w normalnym codziennym życiu.
Bardzo ładnie napisane.Samo sedno.Nic dodac nic ując.Bravo!!!
Powodzenia.
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: 19.01.2012 EFFECTOR Kielce - ASSECO Resovia Rzeszów godz. 17
« Odpowiedź #208 dnia: Stycznia 20, 2013, 17:46:41 pm »
Pełna zgoda majer, ale mam nadzieję, że nie ma wielu tych nieudaczników. Kolejny już sezon wydaję 450 PLN na karnet, co dla mnie nie jest małym wydatkiem, ale nawet przez myśl mi nie przeszło żeby kogoś zwalniać, czy wyzywać... Komuś się nie podoba to niech nie ogląda, nie przychodzi i tyle. Mogę być zła po przegranym meczu ale w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. To jest tylko sport i nawet jak nie zdobędziemy żadnego trofeum to świat się nie zawali... ale kibicować będziemy nadal ;)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: 19.01.2012 EFFECTOR Kielce - ASSECO Resovia Rzeszów godz. 17
« Odpowiedź #209 dnia: Stycznia 20, 2013, 18:03:22 pm »
Niektórzy forumowicze piszą brednie o trenerze i zawodnikach. Tak piszą ludzie przegrani, którzy nie radzą sobie w życiu i już się poddali. Ja straciłem pracę, żonę mam poważnie chorą, którą czeka operacja, ale nie wylewam swoich żalów na zawodników czy trenera. Walczę i mocno trzymam kciuki za moją żonę i Resovię. To moje dwie miłości (trzecia studiuje w Krakowie). Piszecie, że zapłaciliście za karnet, to wam wolno. Pan Góral wyłożył nieporównywalnie większe pieniądze i uwierzcie, Jemu nie przyszłoby do głowy nazywać zawodników patałachami i zwalniać trenera w połowie sezonu, nawet chyba wypowiedział się w tej sprawie, więc jaki jest sens takich postów jak niektórzy piszą. Jak już napisałem wcześniej, tak czynią tylko ludzie zawistni, albo nieudacznicy lub tacy którzy nie potrafią walczyć w normalnym codziennym życiu.
Pełna zgoda. Nic dodać - nic ująć.

PS. Moje dwie pociechy też studiują w Krakowie  ;D Jeden nawet tam sędziuje - oczywiście siatkówkę  ;)